Katalog Stron WWW

 
 

NIEMIECKI PRZEZ INTERNET

Opis NIEMIECKI PRZEZ INTERNET MK Niemiecki Online oferuje profesjonalne kursy języka niemieckiego online dla Polaków w kraju i za granicą: nauka na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowanie do egzaminów gimnazjalncych i maturalnych, egzaminów na studia i certyfikatów językowych w charakterze konwersacji, korepetycji, kursów profilowanych (język ogólny, słownictwo biznesowe, turystyczne, praca i nauka za granicą). Więcej informacji na stronie firmy, gdzie zapoznasz się z ofertą MK NIEMIECKI ONLINE, rozwiążesz test online, podzielisz się doświadczeniem w nauce języka niemieckiego i umówisz się na bezpłatną rozmowę kwalifikacyjną.
Url http://www.mk-niemieckionline.co.uk
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauka za granicą
Edukacja Nauka > Nauczyciele
Słowa kluczowe niemiecki   kursy   internet   skype   Anglia   online   Niemcy   Walia   Szkocja   Wielka Brytania
Data dodania May 24, 2010
ID linku 6825
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy językowe

Firma Business Language Trainings prowadzi szkolenia w zakresie biznesowego języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla firm. Oferujemy kursy językowe dla firm. Nasze szkolenia pozwalają rozwinąć angielski w biznesie. Dysponujemy programem do przyswajania Legal English oraz Financial English. Zapraszamy na naukę Polish for foreigners.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy językowe
Pegaz to wspólne dzieło osób w Legnicy wierzących, że nie ma rzeczy niemożliwych, gotowych do podjęcia każdego wyzwania, pełnych entuzjazmu i zaangażowania, z pasją przekazujących wiedzę. PEGAZ Centrum Edukacyjne to nowoczesne oraz szybko rozwijające się centrum edukacji.

Chciałybyśmy aby każdy nasz uczeń na pytanie w jakiej szkole spotkał się z najlepszymi zajęciami bez wahania odpowiedział Centrum Edukacyjne PEGAZ. Koncentrujemy się na wysokiej jakości świadczonych usług. Bardzo dbamy o dobór kadry, aby nauka była dla Was przyjemna.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Precursor to najnowocześniejsza szkoła języków obcych w Grudziądzu. Interesuje Cię kurs angielskiego? Zapisz się już teraz - niezależnie od poziomu zaawansowania. Prowadzimy kursy językowe na najwyższym poziomie, w oparciu o najskuteczniejsze metody nauczania, nowoczesne materiały do nauki oraz najnowsze technologie. Naszą polityką jest skuteczność, profesjonalizm i współpraca ze strony lektorów, a najważniejsze dla nas to przyjemność i satysfakcja naszych Kursantów.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy językowe
Wyjechałeś za granicę, nie znasz języka, zgubiłeś kompanów, ukradziono ci torbę, nie masz koncepcji, jak z tego wybrnąć? To jeden z koszmarów wakacyjnych. Żeby uniknąć tego typu wydarzeń, zacznij inwestować w solidną naukę języków. W szkole językowej w Swarzędzu proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Autorski program nauczania jest nakierunkowany na praktyczne zdolności językowe. Mamy szeroki zakres usług: przygotowujemy maturzystów, uczymy całe rodziny, honorujemy znaczne zniżki. Lekcje w miłej atmosferze – przekonaj się i przyjdź na bezpłatną pierwszą lekcję.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Kursy
Polishenglish4u.com proponuje naukę języka angielskiego przez Internet dla osób z całego świata. Nauka angielskiego możliwa jest poprzez wykorzystanie komunikatora internetowego Skype z każdego miejsca na ziemi. Lektorzy pracujący w serwisie polishenglish4u.com prowadzą naukę języka angielskiego na każdym stopniu zaawansowania bez względu na wiek klientów. Oferta zajęć dotyczy indywidualnego nauczania wraz z nauczycielem. Każdy uczeń może wybrać lektora pochodzenia polskiego lub osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym. Angielski przez Skype charakteryzuje indywidualne podejście do klienta jak i również wykorzystywanie jak najbardziej naturalnych metod nauczania języków obcych.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy językowe