Katalog Stron WWW

 
 

Insekt - Zakład Dezynfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji

Opis Insekt - Zakład Dezynfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji Firma "Insekt" świadczy usługi kompleksowego zabezpieczenia obiektów przed szkodnikami. Zajmujemy się głównie wprowadzaniem w zakładach produkcyjnych PROCEDUR ZABEZPIECZEŃ OBIEKTÓW przed szkodnikami zgodnie z systemami HACCP, GMP, GHP w myśl dyrektyw Unii Europejskiej. Proponowane przez nas rozwiązania oparte są na zasadach zintegrowanej walki ze szkodnikami - IPM. Głównym celem wprowadzenia w/w procedury jest wczesne ostrzeganie o możliwości rozwoju populacji szkodników i eliminacja wszelkich potencjalnych zagrożeń mogących spowodować eskalację problemu.
Wykonujemy także usługi fumigacji, dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.
Url http://www.insek2.pl
Kategoria Firmy wg branż
Sowa kluczowe zabezpieczanie obiektow   fumigacja   deratyzacja   dezynsekcja   dezynfekcja   wdrazanie systemu HACCP
Data dodania May 31, 2010
ID linku 6947
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

W Gliwicach jest zlokalizowane przedsiębiorstwo PREFER S.C. Od 1991 roku specjalizujemy się w usługach związanych z projektowaniem oraz zakładaniem instalacji wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. W dodatku zajmujemy się serwisowaniem oraz obsługą urządzeń współdziałających z takimi systemami. Przeprowadzamy wszelkie niezbędne pomiary. W ramach proponowanych usług dostarczamy rzetelne produkty znanych i wiodących producentów. Jako przedstawiciel firmy JUWENT-RYKI oferujemy nowoczesne i funkcjonalne urządzenia polskiego producenta. Zatrudniamy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i dogodne zasady współpracy. W celu skonsultowania szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firma Pol-Agra prowadzi swoją działalność od 1993 roku, specjalizując się w sprzedaży maszyn rolniczych, a także naprawie tego rodzaju urządzeń. Jako autoryzowany dealer wielu znanych marek umożliwia dostęp do sprzętu najwyższej jakości, dzięki któremu prace na roli przeprowadzać można sprawnie oraz wydajnie. Poboczną działalność zakładu stanowi produkcja podzespołów, tworzenie i montaż kompletnych instalacji pneumatycznych. Propozycja zawiera między innymi ciągniki, ładowarki i kombajny zbożowe. Siedziba firmy Pol-Agra znajduje się w Płońsku, swoją filię posiada ona również w Żurominie. Wieloletnie doświadczenie, umiarkowane ceny oraz wykwalifikowana obsługa to gwarancja satysfakcji. Więcej na
Kategoria:   Firmy wg branż
Telesfor Radiokomunikacja posiada przeszło 20 lat doświadczenia w sprzedaży i serwisie sprzętu do szeroko rozumianej łączności radiowej. Oferujemy urządzenia, jakie odznaczają się wysoką jakością, a także trwałością, dzięki czemu są znakomitą alternatywą dla innych producentów tego typu towarów dostępnych za granicą. Aktualnie współpracujemy z największymi producentami osprzętu radiokomunikacyjnego, jak Midland Alan, Motorola i ICOM, co przekłada się na bardzo duże zapotrzebowanie na będące w naszej ofercie towary. W stałej sprzedaży posiadamy urządzenia takiej jak: anteny, kable fiderowe, złącza i anteny oraz inne urządzenia. Dzięki naszemu doświadczeniu i rozeznaniu w rynku gwarantujemy naszym Klientom profesjonalną pomoc w wyborze towaru. Oferujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług. Więcej na witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Aby dotrzeć do Klientów potrzebne są wielkie działania i wielkie budżety. Naprawdę? A my Tobie powiemy, że wystarczą małe drobiazgi, ale takie, które będą towarzyszyć Twoim Klientom każdego dnia! Takie są właśnie długopisy reklamowe. Jeśli są ciekawie zaprojektowane to Klienci chcą je mieć przy sobie – nawet w dni, kiedy odpoczywają od pracy. Co możemy Tobie zaoferować? Bogaty wybór kolorów, fasonów, sposobów zadrukowania, wybór obudowy. Nasze długopisy idealnie wpiszą się w Twoje działania marketingowe!
Kategoria:   Firmy wg branż
Firma Visa and Work pomaga wszystkim obcokrajowcom przebrnąć przez polską skomplikowaną legislację. Chętnie udzielimy wsparcia przy sprowadzeniu rodziny czy kupnie mieszkania. Tłumaczymy trudny język prawniczy na bardziej przystępny dla zwykłych ludzi. Nikogo nie zostawimy z problemem, gdyż byłoby to sprzeczne z naszą misją. Pracują dla nas tylko najlepsi radcy prawni. Zadzwoń!
Kategoria:   Firmy wg branż