Katalog Stron WWW

 
 

Sprzątanie Poznań - firma sprzątająca poleca sprzątanie firm i domów!

Opis Sprzątanie Poznań - firma sprzątająca poleca sprzątanie firm i domów! Firma sprzątająca Poznań poleca sprzątanie firm i domów, mycie okien, czyszczenie pranie wykładzin i dywanów (karcher) oraz sprzątanie po remontach! Sprzątanie Poznań. Specjalizacja - sprzątanie pomieszczeń, biur - dla domów i firm! Sprawdzony i wyslekcjonowany oraz przeszkolony personel, odpowiednio dobrana baza i właściwą ilość środków chemicznych, plany czystości, harmonogramy dostaw oraz cykliczny nadzór pracowników - o nasza recepta na pewne sprzątanie! Usługa realizowana w oparciu o umowę z indywidualnie dostosowanym - szczegółowym zakresem prac porządkowych! Zapraszamy!
Url http://www.clean-core.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe sprzątanie   sprzątanie poznań   firma sprzątająca   firma sprzątająca poznań   mycie okien   mycie okien poznań   czyszczenie wykładzin   pranie dywanów   karcher poznań   sprzątanie po remontach   odśnieżanie dachów poznań
Data dodania Jan 26, 2010
ID linku 4062
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

O utrzymywanie porządku dba Margo - profesjonalna firma sprzątająca Warszawa, woj mazowieckie. Specjalizacja to sprzątanie biur – kompleksowe utrzymanie czystości w biurach. Sprzątamy najlepsze biurowce i obiekty w Warszawie - oferujemy korzystne ceny. Firma sprzątająca zaprasza - sprzątanie biura, prace poremontowe, mycie okien, sezonowe pranie wykładzin, kompleksowy serwis sprzątający - opieka nad terenami zielonymi. Polecamy panie sprzątające - stała kontrola nad powierzonymi zadaniami i korzystne ceny.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma WBF ma swoją siedzibę w Poznaniu. Prowadzi sprzedaż, serwis urządzeń i maszyn pralniczych nowych i używanych. Posiada duże doświadczenie w branży i stale optymalizuje oraz unowocześnia swoją propozycję. WBF ma w swojej ofercie machiny pralnicze podmiotów: Lavamac i Milnor. Poleca również suszarki bębnowe, magle nieckowe i pasowe i składarki. Prowadzi dystrybucję sprzętu pomocniczego dla pralni (wózki, regały, systemy znakowania bielizny) W swej propozycji posiada wszystkie artykuły eksploatacyjne dla pralni jak: filce, tasiemki maglownicze, pasy transmisyjne, zgrzewarki do tasiemek, woski do magli, uniwersalne obłożenie i wierzch do wszystkich pras. W jednostce WBF wyposażą się również Państwo w artykuły pielęgnacyjne magla. Prowadzony przez nas serwis maszyn pralniczych gwarantuje precyzyjne wyeliminowanie wszelkiej usterki. Zapraszamy serdecznie na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Perfect-Service jest firmą zajmującą się profesjonalnym czyszczeniem dywanów, tapicerki - również samochodowej. Używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu – głowice piorące firmy karcher oraz profesjonalne środki piorące zapewnią, że Wasza tapicerka będzie czysta jak nigdy dotąd. Nasz teren działania to Warszawa i Piaseczno. Tanio i profesjonalnie – darmowy dojazd do klienta.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Tönsmeier to firma usługowa zajmująca się wywozem odpadów komunalnych, przemysłowych i niebezpiecznych (rozpuszczalniki, kwasy). Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz do firm. Jesteśmy doświadczonym zespołem, a swoją działalność rozpoczęliśmy ponad 50 lat temu.
Do naszych usług zaliczamy również przeglądy budowlane i eksploatacyjne oraz czyszczenie separatorów przez wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Transport
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na nowosądeckim rynku. Prowadzimy usługi prania dywanów, wykładzin oraz czyszczenia tapicerek meblowych i samochodowych na terenie Nowego Sącza i okolic.Firma Carpet zajmuje się usługami związanymi z czyszczeniem dywanów, wykładzin, tapicerek samochodowych oraz meblowych, pokryć skórzanych i materiałowych. Działalność na terenie Nowego Sącza i okolic.Carpet zajmuje się usługami związanymi z praniem dywanów oraz wykładzin, czyszczeniem tapicerek meblowych oraz samochodowych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe