Katalog Stron WWW

 
 

Was-Gaz- przyłącza gazowe, instalacje gazowe

Opis Was-Gaz- przyłącza gazowe, instalacje gazowe Was-Gaz już od wielu lat podłącza instalacje do Pastwa domów. Mamy ogromną motywację do pracy. Nie wybieramy łatwych projektów. Wykonujemy wszelkie rodzaje instalacji- od prostych, domowych do tworzenia od początku przyłączy gazowych i instalacji wod-kan do nowo powstających nowych inwestycji bądź całych kompleksów. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym oraz zapleczem technicznym umożliwiającym wykonanie każdej instalacji. Szanujemy naszych Klientów- załatwiamy w Państwa imieniu większość formalności w urzędach. Właśnie dlatego nasza współpraca ze wszystkimi Klientami tak dobrze się układa.
Url http://www.wasgaz.pl
Kategoria Budownictwo
Budownictwo > Ogrzewanie
Dom Wnętrze
Słowa kluczowe przyłącza gazowe   instalacje gazowe   przyłącza gazowe grodzisk   przyłącza kanalizacyjne   przyłącza wodne   gaz Brwinów   gaz Błonie   gaz Milanówek: gaz Piaseczno   gaz Żyrardów   gaz grodzisk   gaz nadarzyn   instalacje gazowe grodzisk   instalacje gazowe milan
Data dodania Jan 21, 2010
ID linku 3965
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Znakomite wykładziny przystosowane do użytkowania w budynkach miejskich wypełnia instytucja R2 Wykładziny Podłogowe. Wiadomości o jednostce, ofercie handlowej i oferowanych przez nią usługach znajdują się na witrynie www r2wykladzinyobiektowe.pl. Przedsiębiorstwo proponuje obszerny asortyment wykładzin o najróżniejszych aspektach, cechach, kolorach oraz krojach. Specjalizacją instytucji są wykładziny podłogowe: wykładziny PCV, dywanowe, wykładziny do biura i w płytach. Przedsiębiorstwo świadczy specjalistyczne usługi z doradztwa oraz montażu wykładzin podłogowych. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje między innymi wykładziny obiektowe osiągalne od ręki i wykonywane na zamówienia, a także specjalne zbiory wykładzin podłogowych. Firmie R2 Wykładziny mogą Państwo powierzyć przeróżne usługi jakie wiążą się z montażem jak i czyszczeniem wykładzin obiektowych.
Kategoria:   Budownictwo
Jeśli szukasz drzwi do domu i zależy Ci na fachowej, kompleksowej obsłudze – zapoznaj się z ofertą sklepu Mata. Firma oferuje pomiar otworów drzwiowych, doradztwo i fachowy montaż wybranych przez Ciebie drzwi. Skorzystaj z dostępnego na stronie internetowej katalogu produktów, by zapoznać się z ofertą firmy. Zapraszmy do odwiedzenia naszej storny internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Filtry-do-wody.pro to rzetelne źródło wiadomości odnoszących się do filtracji wody. Większość ludzi zazwyczaj nawet nie zdaje sobie sprawy, jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać w wodzie użytkowej. O ile woda wodociągowa może jedynie potrzebować poprawy jej smaku, zapachu oraz barwy, o tyle woda z własnego ujęcia może być bogata w mangan, żelazo, związki organiczne, a nawet bakterie. Sposobem na takie zanieczyszczenia jest właściwie dostosowana poprawa jakości wody. O sposobach dowiesz się więcej na naszej stronie. Jeżeli chcesz dobrać filtr wody do swoich wymagań nie zwlekaj – skontaktuj się z nami za pomocą formularza zamieszczonego na stronie.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Dom Wnętrze > Kuchnie
Spółka Cywilna "RODMOS" S.C Tomasz Jan Mosek istnieje na lubelskim rynku budowlanym od ponad 15 lat. Działalność naszej firmy obejmuje szeroki zakres usług instalacyjnych, montażowych i przyłączeniowych. Zajmujemy się między innymi wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania, gazu, ciepłej wody użytkowej, sieci i przyłączy wodociągowych, przyłączy kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Wykonujemy sieci i przyłącza gazowe w domkach jednorodzinnych , wielorodzinnych oraz dla instytucji. Przedmiotem i podstawą działalności naszej spółki jest wykonywanie: sieci i przyłączy wodociągowych, sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnej i deszczowej, sieci i przyłączy gazowych z rur miedzianych oraz stalowych, instalacji wodnych z tworzyw sztucznych i miedzi, kompleksowe remonty oraz wymiana starych instalacji sanitarnych. W czasie naszej długoletniej obecności na Lubelskim rynku budowlanym wykonaliśmy kilka set przyłączy domowych gazu ziemnego i tyleż instalacji wewnętrznych. Współpracujemy z firmami budowlanymi takimi jak: Mostostal Warszaw, Wamaco oraz z wieloma firmami deweloperskimi. Dysponujemy parkiem maszynowym i znacznym zapleczem technicznym umożliwiającym wykonanie wszystkich instalacji sanitarnych w dowolnym obiekcie. Naszą spółkę cechuje dokładność z jaką wykonujemy powierzone nam zadania , oraz bardzo dobra opinia wśród naszych obecnych i byłych klientów. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Posiadając wieloletnią praktykę, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów oraz posiadamy odpowiedni sprzęt by sprostać powierzonym nam zadaniom. Dodatkowo oferujemy naszym klientom bezpłatną wycenę, profesjonalne doradztwo, bezpłatny transport materiałów instalacyjnych, oraz pomoc w całej procedurze związanej z dokumentami projektowymi oraz odbiorczymi.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Wykonujemy kompleksowe remonty i prace wykończeniowe w mieszkaniach i domach na terenie Warszawy i okolic. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat. Swoim Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować terminowość i w pełni profesjonalne wykonanie powierzonego nam zadania. Każda praca realizowana jest zgodnie z wcześniej podpisaną umową, na indywidualne życzenie Klienta możemy również sporządzić odpłatny kosztorys. Terenem naszego działania jest Warszawa i jej okolice .
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane