Katalog Stron WWW

 
 

Marcinkiewicz Poseł

Opis Marcinkiewicz Poseł Wypełniam swój mandat poselski najlepiej jak potrafię. Moja praca parlamentarna jest wypełniona zagadnieniami, które są mi bliskie ze względu na wykształcenie i doświadczenie zawodowe tj. dotyczącymi gazu, elektroenergetyki, energetyki oraz szeroko rozumianego transportu. Do moich obowiązków należy praca w Delegacji do Spraw Stosunków z Państwami Półwyspu Arabskiego. Dodatkowo należę do: Intergrupy URBAN, Intergrupy Baltic Europe Region oraz Intergrupy Zrównoważonej Różnorodności Biologicznej i Krajobrazu oraz Aktywności Łowieckiej.
Url http://www.bogdanmarcinkiewicz.info
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Polityka
Internet > Blogi
Słowa kluczowe Marcinkiewicz   Europoseł Marcinkiewicz   Marcinkiewicz Europoseł   Poseł Marcinkiewicz   Marcinkiewicz Poseł   poseł   europoseł   PO   Platforma obywatelska
Data dodania Jul 16, 2010
ID linku 7984
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Polityka

Maciej Guzik jest kandydatem do Rady Miasta Katowice w Wyborach Samorządowych 2010. Startuje z ramienia pozapartyjnej organizacji Forum Samorządowe i Piotr Uszok. Główne założenia programowe Macieja Guzika to dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców dzielnic oraz ich opiekunów, rewitalizacja terenów rekreacyjno-sportowych, z zachowaniem już istniejących terenów zielonych, ze wskazaniem na bezpieczeństwo i rekreację ruchową mieszkańców, kontrola nad utrzymywaniem czystości w dzielnicach, wygospodarowanie przestrzeni parkingowej dla mieszkańców oraz rozbudowa infrastruktury dla osób niepełnosprawnych. Maciej Guzik jest kawalerem, ma 35 lat i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie jest prywatnym biznesmenem, prowadzi firmę usługową "Button" Maciej Guzik, świadcząc usługi związane z prowadzeniem szkoleń interpersonalnych oraz organizacją i prowadzeniem imprez sportowych. Maciej Guzik jest też sędzią Szczebla Centralnego Polskiego Związku Koszykówki i osobą zaangażowaną w rozwój młodzieży, sport i rekreację.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Polityka
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Inne > Strony prywatne
Poprzednie wybory samorządowe charakteryzowały się utrudnionym dostępem do informacji. Partie oraz ich kandydaci, w zdecydowanej większości nie mieli możliwości dotarcia do przeciętnego użytkownika internetu. Nasz portal stara się naprawić tą sytuację tak, aby wszelkie informacje, które poruszają temat „Wybory Samorządowe 2010”, były dostępne dla wszystkich. Znajdziemy tutaj programy partii oraz informacje na temat każdego kandydata.

Wychodzimy z założenia, iż wybory samorządowe to wydarzenie, które w istotny sposób kształtuje nasze otoczenie. Dlatego stworzyliśmy serwis, którego głównym tematem są partie, ich programy oraz kandydaci. Znajdziemy tu również wszelkie informacje, z którymi powiązane są Wybory Samorządowe 2010, jak również informacje o waszych prawach oraz zasadach - według których będą się odbywały wybory.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Polityka
Jestem młodą nauczycielką pracującą w szkołach ponadgimnazjalnych widząc to że, przemiany w szkolnictwie, idą w złym kierunku zdecydowałam kandydować w wyborach parlamentarnych z ramienia PSL. Moim celem jest przystosowanie placówek oświatowych do standardów europejskich. Tylko jako posłanka mogę zrealizować moje i wasze marzenia o odpowiednim i wszechstronnym wykształceniu naszych dzieci. Wejdź na moja stronę www.edytafidecka.pl i zapoznaj się z moim programem. Dziękuję za poparcie i oddany głos!!!
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Polityka
Wypełniam swój mandat poselski najlepiej jak potrafię. Moja praca parlamentarna jest wypełniona zagadnieniami, które są mi bliskie ze względu na wykształcenie i doświadczenie zawodowe tj. dotyczącymi gazu, elektroenergetyki, energetyki oraz szeroko rozumianego transportu. Do moich obowiązków należy praca w Delegacji do Spraw Stosunków z Państwami Półwyspu Arabskiego. Dodatkowo należę do: Intergrupy URBAN, Intergrupy Baltic Europe Region oraz Intergrupy Zrównoważonej Różnorodności Biologicznej i Krajobrazu oraz Aktywności Łowieckiej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Polityka
Internet > Blogi
Strona zawierająca ogromne ilości informacji z wielu dziedzin życia. Poczynając od polityki poprzez sport i rozrywkę, na nowoczesnych technologiach IT kończąc. Najnowsze wiadomości z Kraju i ze Świata, wiarygodne źródła, gorące fakty. Wszystko to umieszczone w jednym serwisie aktualizowanym 24 godziny na dobę. Czytelna forma zapisu informacji, pozwala na sprawne przeglądanie zawartości serwisu.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Polityka