Katalog Stron WWW

 
 

Czyszczenie dywanów. Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Opis Czyszczenie dywanów. Gdańsk, Gdynia, Sopot. Profesjonalne * czyszczenie * dywanów * wykładzin * mebli tapicerowanych * mebli skórzanych *tapicerek samochodowych.
Wysokowydajne urządzenia firmy KARCHER, typu PUZII 200 piorą-czyszczą na mokro, jednocześnie odsysając wodę wraz z rozpuszczonym brudem.
Dwukrotne odessanie nadmiaru wody, daje efekt jedynie wilgotności czyszczonej powierzchni, która do kilku godzin w warunkach temperatury pokojowej wysycha. Nie zostawiamy czyszczonych powierzchni ociekających wodą.
Zastosowanie nowoczesnej GŁOWICY PIORĄCEJ - KARCHER gwarantuje, że dywan staje się czysty i puszysty.

Kontakt:
Tel. 0-505-478-626
Url http://www.praniedywanów.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe karcher   gdynia   sopot   gdansk   pranie   czyszczenie dywanow   dywanu   wykladziny   wykladzin   tapicerka   mebli tapicerowanych   mebli skorzanych   tapicerki samochodowej   mycie okien   sprzatanie   remont   biuro   domu   dom   usługi   skor   skory
Data dodania Mar 30, 2009
ID linku 438
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

ELTOM. Sprzątanie - WROCŁAW. Firma sprzątająca - usługi porządkowe.
Firma Eltom rozpoczęła swoją działalność 26.04.2000 roku. Usługi świadczymy głównie na terenie Dolnego Śląska. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Od początku istnienia do chwili obecnej, dzięki wysiłkowi, zaangażowaniu oraz umiejętnemu zagospodarowaniu czasu pracy, posiadamy stałych, ufających nam Klientów. Cieszymy się więc dobrą opinią, dzięki której istniejemy na rynku już 9 lat.

Wysoką jakość usług zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, efektywnej organizacji pracy i sprawdzonemu systemowi kontroli jakości.
Poniżej znajduje się lista świadczonych przez nas usług.

-sprzątanie klatek schodowych: zamiatanie i mycie powierzchni klatek, mycie balustrad, poręczy, mycie okien, utrzymywanie w czystości lamperii, mycie wind, luster, drzwi, parapetów, czyszczenie powierzchni silnie zabrudzonych (usuwanie graffiti ze ścian, lamperii oraz usuwanie ulotek, reklam, kleju), sprzątanie korytarzy powierzchni piwnicznych i ich dezynfekcja, sprzątanie i dezynfekcja wsypów,

-sprzatanie terenów zewnętrznych, grabienie liści, koszenie trawy, grabienie, wywóz trawy, pielęgnacja zieleni, sadzenie drzew, podlewanie i nawożenie drzew oraz krzewów, przycinanie krzewów, odśnieżanie,

-sprzątanie biur, mycie okien, odkurzanie dywanów i wykładzin, usuwanie kurzu, utrzymywanie czystości toalet i łazienek, czyszczenie elektronicznego sprzętu biurowego typu monitory, komputery, klawiatury, telefony itd. odpowiednimi środkami czyszczącymi, czyszczenie rolet, zaopatrywanie biur w niezbędne środki sanitarne

-usuwanie graffiti ze ścian i powierzchni plastikowych, zabezpieczanie ścian przed graffiti oraz umieszczaniem niechcianych plakatów, reklam, ulotek itd.

-prace porządkowe po pracach budowlanych
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Celem działania naszej inicjatywy oraz nowoczesnej platformy internetowej jest zapewnienie możliwości dbania o środowisko poprzez odbieranie przedmiotów niepotrzebnych oraz naszych użytkowników, które następnie będą trafiały do ponownego odzyskania w postaci recyklingu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza stroną internetową! Skontaktuj się z nami !
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Wbrew wszystkim pozorom sprzątanie biur nie jest aż tak łatwe jak moglibyśmy myśleć. Jeśli więc zdajesz sobie z tego sprawę powinieneś koniecznie odwiedzić naszą witrynę internetową i zapoznać się z oferowanymi usługami porządkowymi, które wykonujemy. Opisujemy tam również metody prania wykładzin i tapicerki meblowej na sucho lub na mokro, oddajemy do dyspozycji innowacyjne urządzenia i technologię. Jeśli więc nie możesz znaleźć solidnej firmy sprzątającej świadczącej tego rodzaju usługi sprzątania, która umie zająć się każdym problemem związanym z profesjonalnym utrzymaniem czystości to rzeczywiście powinieneś się z nami skontaktować. Firma sprzątająca EcoLux jest szybka, skuteczna a co najważniejsze również tania ! Sprawdź sam, co możemy dla Ciebie zaoferować !
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Biznes Ekonomia
Problemy z zalegającym na posesjach gruzem nie są sprawą nową. W większości przypadków z takim balastem można poradzić sobie, wynajmując w firmie, takiej jak nasza, kontener na gruz. Kontener taki dostarczymy państwu pod sam dom lub w okolice dowolnie wybrane i następnie go stamtąd zabierzemy. Szybka i sprawna obsługa pozwoli pozbyć się zanieczyszczeń i móc spokojnie zająć się poprawianiem wyglądu posesji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, o których poczytacie więcej na naszej stronie internetowej pod podanym adresem.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Nowoczesna myjnia automatyczna z systemem dozowania mikroproszku. Jest to jednostanowiskowa myjnia bezdotykowa nie wymagająca pozwolenia na budowę. Myjnia zbudowana z najlepszych podzespołów, wyprodukowana przez niemiecką firmę EHRLE - lidera na rynku samoobsługowych myjni bezdotykowych, która posiada w Polsce ponad 1100 stanowisk mycia. Smart Wash to najlepsze urządzenie myjące do małych miejscowości, przy stacjach benzynowych, marketach, stacjach kontroli pojazdów, serwisach ogumienia. Smart Was to myjnia dla Ciebie, którą możesz mieć już teraz u siebie. Zainwestuj w mycie bezdotykowe - tanio, szybko, bezpiecznie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe