Katalog Stron WWW

 
 

Recenzje i Testy sprzętu

Opis Recenzje i Testy sprzętu Serwis VideoTesty.pl jest pierwszym w Polsce portalem technologicznym przybliżającym swoim użytkownikom wiedzę na temat urządzeń nowych technologii w postaci multimedialnych prezentacji wideo.

Portal VideoTesty.pl ma na celu pomagać internautom w dokonywaniu właściwych i świadomych zakupów urządzeń elektronicznych. Postawiony cel realizujemy między innymi poprzez publikacje testów i recenzji poszczególnych modeli urządzeń, a także dostarczaniu wiadomości na temat nowości rynkowych i informacji branżowych.

Dodatkowo portal VideoTesty.pl udostępnia rozwiązania podstawowych problemów wynikłych w trakcie codziennego użytkowania świeżo nabytych produktów oraz dostarcza popularne aplikacje ułatwiające pracę na tych urządzeniach.
Url http://www.videotesty.pl/
Kategoria Internet > Portale
Komputery > Sprzęt komputerowy
Słowa kluczowe videotesty   recenzje   testy   opinie   htc   ipod   iphone   lg   motorola   samsung
Data dodania Feb 4, 2009
ID linku 99
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 4.50 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Szukasz najnowszych gier do pobrania za darmo, ale męczą Cię już oszustwa w internecie i płatne sms ? Wejdź na http://freecrack.pl i pobierz patche i cracki do swoich ulubionych gier zupełnie za darmo. Ja właśnie pobrałem crack do gothic 1 za darmo i jestem mega zadowolony. Pobieranie przeszło bez przeszkód, a mój antywirus nie zarejestrował żadnego złośliwego oprogramowania.
Kategoria:   Internet > Portale
Biznes wszedł na zupełnie nowy poziom. Kiedyś klient i sprzedawca patrzyli sobie w oczy. Proces zakupowy był o wiele dłuższy. Dzięki rozwojowi systemów IT, nowych technologii i mobilności wszystko nabrało tempa. W dowolnym miejscu możesz zrobić zakupy, przelać pieniądze, wezwać pomoc, czy zarządzać sprawnie firmą. Bez ograniczeń. Nowoczesne technologie to niezbędne narzędzie, w które warto inwestować. Przynosi realne zyski, jeśli infrastruktura IT jest odpowiednio zaprojektowana i wdrożona. Komu powierzyć to zadanie? Zaufaj specjaliście, Arkadiuszowi Nagięciowi. Zaczynał od budowania sieci osiedlowych na gdańskich osiedlach. Budował też strony www. Obecnie głównie zajmuje się aplikacjami webowymi oraz tworzeniem systemów zarządzania infrastrukturą. Odwiedź Nagiec.pl i dowiedz się więcej.
Kategoria:   Internet > Portale
przyszpieszenie.pl - Niezależny Portal Motoryzacyjny. Oferujemy szczegółowe dane techniczne, opinie użytkowników oraz testy samochodów BMW, Volkswagen i innych. Przy wyborze najbardziej atrakcyjnej maszyny pomocne są testy długodystansowe oraz opinie i porady użytkowników naszego portalu. Na naszej stronie znajdziesz najnowsze informacje z dziedziny motoryzacji. Testy długodystansowe, opinie i porady użytkowników danego modelu pomogą Ci w podjęciu decyzji o zakupie wymarzonego samochodu. Informujemy o nowościach i datach ich premiery na rynku motoryzacyjnym.
Kategoria:   Internet > Portale
Portal z ogłoszeniami nieruchomości. Można tu zamieścić darmowe ogłoszenie dotyczące wynajmu, kupna bądź sprzedaży mieszkania lub domu. Ogłoszenia się dodaje bardzo prosto i szybko, bez konieczności rejestracji. U nas znajdziesz tylko aktualne oferty nieruchomości. Firmy mogą skorzystać ze specjalnej oferty, której szczegóły znajdą Państwo w naszym serwisie.
Kategoria:   Internet > Portale
Nasz serwis to wyszukiwarka internetowa, która zawiera dane wszystkich Polskich ośrodków badań, analiz, szkoleń i kursów medycznych. W serwisie znajdziesz adres, telefon i stronę internetową danej instytucji. Oprócz tego możesz przejrzeć również ‘opinie’ wystawione przez pacjentów danych firm, wystarczy wybrać opcję ‘zobacz opinię’. Szukasz najlepszego serwisu z bazą najważniejszych badań medycznych w Kraju? Według niezależnych badań badaniamedyczne.pl jest największym tego typu Polskim portalem. Zapraszamy!
Kategoria:   Internet > Portale