Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Kraje Miasta Regiony > Małopolskie > Wadowice  

Linki
  • karma dla psa
  • ocena:
  • ocena gości:
W ofercie sklepu anber znajdziesz karmy dla psa lub kota znanych i renomowanych producentów. Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe produkty. Współpracujemy z wieloma hodowcami w kraju dostarczając im produkty uznanych producentów. Dbamy o kontakt z Klientem. Jeśli masz wątpliwości lub pytania na temat produktów oferowanych w sklepie napisz do nas email lub zadzwoń.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Psy
Rośliny Zwierzęta > Sklepy zoologiczne
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie > Wadowice

Data dodania: Feb 26, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
  • Rafus - pranie i czyszczenie dywanow, czyszczenie tapicerki samochodowej Krakow
  • ocena:
  • ocena gości:
Firma Rafus specjalizuje się w profesjonalnym praniu i czyszczeniu dywanów. Ponadto oferujemy usługi prania tapicerek meblowych i samochodowych. Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem połączona z fachową wiedzą daje nam poczucie pewności siebie w realizowaniu oferowanych przez nas usług. Zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej pracy. W naszej działalności korzystamy ze sprzętu i chemii renomowanych firm takich jak: Tersus, Cartec, Karcher, Numatic, Profchem. Środki czyszczące używane przez naszą firmę są bezpieczne dla dzieci, zwierząt oraz są przyjazne dla środowiska.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do Firm jak i Klientów indywidualnych mieszkających w Krakowie, Krzeszowicach, Zabierzowie, Skawinie, Wieliczce, Liszkach, Wielkiej Wsi i okolicach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie > Wadowice

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags