Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Marketing Reklama > Przyczepa reklamowa  

Linki
 • Przyczepa Reklamowa
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy kampanie reklamowe na przyczepach reklamowych. Mobilna reklama sprawdza się na rynku lokalnym oraz może stanowić uzupełnienie ogólnopolskich akcji reklamowych. W ciągu jednego dnia o Twojej ofercie mogą dowiedzieć się setki ludzi z różnych rejonów miasta lub województwa. Mobilna Reklama to Bycza Reklama. Zapraszamy.
Zareklamuj swoją firmę na przyczepie reklamowej. Jest to najskuteczniejsza forma reklamy zewnętrznej. Efekty mówią same za siebie. Sprawdź Sam i DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ INNYM!
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Marketing Reklama > Przyczepa reklamowa

Data dodania: Feb 23, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Reklama mobilna, przyczepy reklamowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Usługi reklamy mobilnej za pomocą przyczep reklamowych - mobili. Nasza reklama jest skuteczną promocją Twojej firmy. Mobile to powierzchnie reklamowe, które znajdują się na specjalnych przyczepach samochodowych. Kampanie można rozpocząć niskim kosztem w zaledwie kilka dni. Nasze przyczepy mobile pozwalają trafić do wyselekcjonowanego odbiorcy. Możemy dotrzeć wszędzie i być tam, gdzie występuje największe natężenie ruchu. Nasza profesjonalna oferta reklamowa skierowana jest do klientów z całej Polski. To pierwszorzędna forma promocji dla firm działających na rynku lokalnym.
Kategoria:   Marketing Reklama > Przyczepa reklamowa
Marketing Reklama > Flagi, banery reklamowe

Data dodania: Apr 8, 2010 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • DRUKARNIA KRAKÓW, DRUKARNIA OFSETOWA
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Informmax założona w 1984r należy do czołowych drukarń w Polsce wykonujących ulotki, foldery, plakaty, coastry, podkłady kartonowe, foldery, katalogi,plakaty, banery, opakowania kartonowe, etykiety, naklejki samoprzylepne, koperty, wizytówki, papier firmowy, taśmy pakowane samoprzylepne z nadrukiem. Zaopatrujemy zarówno rynek krajowy jak również znaczną część produkcji eksportujemy za granicę. Doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej produkcji lat pozwala zaopatrywać produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Marketing Reklama > Przyczepa reklamowa
Marketing Reklama > Agencje reklamowe

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Mobile reklamowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Reklama na przyczepie stała się dziś numerem jeden jeśli chodzi o reklamowanie firm oraz osób prywatnych. Banner o bardzo dużej powierzchni umieszczony na przyczepie reklamowej jest widoczny z bardzo dalekiej odległości, dzięki oświetleniu nawet w nocy. Przy zastosowaniu dodatkowego nagłośnienia i spotów reklamowych są słyszalne i przyciągają ciekawych świata klientów, którzy odwracają głowę w stronę naszej przyczepy reklamowej. By tego nie było mało mobile reklamowe mogą być stosowane jako billboard reklamowy i podstawione w dowolnym przez nas miejscu. Reklama mobilna wyprzedza skutecznością billboardy mobilne, ponieważ urządzenie z funkcją przemieszczania się i dotarcia do klienta przynosi więcej plusów niż stojący na odludziu billboard. Do tego billboardy znudziły społeczeństwo a przyczepy jako nowość dalej przyciągają klientów co zwiększa obroty firm. Jako krajowy producent przyczepy reklamowej staramy się dotrzeć do każdego klienta. Oferujemy dwie formy dystrybucji naszych mobili reklamowych. Jest to opcja sprzedaży oraz wynajmu billboardów mobilnych. Jako agencja reklamowa pomagamy rozwijać inne firmy, które potrzebują opieki oraz wykreowania w mediach. My to oferujemy. Udostępniamy szczegółowy schemat tworzenia kampanii reklamowych przy pomocy przyczepy reklamowej. Doradzimy klientom jak powinni zainwestować swoje pieniądze a także zapoznamy go ze sprawami kampanii reklamowych i rozsławienia swojej firmy. Tak działa Kmpolska krajowy producent i agencja reklamowa z Częstochowy i Wielunia.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Marketing Reklama > Przyczepa reklamowa
Marketing Reklama > Flagi, banery reklamowe

Data dodania: Jan 13, 2012 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags