Katalog Stron WWW

 
 

Świadectwa Energetyczne Projekty IRMA Projekt

Opis Świadectwa Energetyczne Projekty IRMA Projekt IRMA Projekt to wyspecjalizowana firma zajmująca się profesjonalnym doradztwem i projektowaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych oraz oceną energetyczną budynków. Wykonujemy świadectwa energetyczne dla budynków i lokali. Przygotowujemy projekty instalacji teletechnicznych i elektrycznych . Prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy dogodne terminy, przystępne ceny, fachową obsługę oraz dokładne wykonywanie prac. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą
Url http://www.irma.waw.pl
Kategoria Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze > Alarmy
Dom Wnętrze > Zabezpieczenia
Sowa kluczowe projekty teletechniczne   projekty teletechniczne warszawa   projekty elektryczne warszawa   świadectwa energetyczne   certyfikaty energetyczne   świadectwo energetyczne   certyfikat energetyczny   świadectwa energetyczne warszawa   certyfikaty energetyczne wars
Data dodania Dec 28, 2009
ID linku 3627
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Elektryczne, pomiary

Rezultatem naszej pracy są plany domów energooszczędnych, wnętrz użyteczności publicznej oraz biurowych.
Nasze usługi są kompletne toteż współpracę zaczynamy od projektu, a kończymy na autorskim nadzorze budowlanym. Wykonujemy również świadectwa oraz charakterystyki energetyczne budynków. Planujemy nowoczesne mieszkania z użyciem nowatorskich materiałów, nowoczesnych mebli i oświetlenia zaprojektowanych przez elitę europejskich projektantów. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować inwestorom właściwe kroki.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Projekty domów
Potrzebujesz sprzętu geodezyjnego? GEMAT Przedsiębiorstwo
Wielobranżowe Sp. z o.o. pozwoli zaopatrzyć Ci się w wysokiej jakości urządzenia GPS, tachimetry, niwelatory, teodolity, drogomierze, a także inne przyrządy geodezyjne. Zarówno nowe, jak i używane, w zależności od Twoich potrzeb. Możesz nawet skorzystać z wypożyczalni.

Oferowany sprzęt jest sprzętem certyfikowanym, spełniającym standardy konieczne do sporządzenia wartościowej dokumentacji geodezyjnej.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Usługi budowlane
Na naszej stronie prezentujemy nie tylko nasze produkty, ale także opisujemy nowości czy wskazujemy zastosowania naszych artykułów, takich jak tester ciągłości przewodów, wyłączników bistabilnych czy czujniku zaniku faz. Chętnie w sposób przystępny dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby nasi klienci mogli z niej korzystać w jak najlepszy sposób.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Wymiana okablowania i urządzeń elektrycznych w domu będzie wymagała dodatkowych materiałów, takich jak artykuły elektryczne jakie oferuje nasza hurtownia elektryczną bez których nie można nadać pomieszczeniu pięknego i zadbanego wyglądu. W naszym sklepie w takich przypadkach jest ogromny wybór materiałów wykończeniowych. W naszym zasobie internetowym można również znaleźć ogromny asortyment opraw oświetleniowych z wszelkiego rodzaju elementami dekoracyjnymi i w przystępnych cenach.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firmy wg branż > Elektryczne
Osprzęt elektryczny to coś, co na pewno przyda się każdemu budowlańcowi, a w szczególności elektrykom, którzy odpowiadają za montaż i prawidłowe, a przede wszystkim bezawaryjne działanie instalacji elektrycznej. To przede wszystkim różnego rodzaju przewody, końcówki, gniazdka i wyłączniki, czyli po prostu elementy instalacji elektrycznych. Są to również różnego rodzaju źródła światła, które zapewniają jasność pomieszczeń, jak również rozświetlenie mroku na zewnątrz. Jeżeli chodzi o osprzęt elektryczny znajdziemy ogromną różnorodność, ponieważ na rynku istnieje wiele producentów sprzętu elektrycznego, który wciąż starają się jeszcze bardziej udoskonalić swoje produkty. Osprzęt elektryczny to również różnego rodzaju elektronarzędzia, które ułatwiają pracę przede wszystkim budowlańcom, ale także osobom w wielu różnych branżach. W sklepach elektrycznych znajdziemy również osprzęt elektryczny, który jest materiałami eksploatacyjnymi instalacji elektrycznej i urządzeń działających na prąd. Są to różnego rodzaju bezpieczniki i transformatory, a także żarówki, zarówno te zwykłe, jak i energooszczędne.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze
Firmy wg branż > Elektryczne