Katalog Stron WWW

 
 

stancje Poznań

Opis stancje Poznań Nowa strona z darmowymi ofertami wynajmu stancji, innych nieruchomości oraz ofert pracy, zapraszamy do dodania swoich i przeglądania innych ogłoszeń wszytskie zainteresowane osoby z Poznania i okolic.
Url http://www.poznan.stancjeiofertypracy.com
Kategoria Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Sowa kluczowe stancje Poznań   Poznań   stancje   oferty pracy
Data dodania Jan 31, 2009
ID linku 22
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie

Kancelaria Prawnicza Sed-Lex proponuje pełną obsługę prawna firm i pomoc prawną dla osób fizycznych. Oferta kancelarii to reprezentacja w sprawach z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego i handlowego. Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym i finansowym, consultingiem, przygotowywaniem pism do sądów, urzędów i instytucji oraz sporządzaniem analiz prawnych i finansowych. Osobom fizycznym kancelaria zapewnia pomoc w sprawach majątkowych, administracyjnych i w zakresie prawa rodzinnego.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Biuro detektywistyczna AST Krzysztofa Asta z Poznania działa na terenie całej Polski jak również krajów Europy.Agencja ma doświadczenie w kompleksowej obsłudze spraw rozwodowych. Posiada wiele kontaktów z doświadczonymi adwokatami. Agencja świadczy usługi dla klientów obcojęzycznych. Obsługuje zarówno osoby fizyczne jak i firmy- w kwestiach związanych z wywiadem gospodarczym, poszukiwaniem osób, audytami bezpieczeństwa, czy doradztwa prawnego. działa na podstawie licencji, posiada odpowiedni wpis do rejestru usług detektywistycznych wydawany przez MSW. Detektywów biura cechuje dyskrecja i wysoki profesjonalizm.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Yannkes Polska "ART" - agencja fotograficzna Poznań. Fotograf z Poznania. Sesje zdjęciowe dla korporacji. Dokumentacja fotograficzna z najważniejszych wydarzeń medialnych. Fotografia konferencji w Warszawie, Wiśle, Poznaniu. Zdjęcia z konferencji rządowych, kongresów medycznych, konferencji prasowych. Fotograf na międzynarodowe targi poznańskie, profesjonalne zdjęcia stoisk targowych, pokazów mody, targów motoryzacyjnych. Na zamówienie realizujemy sesje zdjęciowe samochodów oraz architektury dla firm.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Kultura Sztuka > Fotografia
Kultura Sztuka > Fotografia > Fotografia krajoznawcza
Tym, co jest siłą każdego człowieka, jest doświadczenie oraz mądrość. Nabrać ich można popełniając błędy, ale części z tych błędów można uniknąć. Na przykład w interesach, gdy nie ma się pewności, co do przeszłości partnera biznesowego, a intuicja podpowiada, że być może nie mówi całej prawdy. Wtedy można skorzystać z usług detektywa. Agencja detektywistyczna Sektor świadczy tego typu usługi w ramach oferty dla przedsiębiorców. Poza tym, Sektor zrobi również wywiad gospodarczy na zlecenie i prześwietli pracowników firmy klienta, jeżeli sobie tego zażyczy. Jednakże Sektor to nie tylko agencja dla przedsiębiorców, ale również dla osób prywatnych, którym pomaga odnaleźć zaginione osoby, czy ukrywających się świadków zdarzeń, dyskretnie sprawdza wierność partnera życiowego, a nawet z powodzeniem windykuje należności nawet od osób, co do których zawiodła egzekucja komornicza. Swoją skuteczność agencja Sektor zawdzięcza cechom wymienionym na początku, czyli mądrości i doświadczeniu detektywów, którzy ją tworzą. Informacje o kontakcie i szczegółowej oferty znaleźć można na stronie agencji detektywistycznej Sektor, do której odwiedzania zapraszamy.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Prawo Społeczeństwo
Inne
Taxi Poznań, tanie wyjazdy. Najtańsze wyjazdy kraj/zagranica
Taxi Poznań - Transport pasażerski na terenie Polski i Europy. Doświadczony kierowca z licencją. Przewóz osób - szybko, tanio i bezpiecznie.Wyjazdy-Trasy-Taxi Poznań, Poznań, wielkopolskie
Wyjazdy-Trasy-Taxi Poznań, Poznań, wielkopolskie, Taxi Poznań, tanie wyjazdy. Najtańsze wyjazdy Doświadczony kierowca z licencją. Przewóz osób - szybko, tanio i bezpiecznie. www.taxipoznan.xon.pl. Tel.513-180-261
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie