Katalog Stron WWW

 
 

TAXI CAB KATOWICE - PRZEWÓZ OSÓB

Opis TAXI CAB KATOWICE - PRZEWÓZ OSÓB NAJTANIEJ TAXI KATOWICE
WITAM Taxi Katowice - Przewóz Katowice
Usługi LICENCJONOWANĄ Taksówką Katowice
Tanio...Porządnie... Szybko... Komfortowo... Do Celu...
Samochodem 5-osobowym z licencjonowanym doświadczonym TAXI kierowcą zawodowym kat.BCDE.


od 30-80 km 1.4 PLN/km
Katowice Centrum - Lotnisko Pyrzowice 89zł

od 80-200 km 1.2 PLN/km

Katowice Centrum - Lotnisko Kraków Balice 189zł
Pyrzowice Lotnisko - Balice Lotnisko 249zł

od 200 km 1 PLN/km

Katowice - Wrocław Lotnisko Copernicus 399zł
Katowice Centrum - Lotnisko Warszawa Okęcie 599zł
Url http://www.taxi.katowice.wizytowka.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Słowa kluczowe TAXI KATOWICE   TAKSÓWKA KATOWICE   AIRPORT Taxi Katowice   taxi Airport TRANSFER   cab katowice   taxi katowice pyrzowice   taxi katowice balice   taxi katowice okęcie   przewóz osób Katowice   katowice Taxi   taxi katowice najtaniej   TaxiKatowice   ta
Data dodania Apr 14, 2009
ID linku 460
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe

Licencjonowana firma przewozowa Busy Kraków oferuje wynajem komfortowo wyposażonych busów w Krakowie na wyjazdy po kraju. Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm, instytucji, biur podróży oraz klientów indywidualnych. Mikrobusy nasze posiadają klimatyzację, DVD, rozkładane fotele oraz inne elementy które znacząco wpływają na komfort w podróżowaniu. Busy nasze można spotkać na lotniskach obsługując transfery lotniskowe oraz wycieczki po Małopolsce. Nasi kierowcy dopilnują by podróż przebiegła miło, sprawni i co najważniejsze bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Busy Kraków.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Motoryzacja > Wynajem busów
Zostawiając samochód na parkingu lepiej sprawdzić kilka faktów, odnośnie tego miejsca. Gdy tego nie zrobimy może się okazać, że trafiliśmy na tzw.”Bubla” Po pierwsze należy sprawdzić, czy parking ma wykupione ubezpieczenie. Jeśli tak, to możemy spać spokojnie. Cokolwiek się stanie dostaniemy swój samochód, a jeśli nie samochód, to jego równowartość. Po drugie sprawdzamy, czy parking jest strzeżony. Zawsze jest to rzecz która najbardziej odstrasza złodziei i wandali. Dodatkowym atutem może być monitoring na parkingu. Po trzecie parking powinien być ogrodzony, bo przecież nawet najlepszy stróż nie będzie w stanie przypilnować czegoś nie ogrodzonego. Warto przypomnieć sobie schemat obozu koncentracyjnego, z czasów wojny. Przykład może dość drastyczny, ale bardzo wiernie oddaje, to o co mi chodzi.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Motoryzacja > Wynajem busów
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Transport samochodowy stanowi bardzo ważny dział gospodarki. Przemieszczanie ludzi oraz towarów odgrywa priorytetową rolę w zwiększeniu użyteczności dóbr. O ważności transportu samochodowego stanowi fakt, że w krajach UE stanowi on ponad 45 procent wszystkich przewozów. Przewóz osób, transport krajowy i międzynarodowy, przeprowadzki– to elementy układanki stanowiącej branżę transportu samochodowego. Jeśli szukasz firmy zajmującej się tą branżą, wejdź na stronę Transport-samochodowy.pf.pl. Panorama Transportu to łatwe i użyteczne narzędzie w wyszukiwaniu informacji o firmach z branży transportu samochodowego.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Firmy wg branż > Transport > Przesyłki kurierskie
Firmy wg branż > Spedycja
Maguri jest nowo powstałą firmą działającą na wrocławskim rynku przewozów osobowych. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi transportu osobowego (przewozy okazjonalne jak i stała współpraca).
Jesteśmy certyfikowaną i licencjonowaną firmą zatrudniającą osoby o dużym stażu pracy związanej z transportem.
Świadczone przez nas usługi to :
- transport osobowy dla firm oraz osób prywatnych
- transfer gości z lotnisk, dworców, hoteli - obsługa imprez okolicznościowych i rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, itp.- wynajem busa wraz z kierowcą)
- wycieczki, wyjazdy w góry itp. (express narty)
- wyjazdy na targi
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Motoryzacja > Wynajem busów
Strona licencjonowanej firmy Discovery Travel Agency specjalizującej się w profesjonalnym przewozie osób. Turystom oferujemy zwiedzanie Krakowa melexem, transfery na lotniska w Krakowie, Katowicach i Warszawie. Wycieczki lokalne do Kopalni Soli w Wieliczce, byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz. Na stronie pełna oferta wycieczek oraz transferów lotniskowych, ceny, możliwość rezerwacji online.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe