Katalog Stron WWW

 
 

Druk wizytówek, wizytówki Kielce, tanie wizytówki, wizytówki drukarnia

Opis Druk wizytówek, wizytówki Kielce, tanie wizytówki, wizytówki drukarnia Potrzebujesz reklamy. Skorzystaj z naszych usług. Drukujemy plakaty, ulotki, foldery, teczki, gazetki, wizytówki, kalendarze. Staramy się sprostać potrzebom naszych klientów, dlatego druk naszych materiałów reklamowych jest najwyższej jakości, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Jeśli jesteś z Kielc lub okolic zapraszamy: Kielce ul. Ściegiennego 215. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta dzwoń: 500207900 lub pisz biuro@smyksc.pl
Url http://smyksc.pl
Kategoria Marketing Reklama
Firmy wg branż > Drukarnie
Kraje Miasta Regiony > Świętokrzyskie
Słowa kluczowe plakaty   ulotki   foldery   teczki   gazetki   wizytówki   kalendarze
Data dodania Dec 5, 2009
ID linku 3364
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama

Chcesz mieć do czynienia ze sprawdzonymi metodami polegającymi na promowaniu różnych wydarzeń, usług i produktów? Nie wiesz gdzie znaleźć specjalistów od roznoszenia ulotek w Warszawie? Poniższa propozycja adresowana jest właśnie do Ciebie. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową, dowiesz się jak działa profesjonalna firma i wybierzesz interesujące Cię pakiety usług. Fachowcy z przyjemnością pomogą Ci dopasować ofertę do Twoich potrzeb. W razie dodatkowych pytań nawiąż kontakt z działem obsługi klienta.
Kategoria:   Marketing Reklama
Nasza firma jest agencją reklamową, która usługi adresuje do kontrahentów na obszarze Opola. Naszą domeną stanowi reklama internetowa, oraz reklama wielkoformatowa. Proponujemy wszechstronną obsługę wszystkich lokalnych klientów. Zaprojektujemy dla Ciebie reklamę, wydrukujemy, a nastepnie umiejscowimy w strategicznych punktach w Opolu. Oddzielnym filarem naszej działalności jest drukarnia, z pomocą której potrafimy na miejscu wydrukować i dostarczyć reklamę w dowolnym formacie. Drukujemy na prawie każdym nośniku, przez co możemy zaoferować najlepsze rozwiązanie w zależności od żądań kontrahenta. Zapraszamy do współpracy nie tylko firmy z Opola.
Kategoria:   Marketing Reklama
Przyczepy, rowery i konstrukcje reklamowe. Reklama na autobusach i tramwajach. Oferujemy kompleksowe usługi - realizujemy kampanie od projektu graficznego przez montaż reklam, ich ekspozycję, serwisowanie po ich usuwanie.

Posiadamy własną drukarnię wielkoformatową wspomagającą nasze kampanie reklamowe, dzięki czemu możemy zapewnić krótki czas realizacji zlecenia.

Oferujemy druk solwentowy odporny na wszelkie warunki atmosferyczne (wodę, niskie i wysokie temperatury, promieniowanie UV itp.)

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę charakter jego firmy oraz zaplecze finansowe, tak aby każdy mógł skorzystać z naszej oferty.
Kategoria:   Marketing Reklama
Social marketing stał się jednym z nowych zdobyczy reklamy, przez co zaczyna być coraz mocniej poszukiwanym działaniem na rynku. W tej chwili prace w tym kierunku rozpoczęła nieduża liczba przedsiębiorstw w kraju, ale z upływem czasu sektor ten coraz bardziej się poszerza. Social marketing jest częścią procesu social media. Najważniejszym celem tego sektora reklamy, jest działalność wśród portali społecznościowych w sieci. Prace nad rozrastaniem się tej dziedziny mają miejsce nieustannie, ponieważ polski social marketing jest bardzo okrojony w stosunku do zachodnich państw. Głównym miejscem prac są portale społecznościowe, których najważniejszym przykładem jest Facebook.
Kategoria:   Marketing Reklama
Folia projekcyjna znana także jako folia do tylnej projekcji umożliwia zmianę każdej szklanej czy plastikowej, przeźroczystej powierzchni w wysokiej jakości ekran projekcyjny. Tak zbudowany ekran znajduje zastosowanie w witrynach sklepowych, na stoiskach targowych, w salonach, sklepach, biurach, w centrach handlowych. Nasze folie charakteryzują się szerokim kątem widzenia, posiadają wyjątkowo wysokie kontrasty, dzięki czemu uzyskujemy niemalże idealny obraz na szybie lub witrynie sklepowej.
Kategoria:   Marketing Reklama