Katalog Stron WWW

 
 

Mój Wałbrzych, niezależny portal miejski

Opis Mój Wałbrzych, niezależny portal miejski Wałbrzych jest położony nad rzeką zwaną Pełcznicą. Inne nazwy miasta, które pojawiały się w przeciągu dziejów to Waldenburg, Valdenburg oraz czeski Valbrich, z których ostatnia jest najbliższa jego obecnej nazwie. Wałbrzych jest miastem powiatowym, znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego. Mój Wałbrzych to portal mający na celu zgromadzić całe wirtualne życie naszego regionu w jednym miejscu. Każdy może brać w tym udział! Każdy może dodać informację/wideo/link do serwisu, zostawiać komentarze, a nawet decydować co znajdzie się na głównej stronie! Po prostu oddajemy władzę w wasze ręce!
Url http://mojwalbrzych.net
Kategoria Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Internet > Portale
Słowa kluczowe Wałbrzych   Boguszów-gorce   Szczawno zdrój   miasto   region   Dolny Śląsk
Data dodania May 17, 2010
ID linku 6637
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie

Firma Eskobud świadczy usługi dekarskie i ciesielskie, specjalizacja w projektach pokryć z blachach tytan- cynkowych, miedzianych, aluminiowych, dachówkach jak i blachodachówkach. Wieloletnie wiedzę praktyczną staje się gwarancją jakości, specjalistyczności, terminowości i precyzji podejmowanych inwestycji. Oferta obejmuje zarówno budownictwo mieszkaniowe, jednorodzinne, przemysłowe, renowację zabytków jak i niezwykłe dekoracje. Współpraca z fachowcami i specjalistami w osobistych dziedzinach pozwala na najwyższą jakość, niemniej jednak też bardzo pubudzającą ciekawość współpracę z klientami indywidualnymi jak również firmami.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty
W ostatnich latach rynek nieruchomości przeżywa dość spore zainteresowanie. Jest to efektem tego, iż każdy z nas marzy o własnym domu. Zakładamy rodziny i nie chcemy tułać się po obcych wynajmowanych kątach. Własny dom jest dla wielu osób szczytem marzeń. Jeśli chcemy mieć naprawdę doskonałe oferty. Możemy zobaczyć, co ma nam do zaoferowania Jelenia Góra. Oferty tam przedstawione są naprawdę imponujące. Domy zbudowane z fantazją, a ogrody ładnie utrzymane. Możemy też kupić mieszkanie. Ofert jest tyle, że możemy wybierać pomiędzy zwykłymi blokami, bardziej luksusowymi a pięknymi kamienicami. Wszystko zależy od naszego gustu oraz środków finansowych, ponieważ nieruchomości są dość kosztowne. Dla wielu osób wciąż niedostępne.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Firma Savex działa na Polskim rynku od 1991 roku, bogate praktykę, kwalifikacji niemniej jednak także stawianie na ciągły rozwój pozwalają na bardzo szerokie implementację oferty do potrzeb rynkowych. Prace w zakresie kreowania, budowy, remontów, modernizacji obiektów budownictwa ogólnego czy przemysłowego ze szczególnością kominów przemysłowych, chłodni, zbiorników, silosów jak i zapór wodnych . Dostosowany do prowadzonych usług park maszynowy, rozbudowane rusztowania i sprzęt pozwalają na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Firma Predator Fishing para się bardzo szerokim asortymentem przeznaczonym dla miłośników wędkowania, zarówno tych specjalistycznych jak również amatorskich. Błystki obrotowe, wahadłowe, haki do bocznego troka, ciężarki, środki konserwujące do kołowrotów czy materiały do tworzenia przynęt to kilka z elementów jakie znajdują się w bez przerwy zmieniającej i poszerzającej się ofercie. Profesjonalne produkty, doskonały kontakt ze sprzedającymi, niemniej jednak również jakość ceniona poprzez kontrahentów stają się wyznacznikami funkcjonowania firmy na rynku.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Internet > Sklepy internetowe
Firmy wg branż > Handel
Witryna internetowa firmy JM Hologramy oferuje nowoczesne rozwiązania w dziedzinie zabezpieczania i rozpoznawania produktów. W ofercie mieszczą się etykiety samoprzylepne w tym foliowe, etykiety zabezpieczające i wiele innych. Materiały oraz mechanizmy wykorzystywane do produkcji etykiet zapewniają najwyższą jakość artykułów. JM Hologramy zapewnia także pierwszorzędny poziom usług, niewielkie ceny również elastyczność dostaw i dogodne procedury płatności. Wszelkie wiadomości szczegółowe usytuowane są na stronie internetowej.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie