Katalog Stron WWW

 
 

BIURO RACHUNKOWE SZCZECIN sporządzanie sprawozdań finansowych

Opis BIURO RACHUNKOWE SZCZECIN sporządzanie sprawozdań finansowych W Szczecinie mieści się, działające od 2005 roku, Biuro Księgowo-Podatkowe Jacka Kalickiego. Prowadzona aktywność otacza obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Księgowy kieruje księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, rejestry VAT, ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia. Co więcej przygotowuje deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe oraz statystyczne na potrzeby GUS. Można tu także uzyskać kompetentne rady w kwestiach związanych z rachunkowością i podatkami. Wszelkie dokumenty dostarcza do urzędu. Oferta jest zaadresowana do osób prywatnych oraz firm. Jeśli interesują Państwa szczegółowe wiadomości na temat aktywności to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na stronę internetową.
Url http://www.biuroksiegowe.szczecin.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Sowa kluczowe prowadzenie ksiąg rachunkowych   księgowość   sporządzanie deklaracji ZUS   prowadzenie spraw kadrowo-płacowych   prowadzenie rejestrów VAT   sporządzanie sprawozdań finansowych   sporządzanie rozliczeń rocznych PIT   rowadzenie KPiR
Data dodania Dec 3, 2013
ID linku 16808
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Przedstawiając Ci wizytówkę naszego biura rachunkowego chcemy Cię zapewnić, że jesteśmy specjalistami, którzy od lat pasjonują się podatkami i którzy wiedzą jak prowadzić księgowość mniejszych i większych firm. Jeśli więc tylko będziesz chciał rozwiać jakąś swoją wątpliwość lub jeżeli będziesz szukać biura rachunkowego ze Stargardu, które chętnie nawiąże z Tobą stałą współpracę, to czekamy na kontakt. Wszystkie niezbędne dane adresowe znajdziesz na stronie. Trafisz tam również na dokładny opis naszej działalności oraz poznasz aktualne ceny. Niemniej jednak, już z tego miejsca zapewniamy, że jesteśmy doświadczoną ekipą pracowników, prowadzimy rodzinną firmę z wieloletnią tradycją i mamy sporą wiedzę na temat podatków. Znamy wszystkie obowiązujące przepisy, wiemy jak je interpretować na korzyść klientów i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Jeżeli zdecydujesz się na podpisanie z nami umowy, to w każdej chwili będziesz mógł liczyć na fachowe wsparcie. Będziemy odpowiadać na Twoje pytania, a przede wszystkim przejmiemy na swoje barki wszystkie obowiązki związane z księgowością. Nasze biuro rachunkowe korzysta ze sprawdzonego oprogramowania i specjalnie na swoje potrzeby wdrożyło system podwójnej kontroli dokumentów. Dzięki tej opcji możesz mieć pewność, że nie przegapimy niczego ważnego i że zawsze w prawidłowy sposób będziemy prowadzić księgowość. Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do mniejszych i średnich firm, dobrze wiemy, że rozliczanie takich przedsiębiorstw nie jest prostą sprawą i dlatego też, oferujemy pełen pakiet usług.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Na naszej stronie internetowej dowiecie się Państwo szczegółowych informacji dotyczących księgowości oraz szeroko pojętej rachunkowości. Znajdziesz u nas ciekawe informacje o biurach rachunkowych w Polsce. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, która została poświęcona szczegółowym informacjom z zakresu działalności biur rachunkowych, które działają w naszym kraju, kliknij na kink poniżej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Internet > Blogi
Prezentujemy Państwu Kancelarię Doradcy Podatkowego Grażyna Pasternak. Rozpoczęliśmy swoje działanie w 1992 roku. Od początku priorytetem naszej firmy było świadczenie rzetelnych i profesjonalnych usług zawierających szeroko spostrzeganą księgowość firm. Dzięki sukcesywnie zdobywanemu doświadczeniu oraz zasobnej i kompleksowej wiedzy zdobyliśmy zaufanie wielu interesantów. Zakres prowadzonych usług: doradztwo podatkowe, księgi handlowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, zryczałtowany podatek dochodowy, sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczenia wspólnot mieszkaniowych, prowadzenie ewidencji VAT dla rolników, zeznania roczne dla osób fizycznych PIT, rozliczenia z ZUS (także przez przekaz elektroniczny), sporządzanie wniosków kredytowych. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Sporo drobnych i średnich firm, aczkolwiek głównie freelancerów korzysta aktualnie z rachunkowości internetowej, która oszczędza przede wszystkim czas oraz pieniądze firmy, która dopiero inauguruje swoje pierwsze kroki w biznesie. Na naszej witrynie odszukasz rady jaki system rachunkowości www wybrać, aby być w pełni zadowolony. Warto pamiętać, iż z takiego systemu księgowości śmiało można korzystać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok, nie ogranicza nas tu czas, jak w przypadku tradycyjnej rachunkowości. Wystarczy Ci dostęp do internetu i masz na bieżąco dostęp do faktur, rachunków, rozrachunków, książki przychodów i rozchodów tudzież pozostałych dokumentów firmowych. Wejdź na naszą witrynę oraz zapoznaj się z ofertami firm oferujących rachunkowość internetową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Oferujące najwyższy standard usług, biuro rachunkowe Rusek Kielce, wyróżnione zostało przez Stowarzyszenie Podatników za tworzenie zachęcających relacji między doradcą podatkowym a klientem i podnoszenie świadomości podatkowej podmiotów gospodarczych, w czego efekcie jest gwarantem skutecznej współpracy oraz najwyższej jakości i profesjonalizmu. Usługi księgowe na terenie miasta Kielce, oferowane przez specjalistów w tej branży, uzupełniane są przez doradztwo podatkowe i prawne, oraz doradztwo w prawie pracy. Specjaliści od prawa pracy prowadzą także szkolenia bhp na terenie miasta Kielce.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > BHP
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne