Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Biznes Ekonomia > Programy partnerskie  

Linki
 • Certyfikaty Polish Product
 • ocena:
 • ocena gości:
Żyjemy w czasach, w których POLSKIE FIRMY jak i POLSKIE PRODUKTY stają się coraz bardziej uznawane i poszukiwane na rynkach światowych.
Certyfikat Polish Product, stanowi potwierdzenie autentyczności Polskości Firmy czy Produktu.
Cały program wraz z certyfikatem jest organizowany w celu wyróżnienia najlepszych firm na rynku krajowym. Otrzymując certyfikat, mogą Państwo posługiwać się nim na wszystkich nośnikach reklamy, jak papier firmowy, wizytówki, strona internetowa Państwa Firmy, czy w wypadku zakwalifikowania produktu, bezpośrednio na nich, bądź na ich opakowaniu.
Polish Product to czytelny znak rzetelności dla kontrahentów na rynku krajowym oraz firm z całego świata, szukających partnerów biznesowych czy produktów. Polish Product to też prestiżowe wyróżnienie skierowane dla odkryć o Polskim Rodowodzie.
Wszystkie nazwy produktów z listy produktów regionalnych UE są zastrzeżone, a wyłączność na produkcję i nazwę popularnego towaru może być warta nawet dziesiątki milionów euro rocznie. Produkty tego typu są coraz bardziej poszukiwane na europejskim rynku, a do ich promocji istnieje możliwość wykorzystania środków unijnych. Pamiętajmy, że produkty z listy produktów certyfikowanych znakiem Polish Product otrzymują również prawo do wykorzystywania specjalnego logo Polish Product sprawiając, iż bez zbędnych dla niektórych nieosiągalnych procedur unijnych są rozpoznawalne na rynkach UE. Badania marketingowe potwierdziły, ze towary wyróżniające się czytelną informacją o krajowym pochodzeniu cieszą się o wiele większą popularnością u polskiego konsumenta, od towarów pozbawionych tego czytelnego wyróżnika.
Kategoria:   Marketing Reklama
Biznes Ekonomia > Programy partnerskie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Programy partnerskie oraz katalog programów partnerskich
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeśli interesuje cię reklama w internecie oraz to jakiej reklamy używać na swojej stronie, odwiedź nas ponieważ u nas znajdziesz na to odpowiedź. Programy partnerskie to najlepszy sposób na zdobycie reklamodawcy na swoją stronę internetową, nie zwlekaj zasięgnij informacji u fachowców! Kładziemy nacisk na programy partnerskie, marketing afiliacyjny oraz polskich sieci afiliacyjnych. Tutaj znajdziesz najlepsze oferty na temat reklamy poprzez program partnerski w internecie. Programy partnerskie, marketing afiliacyjny, sieci afiliacyjne. Portal informacyjny, tu znajdziesz odpowiedni program partnerski dla siebie.
Kategoria:   Marketing Reklama > Reklama w internecie
Biznes Ekonomia > Programy partnerskie
Biznes Ekonomia > Programy partnerskie

Data dodania: Aug 21, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Karta PAYBACK - nagrody za punkty
 • ocena:
 • ocena gości:
Program PAYBACK to wymiana punktów na nagrody. Podczas Twoich zakupów karta PAYBACK pozwala Ci zbierać punkty PAYBACK. Im więcej punktów, tym więcej bonusów. Przejrzyj katalog nagród na payback.pl. Promocja internetowa trwa! Program bonusowy PAYBACK to łatwa wymiana punktów na nagrody. Podczas Twoich codziennych zakupów karta PAYBACK pozwala Ci zbierać specjalne punkty PAYBACK, które potem wymieniasz na atrakcyjne nagrody. Zarejestruj się na www.payback.pl. Obejrzyj katalog nagród i wybierz coś dla siebie. Promocja internetowa trwa!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Programy partnerskie

Data dodania: Dec 3, 2009 Trafień: 12 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Polecaj i zarabiaj - łatwy zarobek
 • ocena:
 • ocena gości:
Polecaj i Zarabiaj to strona poświęcona programom partnerskim. Znajdziecie tu sporo cennych informacji i materiałów pomocniczych. Podzielę się z wami moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi tej dziedziny, dzięki którym przekonacie się, że łatwy zarobek jest na wyciągnięcie waszej ręki. Dowiecie się też trochę o pozycjonowaniu - teoria, kursy, narzędzie i wiele innych. Zapraszam wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Strona dopiero powstała ale bardzo szybko się rozwija.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Programy partnerskie
Biznes Ekonomia > Zarabianie w internecie

Data dodania: Feb 16, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Nowoczesny katalog firm
 • ocena:
 • ocena gości:
Serwis ogłoszeniowy służący do składania ofert przez firmy. Dodaj swoją firmę do katalogu firm. Zaprezentuj swoje produkty i usługi. Szukaj i porównaj ceny produktów i usług . Docieraj do potencjalnych klientów i daj się odnaleźć . Panorama-biznesu.pl to miejsce skupiające rozbudowaną sieć profesjonalistów i ludzi biznesu! Aby zareklamować swoją firmę wystarczy się zarejestrować za darmo. Po tej czynności możemy stworzyć wizerunek swojej firmy, dodając lokalizację, kontakt, opis, logo firmy. W dalszej czynności możemy dodawać swoje produkty b2b ,oraz usługi . Możemy porównywać ceny z konkurencją, szukać kontrahentów i klientów . W łatwy sposób możemy wyróżnić swój produkt na głównej stronie serwisu.
Kategoria:   Internet > Katalog stron
Biznes Ekonomia > Programy partnerskie
Firmy wg branż > Handel

Data dodania: Mar 9, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • NWA - polska grupa dystrybutorska
 • ocena:
 • ocena gości:
Wyobraź sobie że ... pracujesz tylko dla siebie, samodzielnie określając liczbę godzin pracy, mieszkając i pracując gdziekolwiek chcesz, spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi, i co najważniejsze - widząc, jak dochody rosną co roku. Z tego wszystkiego możesz korzystać bez konieczności posiadania pracowników i dużych wstępnych inwestycji.

Posiadając tak wiele atutów przy współpracy z NWA, rozwój Twojego biznesu może być bardzo szybki. Nie czekaj więc i przyłącz się do nas!
Zapoznaj się na stronie ile możliwości daje Ci NWA i zarejestruj się.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Programy partnerskie
Internet > Zarabianie przez internet

Data dodania: Jul 6, 2010 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Marketing Wielopoziomowy
 • ocena:
 • ocena gości:
Marka FM Group jest znana i ceniona w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W ofercie firmy znajdziesz perfumy, kosmetyki, środki czystości oraz usługi telekomunikacyjne. Pobierz katalog FM Group i sprawdź plan marketingowy. Dzięki współpracy z FM Group możesz kupować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Zostań dystrybutorem FM Group i zarabiaj 43% marży ze sprzedaży bezpośredniej oraz zbuduj własną sieć sprzedaży. Sprawdź Marketing Wielopoziomowy w FM Group!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Programy partnerskie
Biznes Ekonomia > Zarabianie w internecie

Data dodania: Oct 18, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Rezerwy na nagrody jubileuszowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Doświadczeni aktuariusze, mający na koncie współpracę z firmami międzynarodowymi, przyjmującymi setki pracowników. Oferują różne usługi aktuarialne niezależnie od dziedziny działalności klientów. Signum to specjaliści od inżynierii finansowej, matematyki ubezpieczeniowej i statystyki. Biuro w sposób kompetentny przygotowuje szacunki ryzyka dowolnych projektów finansowych, ustosunkowując się przy tym do Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Wyjątkowo silną stroną Signum są wyceny aktuarialne, obejmujące analizy rezerw na rozmaite zobowiązania pracownicze w tym: emerytalne i dotyczące nagród jubileuszowych. W ofercie Signum jest także doradztwo na temat projektów programów emerytalnych czy zmian w przepisach dotyczących wynagrodzeń.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Programy partnerskie

Data dodania: Nov 9, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Programy kosztorysowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Wartymi polecenia produktami o zaawansowanych możliwościach są narzędzi producenta Athenasoft: Norma Standard oraz Norma Pro. Złożone możliwości zaimplementowane w mechanizmach pozwalają na sporządzanie kosztorysów wariantowych i porównawczych. Program daje możliwość realizowania kosztorysów metodą interpolacji i ekstrapolacji ( w zgodzie z wytycznymi wyszczególnionymi w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z 18 maja 2004 r). Oprócz zestawu z abonamentem na bieżące cenniki oraz aktualizacją do programu Norma są także dostępne tańsze podstawowe programy bez oferowanych dodatków odpowiednio: Norma Pro i Norma Standard.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Programy partnerskie
Komputery > Komputery i oprogramowanie

Data dodania: Dec 8, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Programy lojalnościowe - Mbooking
 • ocena:
 • ocena gości:
Mbooking to innowacyjny system do rezerwacji oraz promocji usług. Narzędzia, które zbudowaliśmy opierają się na technologiach, które dotychczas nie były wykorzystywane do tego typu celów.Do celów promocyjnych opracowaliśmy system programów lojalnościowych,Firma może sama zdefiniować parametry swojego programu lojalnościowego i zaoferować swoim Konsumentom rabaty i zniżki.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Programy partnerskie
Komputery > Oprogramowanie
Marketing Reklama > Reklama w internecie

Data dodania: May 9, 2015 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags