Katalog Stron WWW

 
 

Pranie dywanów Wrocław

Opis Pranie dywanów Wrocław Specjalnością naszej firmy jest profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerek samochodowych i meblowych oraz powierzchni twardych. Zlecenia realizujemy na terenie całego Wrocławia i okolic. Bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych w połączeniu z profesjonalnym sprzętem i dokładnością w wykonywaniu zleconych nam zadań jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów. W naszej pracy używamy wyłącznie profesjonalnych urządzeń oraz wysokiej jakości środków czyszczących. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy!
Url http://www.praniedywanow.org
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe czyszczenie dywanów   pranie dywanów   dywan  
Data dodania Apr 6, 2010
ID linku 5634
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

1. Raden

Wykonujemy usługi doczyszczania dla firm, fabryk, hut. Czyścimy linie produkcyjne,ciągi technologiczne,maszyny,hale.Stosujemy innowacje takie jak czyszczenie suchym lodem, piaskujemy w osłonie z pochłaniaczami odpadu. Posiadamy całą gamę myjek karcher. Pracowaliśmy dla Saint-Gobain, Rockwool, Rasch Poland, Budimex-Dromex. Dziś jesteśmy w stanie wykonać zlecenia na doczyszczanie każdego materiału i rozwiązać każdy problem z zanieczyszczeniami w każdej firmie w Polsce.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma WBF ma swoją siedzibę w Poznaniu. Prowadzi sprzedaż, serwis urządzeń i maszyn pralniczych nowych i używanych. Posiada duże doświadczenie w branży i stale optymalizuje oraz unowocześnia swoją propozycję. WBF ma w swojej ofercie machiny pralnicze podmiotów: Lavamac i Milnor. Poleca również suszarki bębnowe, magle nieckowe i pasowe i składarki. Prowadzi dystrybucję sprzętu pomocniczego dla pralni (wózki, regały, systemy znakowania bielizny) W swej propozycji posiada wszystkie artykuły eksploatacyjne dla pralni jak: filce, tasiemki maglownicze, pasy transmisyjne, zgrzewarki do tasiemek, woski do magli, uniwersalne obłożenie i wierzch do wszystkich pras. W jednostce WBF wyposażą się również Państwo w artykuły pielęgnacyjne magla. Prowadzony przez nas serwis maszyn pralniczych gwarantuje precyzyjne wyeliminowanie wszelkiej usterki. Zapraszamy serdecznie na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
DAMART - to firma sprzątająca która specjalizuje się w:
sprzątaniu mieszkań i domów
sprzątaniu biur i hal
sprzątaniu po imprezach
sprzątaniu klatek schodowych.
Działamy głównie na terenie Jeleniej Góry. Sprzątanie Jelenia Góra to nasza specjalność i pasja, z której uczyniliśmy sobie pracę.
Posiadamy nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy wstanie posprzątać duże powierzchnie w krótkim czasie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma Euroclean Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie utrzymywania czystości. Jednocześnie zajmujemy się importem oraz dystrybucją różnego rodzaju maszyn i urządzeń do sprzątania takich jak szorowarki, odkurzacze przemysłowe, myjki wysokociśnieniowe, jak również systemów higienicznych. Staramy się stale poszerzać spektrum świadczonych przez nas usług. Świadcząc usługi sprzątające wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania mając jednocześnie na uwadze ochronę środowiska i ekologię. Nasza baza sprzętowa jest szeroko rozbudowana a kadra pracowników posiada bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i zapytania, jednocześnie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Jesteśmy firmą usługową Tarket.co zajmującą się profesjonalnym, specjalistycznym doczyszczaniem wszystkich powierzchni.

Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dzięki dogłębnej znajomości technik porządkowych w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy aby nie narażać klienta na zbyt duże koszta, a rzetelnie wykonaną usługą.

Oferujemy usługi w zakresie czyszczenia, arylowania, impregnacji oraz polerowania:

* PCV
* Tarkettu
* Marmolem
* Winylowych, Kauczukowych, PCW

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i urzędy, szkoły, hotele, prywatne i państwowe przychodnie zdrowia, szpitale, obiekty wojskowe, zakłady pracy na terenie całego kraju.

Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych. Istniejemy od 2001 roku i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

Kontakt:
Firma Usługowa Błysk
tel: 515 903 076
www.tarket.co
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe