Katalog Stron WWW

 
 

Roboty przemysłowe

Opis Roboty przemysłowe Rufus to wytwórnie mechaniczne, które są wykwalifikowanym producentem wysokiej jakości części, podzespołów, maszyn i urządzeń. Zakłady te prowadzą remonty bieżące i naprawy awaryjne oraz modernizacje maszyn i urządzeń technologicznych. Zaopatrywane są wyroby i usługi dla przemysłu: motoryzacyjnego, wojskowego, oponiarskiego, wydobywczego, hutniczego i lotniczego. Firma prowadzi remonty bieżące i naprawy awaryjne oraz modernizację maszyn i urządzeń technologicznych.
Url http://www.rufus.com.pl
Kategoria Firmy wg branż > Automatyka
Słowa kluczowe automatyka   roboty przemysłowe   robotyka
Data dodania Jun 11, 2010
ID linku 7296
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Automatyka

Queris zajmuje się automatyką przemysłową i wspomaganiem produkcji. Oferujemy rozwiązania usprawniające proces produkcyjny jakimi są systemy ERP i systemy MES. Zajmujemy się również komputerowymi systemami przekazywania i przetwarzania danych. Wiele projektów prowadzonych przez specjalistów Queris to inwestycje wspierane funduszami unijnymi.Techniczne kompetencje specjalistów poparte są znajomością procesów biznesowych i wiedzą z zakresu zarządzania projektami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą firmy INFOSTER z Krakowa, które od 1989 roku działa na rynku związanym ze specjalizacją dedykowanego oprogramowania dla przemysłu. Wykorzystujemy zaawansowane techniki informatyczne, modele matematyczne i numeryczne. Główną domeną aktywności naszej firmy jest integracja systemów automatyki przemysłowej i systemów wizualizacji danych. niestandardowe systemy automatyki przemysłowej. Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były znakomicie dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i dołożymy wszelkich starań w kompetentnej realizacji zleceń. W celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi propozycji firmy zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Komputery
Firma EMAtech wdraża nowoczesne technologie oparte na produktach takich firm jak: JUNG, RITTO, LUTRON, TCS, BASALTE; do domów, biur, sal konferencyjnych, budynków użyteczności publicznej w tym hoteli i biurowców. Poprzez włączniki i gniazdka, których wzornictwo podkreśla atmosferę pomieszczenia, ściemniacze pozwalające tworzyć nastrój światłem, domofony i skanery biometryczne podnoszące bezpieczeństwo, do zaawansowanych systemów sterowania: EIB / KNX, Lutron, wspieramy tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych wnętrz.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki budynków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w integracji systemów automatyki: oświetlenia, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, żaluzji i rolet, domofonów i videodomofonów, alarmów i kamer CCTV, kontroli dostępu oraz systemów audio i video.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Dom Wnętrze > Oświetlenie
Firmy wg branż > Elektryczne
Oferujemy systemy MES systemy zarzadzania jakością produkcji. Proponujemy Państwu nowatorskie rozwiązania m.in. systemy sterowania, pomiary termowizyjne, projekty automatyki, systemy MES, systemy wizualizacji procesów produkcyjnych bazujących na podzespołach czołowych firm jak Siemens, Allen Bradley, Wonderware. iPS Control realizuje całkowite inwestycje w zakresie systemów zarządzania produkcją i wydajnością produkcji - Systemy MES. Chcemy zaprosić do zaznajomienia się z naszą ofertą produktów i usług dotyczącą takich działów jak automatyka przemysłowa. iPS Control to wiodąca firma inżynierska w Polsce dostarczająca kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych dla przemysłu. Chcemy zaproponować pomiary termowizyjne, sterowniki simatic s7, projekty automatyki. Pełne przekonanie i bezpieczeństwo uzyskane dzięki 12 letniemu doświadczeniu pozwalają iPS Control oferować bezpieczeństwo i profesjonalizm, jakość i elastyczność w bliskiej współpracy z klientem.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Międzynarodowa Grupa Gunnebo należy do ścisłej światowej czołówki branży zabezpieczeń. Specjalizacja to międzyinnymi kontrola dostępu - blokady antyterrorystyczne, bramki kontroli dostępu (bramki szybkie, rozsuwane, bramki uchylne i bramki obrotowe wysokie). Firma oferuje także: tripody, kołowroty stadionowe i śluzy osobowe, drzwi karuzelowe z kontrolą dostępu i blokady drogowe. Kliknij i zobacz więcej na stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka