Katalog Stron WWW

 
 

Grzejniki konwekcyjne

Opis Grzejniki konwekcyjne Firma Mikrogenetyka trudni się sprzedażą hurtową i detaliczną jak i dostarcza usługi z zakresu ogrzewania podłogowego, przeciwoblodzeniowego podjazdów, chodników, parkingów, dachów rynien, , rur spustowych, ogrzewania promiennikowego kościołów, magazynów, rurociągów, zbiorników, boisk sportowych, trudni się projektowaniem inteligentnych domów. Specjalistyczna porada i wsparcie oraz najwyższa jakość produktów pozwalają na zadowolenie i zaufanie klientów.
Url http://mikroenergetyka.com.pl
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Budownictwo > Ogrzewanie
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Słowa kluczowe ogrzewanie elektryczne podłogowe   grzejniki konwekcyjne   kable grzejne
Data dodania Sep 26, 2013
ID linku 16368
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki

Firma specjalizuje się w dostarczaniu produktów z zakresu techniki grzewczej. Zapewniamy idealny klimat pomieszczeń w Twoim domu oraz biurze. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i technologie, zapewniając Wam komfort, zdrowie i energooszczędność. Oferowane przez nas grzejniki oraz systemy dystrybucji świeżego powietrza zapewniają dobre samopoczucie w każdym pomieszczeniu. Indywidualny kształt grzejnika zapewnia oryginalność i wyjątkową estetykę łazienek, pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Każdy grzejnik, jaki znajdziecie w naszym asortymencie to produkt pozwalający zachować charakter wnętrza, jego funkcjonalność oraz estetykę. Jesteśmy liderem rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych. W skład naszego asortymentu wchodzą grzejniki łazienkowe, dekoracyjne, grzejniki tworzone na miarę, elektryczne i grzejniki kanałowe. Stosujemy rozwiązania specjalne z łukami, fryzami i galeriami sufitowymi.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Budownictwo > Pompy ciepła
Zapewnienie i utrzymanie temperatury na komfortowym poziomie jest sprawą niezwykle ważną, szczególnie w zimie. Heater dostarcza nowoczesne technologie grzewcze dla Twojego domu. Oferujemy grzejniki dekoracyjne oraz grzejniki kanałowe, które nie tylko są doskonałym źródłem ciepła w pomieszczeniach, ale również dekorują przestrzeń. Szeroka gama niespotykanego wzornictwa i wyszukanych kolorów pozwala na dowolną aranżację wnętrza. To idealne rozwiązanie, aby przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej temperatury zachować charakter i estetykę wnętrza oraz jego funkcjonalność.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Firma Jawo jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, której doświadczenie sięga roku 1994. Firma znajduje się w Darmstadt (Niemcy) koło Frankfurtu nad Menem. Zajmuje się produkcją i dystrybucją grzejników elektrycznych.
Grzejniki elektryczne JAWO wykorzystują ceramikę KOALIT o bardzo wysokiej sprawności termicznej.
Obudowa grzejnika JAWO jest wykonana ze specjalnie zaprojektowanych i opatentowanych profili aluminiowych. Instalacja grzejnika JAWO jest bajecznie prosta i zajmuje około 15 minut łącznie z zaprogramowaniem elektronicznego termostatu.
Grzejniki JAWO nie wymagają żadnych przeglądów.

Charakterystyka elektrycznych grzejników JAWO
• Niskie koszty eksploatacyjne, energooszczędność
• Ceramika KOALIT wykonana wg najnowszej opatentowanej technologii
• Grubość grzejnika tylko 7 cm
• Modele od 400 W do 3000 W
• Ciężar od 9 do 45 kg
• Bezalergiczne
• Elektroniczne zabezpieczenie przed przegrzaniem
• System automatycznej ochrony pomieszczeń przed zamarzaniem
• 15 lat gwarancji na elementy grzewcze
• Powierzchnia lakierowana proszkowo (wysoki połysk)
• Tylko 230 Volt !
• Bezproblemowy montaż w starym i nowym budownictwie
• Nie występuje wzburzanie czy spalanie kurzu powodujące ciemne smugi na ścianach
• 0% Azbestu
• Natychmiastowy dostęp do ciepła. (Brak ładowania nocnego)
• Precyzyjne sterowanie i intuicyjna obsługa elektronicznego termostatu LCD lub manualne z wykorzystaniem pokrętła
• Możliwość ustawiania na rolkach lub stojakach
• Niemiecka precyzja potwierdzona certyfikatami
• Nie potrzeba kominów a tym samym ich okresowych przeglądów.
• Nie potrzeba kotłowni, ani pomieszczeń na składowanie paliwa.
• Nie wymaga stosowania żadnej dodatkowej instalacji.
• Wygodna i intuicyjna obsługa.


ul. Kościelna 17
59-222 Kochlice


telefon kontaktowy:
506 492 337
506 490 369

info@jawo-polska.pl
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Zakupy przez internet akcesoriów do łazienki nie należą do prostych. Niełatwo w internecie wybrać odpowiedni model, który będzie pasował do naszej łazienki. W sklepie kupisz m.in. grzejniki łazienkowe, panele natryskowe, kabiny oraz inne akcesoria. Właściwie każdy pragnie mieć wyjatkową łazienkę z oryginalnym wyglądem - dzięki zakupom w naszym sklepie jest to mozliwe. Nasi doradcy pomogą w odpowiednim doborze, dzięki czemu zakupy staną się dużo łatwiejsze. Warto częściej zaglądać na naszą stronę gdyż czasem pojawiają się interesujące promocje. Towar można odebraż osobiście w jednym z 3 naszych sklepów lub poprzez kuriera.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Bazowym wyposażeniem budynków różnego rodzaju są instalacje sanitarne. Czym one w zasadzie są? Nade wszystko są to takie instalacje, które zapewniają w danych budynkach dostęp do wody zarówno gdy chodzi o wodę zimną jak i wodę gorącą, dojście do powietrza czy też gazu. Instalacje sanitarne składają się między innymi z systemów wentylacyjnych, systemów klimatyzacyjnych, instalacji kanalizacyjnych, wodnych, instalacji spalinowych, instalacji gazowych lub także systemów powietrznych. Zobowiązaniem każdego architekta jest stworzenie budynku tak aby takowe instalacje sanitarne były w nim obecne.

Poza instalacjami sanitarnymi podstawowym wyposażeniem różnych budynków są grzejniki czyli inaczej mówiąc kaloryfery. Są one współodpowiedzialne za świadczenie ciepła w danych pomieszczeniach poprzez co ani zima ani okres letni nie są trudnością nawet dla ludzi, których nie stać na dodatkowe ogrzewanie pomieszczeń. Grzejniki razem z upływem lat ewoluowały w zakresie swojego wykonania dzięki czemu dziś odstępuje się na przykład od budowy żebrowej.

W szeregu domów stosuje się również piece gazowe, które są w stanie rzeczywiście zapewnić ogrzewanie za nad wyraz niską cenę. Koszta gazu w oparciu o który powyżej wspomniane kotły wytwarzają ciepło są generalnie małe, toteż dla kotłów kondensacyjnych nie jest trudnością działanie przez nad wyraz długi okres czasu przy równocześnie niskich kosztach ich utrzymania.

Urządzenia wytwarzające ciepło i inne odpowiednie warunki w mieszkaniach są coraz to nowsze i co najważniejsze, coraz mniej kosztują. Każdy potencjalny konsument może w takowe się wyposażyć bez niepokoju, iż będzie zmuszony wypłacić nań nadzwyczaj dużą ilość pieniędzy. Wskazane jest przyznać, że rozmaitego rodzaju instalacje sanitarne można zakupić dziś na naprawdę bardzo opłacalnych warunkach. Nie macie zatem na co czekać tylko powinniście od razu nabyć takie wyposażenie do swoich domów.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Grzejniki
Firmy wg branż > Handel