Katalog Stron WWW

 
 

Żurawie Wrocław

Opis Żurawie Wrocław Zakład Produkcyjny PM Serwis z siedzibą w Wrocławiu to firma która zajmuje się Transportem, montażem i serwisem maszyn oraz linii produkcyjnych, wyposażeniem linii technologicznych, usługami dźwigowymi, produkcją serwisem, wynajem wózków transportowych do maszyn oraz obróbką mechaniczną metali. Oferta firmy jest bardzo szeroka a jej szczegółową charakterystykę możesz prześledzić na stronie pmserwis.pl. Warto podkreślić, że firma PM Serwis jest producentem, wózków i rolek o wysokiej nośności do 100 ton, służących do transportu maszyn i urządzeń na niewielkie odległości. W 2010 roku firma rozpoczęła produkcję wózków do przesuwania mostów a także wózków skrętnych (35 ton). Firma oprócz sprzedaży prowadzi wynajem takich wózków.
Nasza firma jest liderem w branży przemysłowej na terenie Wrocławia, posiada dziesiątki zatrudnionych pracowników posiadających pełne kwalifikacje do wykonania swoich czynności.
Kontaktując się z naszą firmą możesz być pewny miłej i fachowej pomocy oraz bardzo atrakcyjnych cen.
Zapraszamy do kontaktu
"PM Serwis" Paweł Maniewski
Bajana 49 /8
54-129 Wrocław
woj. dolnośląskie
tel. 696 029 128
Url http://www.pmserwis.pl/
Kategoria Firmy wg branż > Maszyny
Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Słowa kluczowe żuraw Wroclaw   kooperacja   serwis Wrocław   wózki   podnosnik
Data dodania Dec 15, 2010
ID linku 11420
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Maszyny

Wózki do transportu szyb cechować się musza przede wszystkim bardzo dużą wytrzymałością, ale muszą być także dostosowane do potrzeb. Firma Racks and Rolls oferuje takie wózki, wykonane z certyfikowanych materiałów i często dostosowane pod potrzeby klienta, aby były one odpowiednio duże czy wysokie i ułatwiały znacznie transportowanie szyb i okien. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www Racks AND Rolls i sprawdzenia informacji o ofercie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Kolektor Systemy Cieplne - Połchowo, Rekowo Górne, ul. Lipowa. Firma istnieje od 1994 roku - Zapewniamy szybkość wykonania zleceń, miłą i fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Silniki elektryczne, sprężarki chłodnicze - posiadamy duże doświadczenie teoretyczne i praktyczne - możemy fachowo wykonać powierzone przez Państwa zlecenia. Oferta to cewki zalewane żywicą, sprzedaż części do sprężarek chłodniczych - Sprężarki Frascold, Bitzer, Copeland. Remonty, naprawa i przewijanie silników elektrycznych i sprężarek chłodniczych. Zapraszamy - produkcja cewek zalewanych żywicą. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Nieruchomości w Polsce to obecnie bardzo gorący rynek. Aktywni na nim są nie tylko Polacy, ale także wiele osób z zagranicy, w szczególności Niemcy i Holendrzy. Nieruchomości cieszą się szczególną popularnością. Największa ilość oferty, jakie można znaleźć znajduje się oczywiście w kategorii mieszkania. Lokale mieszkaniowe to obecnie najpopularniejszy oraz najbardziej chodliwy typ nieruchomości. Bogatsze osoby oraz przybysze, szczególnie z zachodniej Europy kupują częściej jednak domy. Zdecydowana największa liczba nieruchomości sprzedawana jest w okresie wiosennym oraz wczesną jesienią, tuż po letnich wakacjach. Mieszkania wszakże dobrze sprzedają się o każdej porze roku i przy dobrej cenie bardzo szybko zmieniają właściciela.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny

4. Nilfisk

Zasadniczą część oferty PHU Mawe stanowi profesjonalny sprzęt sprzątający. Proponujemy świetnej jakości odkurzacze przemysłowe, myjnie bezdotykowe, agregaty wysokociśnieniowe, szorowarki, zamiatarki, jak też myjki ciśnieniowe. Oferowane przez nas odkurzacze przemysłowe mają wysoką siłę ssącą. W asortymencie ma doskonałe odkurzacze Nilfisk-Alto, a prócz tego w sprzedaży występują odkurzacze piorące, antywybuchowe i stosowane do pracy z azbestem. Proponujemy Państwu również świetnej jakości sprzęt przeznaczony do myjni samochodowych. Wszelkie oferowane przez nas urządzenia posiadają 12-miesięczny okres gwarancyjny. Gwarantujemy także własny serwis oraz szybkie usuwanie usterek.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Śląskie

5. Cięcie

Budo-Sprzęt Opole oferuje Państwu urządzenia zbrojarskie, węzły betoniarskie - stacjonarny węzeł betoniarski a także mobilny węzeł betoniarski. Serdecznie zapraszamy, kliknij w link, zobacz więcej i sprawdź na naszej stronie co polecamy. W ofercie firmy także bardzo dobre nożyce do prętów zbrojeniowych i nożyce do stali zbrojeniowej. Skorzystaj z oferty - mechaniczne giętarki do prętów, giętarka do stali i strzemion.
Kategoria:   Firmy wg branż > Maszyny