Katalog Stron WWW

 
 

Recenzje i Testy sprzętu

Opis Recenzje i Testy sprzętu Serwis VideoTesty.pl jest pierwszym w Polsce portalem technologicznym przybliżającym swoim użytkownikom wiedzę na temat urządzeń nowych technologii w postaci multimedialnych prezentacji wideo.

Portal VideoTesty.pl ma na celu pomagać internautom w dokonywaniu właściwych i świadomych zakupów urządzeń elektronicznych. Postawiony cel realizujemy między innymi poprzez publikacje testów i recenzji poszczególnych modeli urządzeń, a także dostarczaniu wiadomości na temat nowości rynkowych i informacji branżowych.

Dodatkowo portal VideoTesty.pl udostępnia rozwiązania podstawowych problemów wynikłych w trakcie codziennego użytkowania świeżo nabytych produktów oraz dostarcza popularne aplikacje ułatwiające pracę na tych urządzeniach.
Url http://www.videotesty.pl/
Kategoria Internet > Portale
Komputery > Sprzęt komputerowy
Słowa kluczowe videotesty   recenzje   testy   opinie   htc   ipod   iphone   lg   motorola   samsung
Data dodania Feb 4, 2009
ID linku 99
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 4.50 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Nasza strona powstała z myślą o wszystkich, którzy poszukują rzetelnych informacji na temat innowacji, gospodarki, czy energii odnawialnej. Gwarantujemy, że wszystkie artykuły publikowane na łamach naszego serwisu to szczegółowo zredagowane posty, pochodzące od najlepszych specjalistów. Na bieżąco śledzimy pojawiające się nowości i w prostym języku tłumaczymy ich działanie. Leonardo-Energy powstał jako portal informacyjno- edukacyjny, skupiając artykuły pochodzące od najbardziej cenionych ekspertów.
Kategoria:   Internet > Portale
Dokładnie sprawdzaj co mają do zaproponowania na portalu Forum Gwiazd. Tylko u nas możecie znaleźć najlepsze informacje związane z życiem celebrytów, zarówno tych krajowych jak i tych największych. Zapraszamy serdecznie do korzystania z bogatego zasobu wiedzy jaki się znajduje na Forum Gwiazd. To najlepszej jakości portal o życiu sław z całego świata
Kategoria:   Internet > Portale

3. Rabaty

Rabatuj to serwis społecznościowy umożliwiający wspólne zakupy online. Wraz ze swoimi przyjaciółmi lub innymi użytkownikami serwisu można umówić się na zakup hurtowej ilości wybranego produktu, tak aby móc uzyskać najniższą cenę. Nie trzeba decydować się na zakup tego samego produktu, gdyż umawiać można się równiez na zakupy w wybranym sklepie. Poza zakupami można umawiać się także na kino, wczasy itp. Serwis daje możliwość wystawiania oferty produktowej także sklepom internetowym oraz firmom sprzedającym przez Internet poprzez serwisy aukcyjne.
Kategoria:   Internet > Portale
Portal Południowej Wielkopolski: Kalisz, Kępno, Pleszew, Ostrzeszów, Jarocin, Krotoszyn. Zawiera serwis informacyjny oraz wiadomości kulturalne i sportowe. Typowy news uzupełniają publicystyka: felietony, komentarze, rozmowy, artykuły problemowe, kroniki i ogłoszenia. Równie ważnym celem przedsięwzięcia jest promocja Południowej Wielkopolski, tworzenie regionalnych przewodników, przedstawianie sylwetek ludzi dla tych regionów zasłużonych. Można sprawdzić repertuar teatru oraz repertuar kin, spis knajp i obiektów rekreacyjnych. Doradza psycholog, doradza prawnik. Można dowiedzieć się o sprawach gospodarczych i finansowych. Promujemy młodych artystów. Zapowiadamy wydarzenia.
Kategoria:   Internet > Portale
Portal z ogłoszeniami nieruchomości. Można tu zamieścić darmowe ogłoszenie dotyczące wynajmu, kupna bądź sprzedaży mieszkania lub domu. Ogłoszenia się dodaje bardzo prosto i szybko, bez konieczności rejestracji. U nas znajdziesz tylko aktualne oferty nieruchomości. Firmy mogą skorzystać ze specjalnej oferty, której szczegóły znajdą Państwo w naszym serwisie.
Kategoria:   Internet > Portale