Katalog Stron WWW

 
 

Lampa Zepter

Opis Lampa Zepter Światło jest źródłem dobrego samopoczucia. wysokiej koncentracji, aktywności i witalności. To jest dla nas normalne i to jest jeden z powodów dla których tak masowo. Skandynawowie zimą wyjeżdżają zimą do południe Starego Kontynentu w poszukiwaniu światła. Sami po długich zimowych nocach, wraz z nadejściem wiosny tak chętnie wybieramy się na świeże powietrze. Podświadomie szukamy światła. Poziom pochłoniętego światła jest dla naszego dobregosamopoczucia niebywale ważny. Jednym z jego źródeł w czasie gdy z normalnych powodów jest jego brak może być lampa Bioptron.Wytwarzająca takie samo spolaryzowane światło jak nasze Słońce. Ale lampa Bioptron to nie tylko samo światło w sensie pożądanego promieniowania. Ta lampa daje nam jeszcze możliwość stymulacji kolorami. Wieloletnie badania dowiodły niezbicie , że barwy mają znaczny wpływ na nasze nastrój. Zepter we kooperacji z Bioptron do swojej światłoterapii w postaci Lampy Bioptron, dołożył dla nas zestaw filtrów za pomocą których w nieskomplikowany sposób mamy sposobność korzystać z korzyści spolaryzowanego światła w różnych kolorach. U dołu zamieszczam kilka podstawowych barw i krótki opis ich działania jaki na nas wywierają. Czerwony - stymuluje układ nerwowy, pomaga odzyskać siły przy wycieńczeniu aktywuje pracę wątroby, stosowany przy problemach z trawieniem. Pomarańczowy - pozytywnie wpływa na system oddechowy, wpływa jak łagodny środek przeciwdepresyjny. Żółty - wpływa na system mobilny i nerwowy, ożywia układ limfatyczny, działą na działanie układu trawiennego, zastosowany również przy dolegliwościach trądzikowych. Zielony - pomaga regulować procesy biologiczne mózgu, ma działanie bakteriobójcze i dezynfekujące zwalcza stres, koryguje równowagę, działa odprężająco. Niebieski - przynosi ulgę przy stanach zapalnych skóry, zbawiennie działa na metabolizm, redukuje napięcie nerwowe. Fioletowy - budzi produkcję białych ciałek krwi w śledzionie, uspokaja system nerwowy, wykorzystany jest przy schorzeniach skóry głowy. Indygo - daje ulgę przy silnym bólu zatok, redukuje bóle pleców, korzystnie ma wpływ na kurację tkanek, pomaga pokonać bezsenność. Badania przeprowadzone nad uzdrawiającymi właściwościami światła dowiodły, iż kolor oddziałując na mózg mogą przyczynić się reakcje fizyczne, a tym samym wnieść udział do zmniejszenia objawów lub przykrych dolegliwości.
Url http://www.lampa-bioptron.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Odnowa biologiczna
Kraje Miasta Regiony > Lubelskie > Lublin
Słowa kluczowe zepter medical   Lampy Bioptron   koloroterapia   cepter   terapia światłem   leczenie światłem   światłoterapia   Bioptron   światło bioptron   lampa bioptron   zepter
Data dodania Nov 25, 2009
ID linku 3175
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Rehabilitacja

Leczenie urazów sportowych to jedna z głównych działalności naszego gabinetu fizjoterapii Ortomedicus. Staramy się stale podnosić nasze umiejętności. Podczas pracy z pacjentami stosujemy nowoczesne techniki oraz technologie, które okazują się skuteczne w walce z przewlekłym bólem, czy schorzeniami sportowymi. Jesteśmy cenieni za nasze podejście do klienta, którego komfort podczas leczenia jest dla nas najważniejszy. Bierzemy udział w branżowych szkoleniach i konferencjach, gdzie wygłaszamy własne referaty.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Jestem magistrem fizjoterapii, posiadam prywatny gabinet rehabilitacji niemowląt i dzieci w Białymstoku przy ul.Sybiraków 5 lok. 7. Skończyłam liczne najnowsze międzynarodowe metody fizjoterapii : PNF, PNF w skoliozach, PNF i spastyczność, NDT - Bobath dla dzieci, Taping medyczny, kinesiotaping , PNF w pediatrii, PNF w wodzie. Pracuję z dziećmi, u których zdiagnozowano wadę postawy, skoliozę, asymetrię ułożeniową, kręcz szyi, zaburzenia napięcia mięśniowego (wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe), uszkodzenie splotu barkowego, mózgowe porażenie dziecięce, kolana koślawe, stopa końsko - szpotawa, dysplazja stawu biodrowego. W ofercie posiadam również poradnictwo w zakresie prawidłowej pielęgnacji niemowląt czyli jak prawidłowo podnosić, nosić, karmić i przewijać małe dziecko. Jako fizjoterapeutka pokazuję również ćwiczenia w formie zabawy dla waszego dziecka.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Niepełnosprawni
Internetowy serwis fizjoterapeutyczny. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące fizjoterapii. Spis fizjoterapeutów oraz gabinety fizjoterapeutyczne. W poszczególnych działach tematycznych znajdziecie informacje potrzebne do wykonania zabiegu, informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych i wiele innych.
Internetowy serwis fizjoterapeutyczny. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące fizjoterapii. Spis fizjoterapeutów oraz gabinety fizjoterapeutyczne. W poszczególnych działach tematycznych znajdziecie informacje potrzebne do wykonania zabiegu, informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych i wiele innych. [url=http://fizjo.e-masaz.pl/]Fizjoterapia[/url] jest pojęciem nierozerwalnie związanym z "rehabilitacją medyczną". Przez fizjoterapię rozumie się zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawisko reaktywności organizmu na bodźce. Specjalistami z zakresu stosowania fizjoterapii są fizjoterapeuci. Rozróżnia się następujące działy fizjoterapii: balneoterapię, klimatoterapię, hydroterapię, kinezyterapię, terapię manualną, masaż leczniczy, ergoterapię, fizykoterapię. Celem fizjoterapii jest zapobieganie postępowi i nawrotom choroby, usuwanie różnych dolegliwości i przywracanie sprawności fizycznej. Historia fizjoterapii. Już Konfucjusz (VI / V w. p.n.e.) w swym systemie filozoficznym zwrócił uwagę na związek między odpowiednim ułożeniem ciała a uzyskiwanymi efektami profilaktycznymi i leczniczymi. Także starohinduska joga widziała w ćwiczeniach gimnastycznych i oddechowych środek do osiągnięcia równowagi psychofizycznej i lepszej wydolności organizmu. W Europie jako pierwszy, grecki lekarz Hipokrates (V/IV w. p.n.e.) zalecał gimnastykę obok codziennej higieny i prawidłowej diety.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
◦Masaż klasyczny - czytaj więcej
Masaż klasyczny to najpopularniejszy z masaży, który w zależności od formy wykonania oraz intensywności, może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający, izometryczny sportowy, wyszczuplający lub kosmetyczny, mając przy tym charakter rozluźniający albo pobudzający. Masaż ten ma na celu poprawienie zarówno stanu fizycznego pacjenta jak również psychicznego.


◦Masaż leczniczy - czytaj więcej
Oparty jest na technikach masażu klasycznego. Głównym celem jest leczenie pewnych zaburzeń organizmu poprzez różnego rodzaju zabiegi manualne. Masażysta skupia się na określonej części ciała, starając się przywrócić sprawność oraz wyeliminować ból.


◦Masaż relaksacyjny - czytaj więcej
Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.


◦Masaż pobudzający (wzmacniający) - czytaj więcej
Jest to nic innego jak masaż klasyczny, jednak wykonaywany jest intensywnie i mocno, pobudzając układ nerwowy, wywołując silne przekrwienie i odżywienie tkanek oraz zwiększenie napięcia tkanki mięśniowej.


◦Masaż wyszczuplający (izometryczny) - czytaj więcej
Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Masaż może być niekiedy nieprzyjemny dla osoby masowanej ze względu na uczucie występującego bólu przy stosowaniu technik z dużą siłą.


◦Drenaż limfatyczny - czytaj więcej
Celem masażu limfatycznego (drenażu limfatycznego) jest usprawnienie przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Osiągamy to w sposób mechaniczny przez przepchnięcie zalegającej chłonki i udrożnienie węzłów chłonnych. Układ limfatyczny podobny jest do układu żylnego, ale brakuje mu takiego motoru napędzającego jakim jest serce.


◦Masaż sportowy - czytaj więcej
Jest mechanicznym oddziaływaniem na skórę i mięśnie zawodnika w celu przywrócenia im możliwości czynnościowych. Masaż ten poprawia sprawność mięśni i usuwa stan zmęczenia po większych wysiłkach przyśpieszając regenerację organizmu, a także przygotowuje mięśnie do wysiłku fizycznego rozgrzewając je i podwyższając ich pobudliwość.


◦Masaż kosmetyczny - czytaj więcej
Działanie masażu kosmetycznego jest bardzo korzystne dla skóry twarzy i szyi. Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, zaś otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii. Skóra zostaje pobudzona i odżywiona przez krew i limfę. Po serii ok. 10 zabiegów masażu drobne zmarszczki znikają, a głębsze znacznie się zmniejszają.
Nasza firma oferuje masaże na terenie Warszawy z dojazdem do klienta. Zapraszamy na masaże relaksacyjne, masaże limfatyczne, masaże sportowe, masaże odchudzające, masaże izometryczne. Masaże Warszawa .com - masaż z dojazdem do klienta
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda > Odchudzanie
Zdrowie Uroda > Uroda
OW Stoczniowiec - położony w lesie sosnowym, około 250 m od plaży w niewielkim kurorcie nadmorskim Pogorzelica. Oferuje wczasy wypoczynkowe i pobyty weekendowe nad morzem przez cały rok. Specjalizuje się również w rehabilitacji oferując turnusy rehabilitacyjne nad morzem o każdej porze roku. W cenie pobytu: nocleg, wyżywienie (2 x dziennie( śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu), wejście na otwarte baseny z wodą podgrzewaną, parking dozorowany, wieczorki grillowe z muzyką na żywo w ramach wyżywienia raz w tygodniu. W cenie pobytu rehabilitacyjnego( z pakietem kuracyjnym) dodatkowo wizyta lekarska ,2 zabiegi dziennie w dni robocze. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym ( prysznic, WC, umywalka ), wyposażone w łóżka podwójne z możliwością rozsunięcia, stoliki, fotele, TV- Sat, telefony. Pokoje 2, 4 osobowe z balkonem. Do dyspozycji Gości: jadalnia, kawiarnia, 2 baseny odkryte - dla dorosłych i dla dzieci z podgrzewaną wodą, kort tenisowy, boiska do piłki siatkowej, bilard, sauna, solarium, gabinet masażu i inhalacji, magnetoterapia, zabiegi borowinowe, salon fryzjerski.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Sport Turystyka > Noclegi