Katalog Stron WWW

 
 

Nagrobki

Opis Nagrobki Wykonujemy nagrobki i pomniki granitowe z kamieni naturalnych.
Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem. Nasza specjalizacja to nagrobki i pomniki innej formy. Posiadamy nowoczesne maszyny do obróbki kamienia oraz dobrze wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych prac. Prowadzimy montaż nagrobków na terenie całego kraju.
Udzielamy kilkuletniej gwarancji na nasze wyroby.
Url http://www.nagrobekgranitowy.net
Kategoria Budownictwo > Kamieniarstwo
Sowa kluczowe nagrobki   pomniki   kamieniarstwo
Data dodania Mar 11, 2010
ID linku 5016
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kamieniarstwo

Firma Formyca z Torunia prowadzi działalność z zakresu produkcji, hurtowej sprzedaży wyrobów z kamieni naturalnych oraz montaż elementów z kamienia na zlecnie klientów indywidualnych. W ofercie firmy znajdują się parapety, płytki, schody oraz z blaty z takich surowców jak marmur, granit, kwarc oraz konglomerat (produkt przemysłowy składający się w 95% z marmuru i 5% z żywicy poliestrowej przewyższający odpornością na czynniki zewnętrzne kamień naturalny). Formyca jest Twoim wyborem ponieważ oferuje najwyższą jakość, szybką dostawę, dogodne warunki płatność włączając w to rabaty oraz możliwość negocjacji cen.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Zakład Kamieniarski "KAM-BIL" istnieje na rynku od 1965 roku. Jesteśmy producentem wysokiej jakości wyrobów z kamienia naturalnego. Wytwarzamy nagrobki, grobowce, posadzki, schody, parapety, kominki, elewacje, blaty kuchenne i łazienkowe oraz wiele innych wyrobów z kamienia. Wszystkie produkty wytwarzamy pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Zapewniamy również montaż naszych produktów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno tych klientów, którym zależy na wykorzystaniu najwyższej jakości materiału, jak też i tych, dla których ważny jest umiarkowany koszt usługi. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowanych pracowników oraz wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i krótkie terminy realizacji zamówień. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Kominki
Układanie kostki granitowej, ogrodzenia, prace ziemne. Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi pracami związanymi z kostką brukową.Nasi fachowcy gwarantują bardzo dobrą jakość realizacji. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami nasza oferta jest atrakcyjna cenowo. Profesjonalne układanie kostki brukowej, ogrodzenia, drenaże. Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi pracami związanymi z granitem.Nasi fachowcy
gwarantują bardzo dobrą jakość realizacji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu z producentami nasza oferta jest tania.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Firma produkuje na zamówienie wysokiej jakości schody kamienne z granitu, marmuru oraz piaskowca. Realizuje usługę wraz z montażem na terenie województwa mazowieckiego. Kamted także specjalizuje się w innych pracach związanych z kamieniarstwem, wykonuje blaty kamienne, posadzki, parapety, wangi, słupy oraz inne wyroby kamieniarskie. Przedsiębiorstwo Kamted to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Budownictwo > Materiały budowlane > Piaskowiec
Granity najczęściej znajdują zastosowanie na cmentarzach, gdzie wykorzystywane są do budowy nagrobków. Ponieważ są dostępne w wielu kolorach potrafią zaspokoić wymagania nawet najbardziej wybrednego klienta. Granity są wyjątkowo trwałymi i wytrzymałymi kruszywami, dzięki czemu idealnie pasują do wykańczania pomieszczeń kuchennych.
Kategoria:   Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane > Piaskowiec