Katalog Stron WWW

 
 

strony internetowe i konkursy SMS

Opis strony internetowe i konkursy SMS MM-team zajmuje się kompleksowym tworzeniem serwisów internetowych a także organizacją, prowadzeniem i kompletną obsługą konkursów SMS. Posiadamy pełne zaplecze techniczne oraz zespół specjalistów , dzięki którym możemy wykonać najnowocześniejsze strony oraz przygotować całą infrastrukturę niezbędną do obsługi konkursów SMS. Konkursy SMS i głosowania SMS są sprawnym i znanym już narzędziem promocyjnym i wspierającym sprzedaż. Coraz częściej są elementem kampanii marketingowych i owocują dużymi sukcesami.
Url http://www.mm-team.com
Kategoria Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Internet > Projektowanie stron
Marketing Reklama
Słowa kluczowe Konkursy SMS   sms premium rate
Data dodania Mar 26, 2009
ID linku 407
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

Dostarczamy certyfikaty ssl światowych liderów, takich jak Verisign, Thawte, RapidSSL oraz GeoTrust. Wypróbuj nasze certyfikaty ssl, a Twoja strona www stanie się bezpieczna. Dzięki sile oraz jakości szyfrowania, Twoi klienci będą mogli czuć się bezpiecznie. Profesjonalizm oraz stabilność to dewiza naszej firmy. Zapoznaj się z ofertą, którą przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej. Dodatkowo oprócz certyfikatów służymy pomocą jako support podczas wdrażania produktów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Intertrading Systems Technology to ceniony uczestnik krajowego rynku teleinformatycznego. Partnerami oraz klientami firmy są: Cisco, Citrix, Dell, Fujitsu Siemens Computers, Hewlett Packard, IBM, Microsoft, OKI, SecureComputing, ThinPrint, VMware, Xerox, Red Hat oraz JBoss. Kluczowym kapitałem IST jest profesjonalizm pracowników, a zadaniem - dostarczanie usług na najwyższym poziomie i wsparcie biznesowe dla klientów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Oprogramowanie
Operujesz na co dzień cennymi danymi? Warto byś wiedział, że możliwe jest ubezpieczenie danych cyfrowych. To nowoczesna forma zabezpieczenia na wypadek ich utraty lub zniszczenia, która wynagrodzi Ci potencjalne konsekwencje. Zadbaj o komfort i ubezpiecz dane – zapewnij sobie pewność rekompensaty. Operujesz na co dzień cennymi danymi? Warto byś wiedział, że możliwe jest ubezpieczenie danych cyfrowych. To nowoczesna forma zabezpieczenia na wypadek ich utraty lub zniszczenia, która wynagrodzi Ci potencjalne konsekwencje. Zadbaj o komfort i ubezpiecz dane – zapewnij sobie pewność rekompensaty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Firma zajmuje się serwisem komputerowym, naprawą, diagnostyką, wymianą uszkodzonych akcesoriów i modernizacją sprzętu. W ofercie znajduje się archiwizacja, odzyskiwanie oraz zabezpieczanie danych. Firma świadczy również usługi w zakresie konfiguracji i diagnostyki połączeń sieciowych oraz zarządzania sieciami komputerowymi. Działalność firmy obejmuje rejon Krakowa i okolic. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Serwis komputerowy
Komputery > Usługi komputerowe
MWT Solutions - systemy helpdesk, servicedesk i zarządzania infrastrukturą IT marki ManageEngine. Przygotowaliśmy i wprowadziliśmy już ponad 150 wdrożeń w Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oprogramowania firm Advenent, SunGard (Strohl), Chase Cooper. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do zapoznania się z naszą ofertą
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne