Katalog Stron WWW

 
 

Sebastian Zbijowski - Fotografia Ślubna Warszawa

Opis Sebastian Zbijowski - Fotografia Ślubna Warszawa Profesjonalny fotoreportaż z pasją. Wyjątkowe i pełne emocji zdjęcia ślubne w stylu repoglamour, dla wymagających. Niepowtarzalne sesje plenerowe, reportaże ślubne, przygotowania, ceremonie zaślubin. W ofercie również sesje rodzinne, portretowe i wiele innych, Zapraszam do obejrzenia galerii oraz śledzenia blogu.Fotografia ślubna oraz fotografia okolicznościowa (chrzest, komunia, portret). Fotografie na terenie całej polski (m.in. Warszawa, Bielsko-Biała, Częstochowa).
Url http://zbijowski.net
Kategoria Kultura Sztuka > Fotografia
Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Słowa kluczowe fotografia ślubna   zdjęcia ślubne   reportaż ślubny   reporter ślubny   repoglamour   reportaż glamour
Data dodania Jul 27, 2010
ID linku 8239
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kultura Sztuka > Fotografia

Kraków lub Warszawa? Co za różnica. Fotograf ślubny jeśli chce polować na piękne zdjęcia musi być mobilny i chcieć zwiedzać. Wiele razy jechałem na drugi koniec Polski, żeby dojechać do Pary Młodej i zrealizować sesję. Mówimy tutaj zarówno o zdjęciach ślubnych, jak i o sesji plenerowej. Piękne słońce, suknia pani młodej, emocje zawsze gwarantują piękne chwile i niezapomniane momenty. Fotografia ślubna może być pasją i sposobem na życie. Uczestniczyć w dniu ślubu z aparatem w ręce to prawdziwe wyzwanie. Plenery ślubne mogą się odbywać w Krakowie lub w Warszawie oraz w innych miejscach miejscach Polsce.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Oferuję niepowtarzalne historie i wspomnienia zachowane na papierze fotograficznym, będące pamiątką najpiękniejszych chwil. Wykonuję oryginalne zdjęcia ślubne, plenerowe, rodzinne i okazjonalne. Zapewniam indywidualne podejście przy wykorzystaniu najnowszych trendów z zakresu fotografii. Zapraszam na stronę www: photographique.pl w celu zapoznania się z galerią prac.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Fotoreportaż ślubny i sesje plenerowe w nowoczesnym wydaniu. Kraków i okolice oraz cała Polska. Niebanalne, pełne emocji fotografie wykonywane z pasją. Sesje ślubne, narzeczeńskie i portretowe oraz tematyka pokrewna. Uprawiając styl nowoczesnego fotoreportażu oddającego wyjątkową atmosferę Tego Dnia poprzez uchwycenie bezcennych chwil, momentów wypełnionych emocjami, w połączeniu z niebanalną sesją plenerową, staram się ukazać niepowtarzalny charakter tego fragmentu Waszego życia pełnego miłości i wzruszeń, byście zawsze mogli, oglądając otrzymane fotografie, wracać do niego z radością i przeżywać go na nowo. Zapraszam także na mój blog z fotografią ślubną i nie tylko :) oraz do zapoznania się z pełną ofertą zdjęć ślubnych, portretowych i narzeczeńskich.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Witryna przedstawia autorski zbiór fotografii Michała Pałaszewskiego. Dlatego, że fotografia jest moją pasją, a możliwość dzielenia się swoim punktem widzenia świata sprawia mi dużą przyjemność, serdecznie zapraszam do odwiedzin. Na stronie znajdziesz galerie tematyczne dokumentujące dorobek w makrofotografii, portrecie, zdjęciach nocnych z długimi czasami naświetlania. Najwięcej zdjęć stworzonych zostało na terenie małopolski a w szczególności przeważają tu zdjęcia Krakowa, Andrychowa i okolic. Uwieczniany świat jest formą wyrazu każdego maniaka fotografii. Czasem zanim naciśnie się spust, należy dokładnie przemyśleć to co chce się wyrazić. Zamieszczony zbiór fotografii obejmuje właśnie takie fotografie jak również te które mogły powstać jedynie w ułamku sekund...
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Kultura Sztuka > Galerie
Agencja artystyczna zajmująca się fotografią ślubną oraz ciążową. Fotograf ślubny warszawa (10podstr)
Oferta
- Reportaż ślubny – jesteśmy z Wami od przygotowań, do ostatniego ważnego mementu wesela - przygotowujemy

kompletny reportaż obejmujący zaślubiny oraz wesele

- Sesja plenerowa – wspólnie wybieramy specjalne miejsce i umawiamy się zwykle w terminie innym niż

uroczystość
- Fotocast – prezentacja, kilkuminutowy film zmontowany z wybranych przez Was zdjęć:
projekcja podczas wesela lub poprawin – zdjęcia narzeczonych (Wasze dzieciństwo, wspólne wakacje, zaręczyny,

Wasi bliscy)
kwintesencja Waszego ślubu i wesela (opcjonalnie możliwość wersji skróconej do objętości odpowiedniej do

wysłania przez e-mail)
- Brzuszek – artystyczne ujęcie wyjątkowego czasu w życiu przyszłych rodziców
W wykonanych zdjęciach dokonujemy drobnych autorskich retuszy. Zdjęcia otrzymujecie od nas w klasycznym

albumie z odbitkami lub w postaci fotoksiążki. Ponadto, zapewniamy Wam internetową galerię zdjęć dostępną

online. Przed każdą sesją Pannie Młodej przygotowujemy profesjonalny makijaż.
Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia