Katalog Stron WWW

 
 

Klocki hamulcowe-AUGUST

Opis Klocki hamulcowe-AUGUST Klocki hamulcowe AUGUST. Klocki hamulcowe do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn budowlanych. Wykonujemy również klocki hamulcowe pod zamówienie.AUGUST - Klocki hamulcowe do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów, maszyn budowlanych i produkcyjnych.
ulcowe pod zamówienie.Fabryka klocków hamulcowych AUGUST. Klocki do samochodów komercyjnych tj. ciężarowych, dostawczych, naczep, autobusów, maszyn budowlanych i produkcyjnych.
Url http://www.august.com.pl
Kategoria Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Motoryzacja
Motoryzacja > Części samochodowe
Sowa kluczowe klocki hamulcowe   klocki do maszyn budowlanych   maszyny budowlane   hamulce   okładziny   szczęki hamulcowe   mielec   hamulcowe   okładzina   naczepy   ciągniki   cześci motoryzacyjne  
Data dodania Jul 27, 2009
ID linku 1604
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie

Przepływomierze elektroniczne, tarczkowe, owalno-kołowe. Zawory przelotowe, wielodrożne, dennicowe/spustowe. Wentylatory z tworzyw sztucznych, promieniowe, dla niskich i średnich ciśnień, a także poziomowskazy magnetyczne, do zbiorników, czy wysokich ciśnień. To wszystko i wiele więcej znajdziecie w ofercie firmy GAA Lobex, która od roku 1991 podbija polski rynek. Jest jedynym w Polsce dostawcą produktów, tworzonych przez firmy z grupy CIRCOR. Więcej na stronie. Zapraszamy!
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Firmy wg branż > Maszyny

2. Wkręty

Śrubres - firma produkcyjno-handlowa - cechują nas wyroby bardzo dobrej jakości znanych producentów zarówno zagranicznych jak i polskich. Kupując u nas na pewno się nie zawiedziesz. Oferujemy elementy złączne takie jak śruby, nakrętki czy wkręty. Istnieje możliwość dowiezienia zakupionego towaru we wskazane miejsce. Dojazd do hurtowni jest bardzo dobry. Na miejscu zapewnimy Państwu fachową i profesjonalną obsługę.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Zamek Kamieniec w Odrzykoniu znajduje się na Podkarpaciu, dokładnie kilka kilometrów od Krosna. Ruiny zachowały się w bardzo dobrym stanie, w dodatku konserwatorzy często przeprowadzają prace by ocalić Zamek Kamieniec. Pierwsze zmianki o powstaniu zamku pochodzą z 1348r. i to najprawdopodobniej w tym roku powstał Zamek, początkowo drewniany, później z kamienia. Pierwszym jego właścicielem był Kazierz Wielki.
Oprócz zamku Kamieniec znajduje się Szlak turystyczny, na którym znajdziesz punkt obserwacyjny z którego widać właśnie ruiny i gdzie można zrobić kilka fajnych fotek.
Na stronie kamieniec.eu znajdziesz dokładny opis zamku, historie, przeczytasz o licznych ciekawostkach związanych z ruinami i co najważniejsze znajdziesz bogatą galerie zdjęć z zamku jak i szlaku który go otacza.
Powinieneś wiedzieć również, iż Zamek Kamieniec leży Rezerwacie Prządki, i będąc na ruinach, musisz koniecznie obejrzeć pozostałe szlaki znajdujące się w rezerwacie.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Baza tablic rejestracyjnych pomoże Ci w jeszcze lepszym poznaniu Twojego regionu. Wiesz, w jakim powiecie zarejestrowano samochody z oznaczeniami tablic RDE, RJA lub RST? Poznaj tablice rejestracyjne województwa podkarpackiego i nigdy więcej nie miej żadnych wątpliwości. Skorzystaj z naszego serwisu i poznaj numery tablic rejestracyjnych Twojego miasta i okolic! To wspaniała możliwość jeszcze lepszego poznania Podkarpacia.Wśród informacji o województwie podkarpackim zapoznaj się także z naszym serwisem – to numery tablic rejestracyjnych, dzięki którym zyskasz wiedzę o mijających Cię każdego dnia pojazdach.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Jesteśmy firmą realizującą kompleksowe usługi produkcji konstrukcji stalowych.

Firma nasza wykonuje konstrukcje stalowe prefabrykowane (obiekty produkcyjne, magazynowe) oraz na indywidualne zamówienie.

Nasza oferta obejmuje:
Kompleksowe wykonastwo obiektów przemysłowych i handlowych (hale, wiaty, magazyny, itp.)
Wykonastwo i montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych:
konstrukcje nośne, dźwigary, płatwie dachowe, belki
formy, bramy, ogrodzenia, schody, balustrady
maszty reklamowe, pylony, itp.
Usługi cięcia blach stalowych agregatem plazmowym lub tlenem
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie