Katalog Stron WWW

 
 

Buchalter - audyty finansowe

Opis Buchalter - audyty finansowe Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą biura rachunkowego Buchalter z Bydgoszczy. Proponujemy okazały zakres usług rachunkowych. Przeprowadzamy audyty sprawozdań finansowych, zajmujemy się kadrami i płacami. Nasi doświadczeni pracownicy mogą również zająć się księgowością Twojej firmy i doradztwem ekonomiczno- finansowym. Nasze usługi świadczymy kompetentnie, indywidualnie podchodząc do każdego Zleceniodawcy i jego potrzeb. Niewielki zespół pozwala nam na dużą mobilność i sprawną organizację pracy. Nasi pracownicy to doświadczeni audytorzy, księgowi doradcy ekonomiczni. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie właściwe sprawozdania, abyś wiedział, jaka jest pozycja Twojej firmy. Mamy również rewidentów, którzy mogą sprawdzić Twoje księgi rachunkowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji.
Url http://www.buchalterspzoo.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Sowa kluczowe obsługa księgowa   księgowość Bydgoszcz   sprawozdania finansowe   audyty finansowe   biuro rachunkowe   kadry i płace
Data dodania Jun 25, 2013
ID linku 15559
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Biuro Investum to biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach i Mysłowicach. Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców oraz spółek kapitałowych i obejmuje usługi księgowe oraz kadrowe. Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgi handlowe oraz podatkowe, również w językach obcych. W naszej ofercie znajduje się również świadczenie usług tłumaczeniowych, doradztwo podatkowe oraz gospodarcze. Zapoznaj się z nasza kompletną oferta zawartą na stronie www lub skontaktuj się telefonicznie z naszym konsultantem.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Usługi księgowe wrocław to gwarancja szybkiego i wysokiej jakości wsparcia dla Twojej firmy. Nasze biuro rachunkowe Wrocław zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy skutecznie rozwiązują najbardziej złożone problemy. Korzystamy ze specjalnych programów internetowych do przesyłania raportów i innych dokumentów do urzędu skarbowego . Dzięki temu możemy zrezygnować z osobistego odwiedzania tych organizacji i wysyłania im poczty.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Biuro Biznes Plus dostarcza kompleksowe usługi księgowo-finansowe dla firm z Krakowa, Zielonek oraz dodatkowo Krzeszowic. Oprócz prowadzenia ksiąg handlowych gwarantujemy też priorytetową obsługę kadrowo-płacową, sporządzamy sprawozdania inwestycyjne (też w języku angielskim), biznesplany, statystykę GUS oraz dodatkowo sprawozdania do NBP.
Biuro stara się działać elastycznie co przejawia się w tym, że odbieramy dokumenty od kontrahentów w uzgodnionym miejscu i czasie (też po godzinach albo w weekend) a na mocy udzielonych pełnomocnictw załatwiamy wszystkie możliwe sprawy w urzędach.
Współpracujemy też z wyspecjalizowaną korporacją zajmującą się pozyskiwaniem dotacji unijnych, co pozwala dodatkowo zyskać środki na lokowanie, a my gwarantujemy całą dokumentację z tym związaną.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe GREEN TRUST Sp. z o.o. jest firmą nastawioną na potrzeby Klienta !

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo–księgowymi.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego.

Proponowana przez nas oferta adresowana zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych i osób fizycznych obejmuje pełną obsługę:

* księgową
* podatkową
* kadrową
* płacową
* prawną
* finansową
* administracyjną
* reprezentacyjną

W naszym zespole zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami:

* biegły rewident
* księgowi posiadający certyfikat Ministra Finansów
* prawnicy (w tym adwokat oraz radca prawny)
* specjaliści ds. kadrowych
* profesjonalne zaplecze obsługi biura

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

SPRAWDŹ NAS !

Oferujemy atrakcyjne promocje !
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Windykacja
Biuro Księgowe Lublin Unisono świadczy pełen zakres usługi księgowe Lublin, usługi rachunkowe Lublin i usługi finansowe Lublin dla przedsiębiorstw.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla małych i średnich firm, potwierdzone licencją Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę współpracujemy z biegłymi rewidentami, kancelarią prawniczą oraz specjalistą ds. BHP.

Księgowość Lublin

Pełna księgowość Lublin

Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami polskiej ustawy o rachunkowości.

Sporządzanie bilansu otwarcia.

Bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych.

Prowadzenie ewidencji środków trwałych i sporządzanie bieżących planów amortyzacji.

Sporządzanie deklaracji podatku VAT oraz deklaracji podsumowujących VAT-UE.

Sporządzenie rocznego bilansu, rachunku zysków i strat, sprawozdania z przepływu środków pieniężnych oraz zestawienia zmian w kapitale.

Sporządzenie rocznego zeznania podatkowego w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych.

Sporządzenie rocznych sprawozdań wymaganych przez Główny Urząd Statystyczny oraz NBP.

Reprezentacja Klienta przed poszczególnymi urzędami.

Wyprowadzanie zaległości księgowych i podatkowych.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe