Katalog Stron WWW

 
 

JUSTYNA BARTZ porady prawne

Opis JUSTYNA BARTZ porady prawne Prezentujemy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Justyna Bartz. Proponujemy pomoc prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. W razie rozwiązywania sporów rodzinnych kancelaria zapewnia współpracę w zakresie psychologicznym oraz pedagogicznym. Nasza kancelaria stosuje cztery systemy wynagrodzenia: rozliczenia godzinowe, system wynagrodzenia zryczałtowanego za obsługę prawną, system wynagrodzenia zryczałtowanego za reprezentację przed sądem lub urzędem, system z premią za sukces. Zawsze kierujemy się dewizami Kodeksu Etyki Zawodowej. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna propozycja Kancelarii znajduje się na naszej stronie internetowej.
Url http://bartz-kancelaria.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Sowa kluczowe kancelaria radcy prawnego   radca prawny   kancelaria   prawnik   kancelaria prawna   porady prawne
Data dodania Jul 29, 2013
ID linku 15803
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Jeżeli klientowi zdarzy się błąd w sztuce lekarskiej, lub jest ofiarą takiego błędu, pomoc znajdzie w GL Kancelarii Prawnej. Prawnik, Zawiercie, zajmuje się prawem medycznym i znajdzie rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu. Z kolei Adwokat, Zawiercie, działa w obszarze prawa rodzinnego oraz cywilnego. Radca prawny, Zawiercie, to pomoc w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Jesteśmy niezależną kancelarią prawniczą o wieloletniej tradycji , doradzamy podmiotom gospodarczym oraz klientom indywidualnym . Celem naszej kancelarii jest zapewnianie kompleksowej i w pełni profesjonalnej pomocy prawnej oraz fachowego doradztwa w zakresie zagadnień prawnych. Świadczymy kompleksowe usługi prawnicze na rzecz przedsiębiorców we wszystkich dziedzinach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Świadczymy pomoc prawną przy zakładaniu, likwidacji, upadłości spółek, negocjowaniu umów pomiędzy wspólnikami. Ponadto Kancelaria oferuje także takie usługi prawnicze, takie jak np. analizy umów, uczestnictwo w negocjacjach, sporządzanie opinii prawnych, projektów umów i statutów..W zakresie oferty kierowanej do osób fizycznych kancelaria prowadzi sprawy cywilne, sprawy rodzinne odszkodowawcze, z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.Długoletnia praktyka, doświadczenie zawodowe oraz zdobyte kwalifikacje zawodowe pozwalają nam zaproponować Państwu obsługę na wysokim, profesjonalnym poziomie. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Biznes Ekonomia
Radca prawny Warszawa Joanna Zielińska w swojej bogatej ofercie posiada m.in. usługi z zakresu prawa cywilnego. Zakres spraw cywilnych to: sprawy o alimenty, sprawy związane z dochodzeniem roszczeń z gwarancji, rękojmi, ochrona konsumenta, prawo konkurencji, sprawy o zapłatę, postępowanie egzekucyjne, sprawy dotyczące zastawu i hipoteki, pomoc prawna przy nabyciu nieruchomości, przygotowywanie lub opiniowanie umów sprzedaży nieruchomości, sprawy dotyczące stwierdzenia nabycia spadku, sprawy dotyczące odrzucenia spadku.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Czy wiesz, że dobry prawnik Łódź pracujący w kancelarii radców SECURUS Łódź może pomóc Tobie bądź Twej działalności gospodarczej w przeróżnych kwestiach prawnych? Dzięki doświadczeniu jak również i profesjonalizmowi kancelaria wykonuje najlepsze usługi dla swoich klientów. Jeśli z jakiegoś powodu niezbędna jest Tobie dobra kancelaria Łódź, to niebywale trafnym posunięciem z Twojej strony będzie postawienie na usługi oferowane przez kancelarię Securus z Łodzi. To fachowcy jak również zawodowcy w każdym calu, którzy pomogą Tobie w rozmaitych sprawach.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Kancelaria prawna z siedzibą w centrum Warszawy, której właścicielką jest doświadczona prawnik z wieloletnim stażem - Danuta Konopka-Bogusz. Nasza kancelaria specjalizuje się szczególnie w zakresie prawa cywilnego, handlowego, karnego oraz rodzinnego. Zajmujemy się także sprawami związanymi z nieruchomościami, pracą zawodową oraz prawami spółek handlowych oraz działalności gospodarczych. Dodatkowo świadczymy także usługi prawne przez internet, które są niezwykle przydatne osobom, mającym krótkie i konkretne zapytania - jest to szybka i tania forma prostej pomocy prawnej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo