Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo  

Linki
 • Aranżacja wnętrz
 • ocena:
 • ocena gości:
RD Studio zajmuje się profesjonalną aranżacją wnętrz oraz wizualizacjami i kompleksową ich realizację. Nasza oferta posiada aranżację wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, rezydencji oraz lokali komercyjnych. Projektując wnętrze staramy się by pomieszczenia były funkcjonalne i stylowe. Nasz zespół składa się z kreatywnych absolwentów wydziałów projektowych Akademii Sztuk Pięknych oraz grafików. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Budownictwo

Data dodania: May 19, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • TOM-AL bezramowa ramowa zabudowa balkonów tarasów loggi Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
TOM-AL Tomasz Łukasik, zabudowa balkonów, tarasów loggi, zadaszenia systemem copal. Działalność naszą prowadzimy na terenie Warszawy i okolic takich jak: Legionowo, Wołomin, Ożarów Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Kobyłka, Otwock, Piaseczno, Pruszków. Naszą dewizą jest terminowość i rzetelność wykonywanych usług. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Energy Expert opracowuje świadectwa energetyczne i certyfikaty energetyczne dla budynków oraz lokali użytkowych. Prowadzimy profesjonalne doradztwo energetyczne, pomagamy dobrać technologie grzewcze. Wskażemy możliwe usprawnienia obniżające zużycie energii. Oferujemy również audyty energetyczne na potrzeby uzyskania premii termomodernizacyjnej. Dzięki nam Państwa nieruchomość zyska na atrakcyjności oraz podniesie swoją wartość rynkową. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Naszą domeną są rusztowania. Prowadzimy wynajem rusztowań, montaż i demontaż rusztowań, sprzedaż rus
 • ocena:
 • ocena gości:
Chcielibyśmy zaproponować Państwu system ramowy rusztowań firmy Layher, którego użytkowanie przynosi Państwu następujące zalety:

Praca z najbardziej niezawodnym i uniwersalnym systemie rusztowaniowym umożliwiającym realizację najbardziej skomplikowanych zarusztowań wykorzystując najintensywniej rozbudowaną paletę dodatkowych elementów systemowych.

Techniczną kompatybilność pomiędzy poszczególnym systemami, która pozwala na rozszerzanie spektrum zastosowań rusztowań w oparciu o jeden system producenta: Layher:
rusztowania ramowe BLITZR
rusztowania modułowe ALLROUNDR
systemy EVENT
systemy dachów
etc.
są ze sobą zgodne i pozwalają się łączyć w oparciu o podstawowe elementy oraz wymiary systemu.

Zadowolenie pracowników: konstrukcyjna, technologiczna i systemowa przewaga rusztowań Layher, która codziennie na nowo jest udowadniana na budowach, przy montażu rusztowań i demontażu rusztowań, jest czynnikiem nobilitującym i wyróżniającym: niespotykana w branży ilość patentów na rozwiązania systemowe i konstrukcyjne jest tylko potwierdzeniem tego, dlaczego montażyści są tak zadowoleni z naszych rusztowań.

Gwarantowaną i ponadprzeciętną jakość rusztowań Layher potwierdzoną wszystkimi z możliwych dopuszczeniami oraz certyfikatami nie tylko w skali regionalnej (Polski) ale i światowej umożliwia Państwu nieograniczony rozwój w przyszłości i brak barier formalnych np.: na rynkach unii europejskiej.

Pewność i wiarygodność inwestycji kapitałowej w majątek trwały: angażując kapitał w rusztowania Layher bezkompromisowo stwierdzamy, iż elementy rusztowań zakupione dwadzieścia i więcej lat temu są w pełni kompatybilne z elementami systemowymi kupowanymi obecnie.

Bezpieczeństwo zaangażowania kapitałowego: inwestycja w rusztowania Layher w kontekście ekonomicznym oznacza początek procesu budowania kapitału i majątku właścicielskiego: jeśli za punkt wyjścia obierzemy doświadczenia czerpane z ostatniego ćwierćwiecza, to firmy inwestujące w rusztowania Layher odniosły niespotykany na rynku sukces, a ujmując dosłownie: przy wyznaczaniu wartości finansowej kapitału zaangażowanego w środki trwałe czynnikami określającymi jego wartość są: cena rynkowa, wielkość rynku zbytu oraz przede wszystkim czas potrzebny do upłynnienia majątku i odzyskaniu środków finansowych.

Osiąganie wymiernych korzyści ekonomicznych wynikających z samej konfiguracji konstrukcji systemu rusztowań: począwszy od ciężaru m2, poprzez handling elementów rusztowań podczas prac nad montażem rusztowań i demontażem rusztowań, a skończywszy na parametrach wytrzymałościowych zarówno elementów rusztowań postrzeganych z osobna jak i wchodzących w skład systemu.

Strategiczna decyzja o wyborze dostawcy systemu rusztowań w kontekście stałego rozwoju konstrukcyjnego i technologicznego systemów Layher zapewni Wam przewagę techniczno - technologiczną, pozycję i image profesjonalisty w branży rusztowaniowej: będąc tym samym swoistą przepustką przy podejmowaniu zleceń.

Bezkompromisowa strategia i dbanie o rynkowy wizerunek producenta jakim jesteśmy: właśnie - Layher postrzeganego jako producenta nie stającego na rynku w bezpośredniej konkurencji z Wami: naszymi klientami.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tani domek pod klucz – BETPOL, domy jednorodzinne z działką
 • ocena:
 • ocena gości:
BETPOL jest firmą z wieloletnim doświadczeniem
w branży budowlanej.
Naszą misją jest dostarczanie wysokiej klasy, kompleksowo wyposażonego "pod klucz" domku jednorodzinnego.

W swej ofercie posiadamy nowe, przytulne i tanie
domki wraz z działkami również bliźniaki (o wymiarach spełniających
Państwa oczekiwania) zlokalizowanymi w pobliskich
terenach Torunia.

Silno, Osiek, Zawały i Dobrzejewice - tam budujemy spokój
i wrażliwość na piękno otaczającej natury...
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane

Data dodania: Jun 2, 2009 Trafień: 5 Ocena: 2.00 Głosów: 1
 • dymoszczelne
 • ocena:
 • ocena gości:
Witamy na stronie ATLANTA ALUMINIUM Spółka z o.o. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz materiały najlepszej próby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której między innymi: EI30, EI60, EI120, drzwi ognioodporne, przeciw pożarowe, dymoszczelne oraz ślusarka przeciw pożarowa. Bezpieczęństwo w domu i w pracy jest bardzo ważne dlatego zachęcamy Państwa do zaopatrzenia tych miejsc w nasze produkty.
Kategoria:   Budownictwo

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • zadaszenia
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma nasza działa na rynku od 1996 r. i od początku swojego powstania zajmuje się obsługą rynku budowlanego na terenie całego kraju. Wykonaliśmy wiele zleceń dla znanych na rynku firm budowlanych. Zaowocowało to pomyślną współpracą z przedsiębiorstwami obsługującymi obiekty użyteczności publicznej tj. Sanpol Poznań, Sanpol Wrocław, ZPAS Nowa Ruda, Hala Orbita Wrocław, banki, szkoły, szpitale
Kategoria:   Budownictwo

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • folie dachowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Witamy w sklepie internetowym firmy Folnet. Znajdziecie tu Państwo produkty do budowy domu, począwszy od fundamentów, aż po sam dach oraz szeroką ofertę materiałów budowlanych pochodzących od sprawdzonych i cenionych w branży producentów. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe, dzięki czemu większość towaru dostarczamy w ciągu 24h. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.
Kategoria:   Budownictwo

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • NBiK - Nadzory budowlane i kosztorysowanie
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów budowlanych. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży i stosowne uprawnienia budowlane.

W ofercie zapewniamy pełno branżowe nadzory inwestorskie. Opracowywanie kosztorysów, projektowanie małych inwestycji, przeglądy techniczne i przygotowanie dokumentacji przetargowej.

Dotychczasowa działalność mojej firmy to teren województwa Zachodniopomorskiego
i pomorskiego w jednostkach samorządowych w Dziwnowie, Rąbinie, Karnicach, Czarnem, Debrznie i Resku, a także w uzdrowiskach w Połczynie – Zdroju. Przy kompleksowych nadzorach inwestycyjnych i wielobranżowych projektach budowlanych zatrudniam doświadczonych branżowców z uprawnieniami w specjalności instalacji sanitarnych lub elektrycznych.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Inne

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Domy z drewna
 • ocena:
 • ocena gości:
NORDHOME to firma zajmująca się budową domów jednorodzinnych. Budujemy domy na terenie całego kraju z dowolnego projektu w technologiach murowanej, szkieletu drewnianego oraz bali drewnianych. Nasze domy budowane są z materiałów renomowanych producentów, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość wykonania w dobrej cenie. Współpracujemy z wieloma Biurami projektów, wiec macie Państwo możliwość wyboru dowolnego projekty, na podstawie którego nasza firma wybuduje wymarzony dom. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz znakomitą znajomością technologii, jak również profesjonalnym personelem. Sprawdź naszą ofertę!
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Projekty domów
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags