Katalog Stron WWW

 
 

Programy i oprogramowanie księgowe, kadry i płace - Logicys

Opis Programy i oprogramowanie księgowe, kadry i płace - Logicys Programy i oprogramowanie księgowe, kadry i płace - Logicys - sprawdź co polecamy. Programy komputerowe: Cresus - płace, kadry, deklaracje ZUS, PITy, współpraca z programem Płatnik. Alienor - program księgowy, deklaracje CIT, VAT, sprawozdania finansowe i raporty. Na stronie cennik, aktualizacje. Kliknij link i zobacz - zapraszamy po oprogramowanie księgowe.
Url http://www.logicys.pl
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Sowa kluczowe oprogramowanie księgowe   Księgowość   ksiegowosc   kadry płace   Programy komputerowe - płace i kadry   zus
Data dodania Nov 6, 2013
ID linku 16604
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie

eKOMAKO Makler Nieruchomości to kompletne narzędzie do wspomagania pracy biura nieruchomości każdej wielkości. Doskonale sprawdza się w małych jak i dużych agencjach. Dzięki pracy on-line maklerzy mogą uzyskać dostęp do potrzebnych informacji nawet w terenie, będąc u kontrahenta. Zapisana oferta może być od razu prezentowana w serwisie www biura nieruchomości bez konieczności ponownego jej wprowadzania. Zapraszmy do skorzystania z możliwości trzydziestodniowych testów naszego oprogramowania dla agencji nieruchomości.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Nasza firma Security Partners specjalizuje się w bezpieczeństwie informacyjnym, odpowiadamy za integracje informatyczne platform bezpieczeństwa, dbamy o całkowite bezpieczeństwo naszych interesantów i ochronę ich zgodnie z aktualnym prawem. Staramy się do każdego interesanta podejść indywidualnie, stąd także doradzamy i wprowadzamy liczne dedykowane rozwiązania. W nowoczesnym interesie bezpieczeństwo danych i informacji jest bardzo istotne, żadna poważna firma nie może liczyć się ze stratą tych danych. Zapraszamy na stronę w celu zaznajomienia się z naszą ofertą.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
AD-TECH to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w zakresie wsparcia informatycznego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na opracowanie indywidualnych rozwiązań w zależności od potrzeb. Oferując outsourcing kładziemy nacisk na zadowolenie klienta oraz obniżenie kosztów związanych z obsługą systemów informatycznych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Oprogramowanie SAP to synonim najwyższej jakości, jeśli mowa o systemach informatycznych klasy ERP i CRM. Supremis to złoty partner SAP zajmujący się wdrażaniem systemów SAP. Wdrażanie oprogramowania do zarządzania to wiedza i doświadczenie w zakresie informatyki oraz przebiegu procesów biznesowych. Specjaliści Supremis dostosowują dostarczane systemy do potrzeb firmy i szkolą pracowników oraz zarząd z ich efektywnego i pełnego wykorzystania. Systemy SAP to kompleksowe rozwiązania. Łączą w sobie funkcjonalności programu księgowego, programu magazynowego, CRM oraz wspomagają planowanie produkcji i wykorzystania zasobów. SAP to doskonały system dla firm.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > System ERP - enterprise resource planning
Tazkom to tani sklep komputerowy online. Posiadamy ponad 6000 produktów m.in: laptopy, netbooki, zestawy komputerowe, monitory, karty graficzne, procesory, dyski twarde, pamięci ram, oprogramowanie, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, tonery i tusze, sprzęt rtv.
Nasi handlowcy oraz technicy z miłą chęcią pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy do nas !!!
Posiadamy nisko oprocentowany system ratalny, akceptujemy płatności kartami kredytowymi, przesyłki realizujemy natychmiast.
Miła obsługa, szybka wysyłka, niskie ceny to nasze atuty.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Sprzęt komputerowy
Komputery > Usługi komputerowe