Katalog Stron WWW

 
 

Ruda Śląska

Opis Ruda Śląska Misją stowarzyszenia Rudzianie Razem jest doprowadzenie do przestrzegania przez GZM oraz Rudy Śląskiej prawa polskiego i wspólnotowego oraz wypełniania wszystkich procedur.
Dołożymy wszelkich starań, aby w oparciu o prawo polskie, ale też dyrektywy unijne oraz konwencję z AArhus, doprowadzić do przeprowadzenia dogłębnej debaty publicznej, której skutkiem będzie wykorzystanie już w najbliższej przyszłości technologii wydajnych energetycznie i akceptowalnych społecznie. Zastosowanie w Rudzie Śląskiej wydajnych energetycznie i oszczędnych technologii, w celu stworzenia logicznego sposobu gospodarki odpadami. Tak wyobrażamy sobie konsultacje społeczne, które już dziś są warunkiem uzyskania wsparcia finansowego ze strony UE do przeprowadzenia reformy w systemie odpadowym w Polsce.
Url http://www.rudzianierazem.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo
Słowa kluczowe Ruda Śląska   społeczeństwo   społeczności internetowe   stowarzyszenia  
Data dodania Nov 19, 2010
ID linku 10726
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo

Niepubliczny Zakład Opiekuńczo - Leczniczy ?Dom Pomocy Rodzinie? w Łodzi to ośrodek funkcjonujący od 2004 roku. W warunkach stacjonarnych prowadzi on działalność polegającą na realizowaniu usług w zakresie opieki na osobami chorymi, starszymi, niepełnosprawnymi i wymagającymi rehabilitacji, przede wszystkim po urazach i udarach. To ośrodek mający podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, gwarantujący fachową obsługę medyczną pielęgniarek, lekarzy, terapeuty zajęciowego, opiekę psychologa, a za dodatkową opłatą - rehabilitację czy też konsultacje specjalistów. Należy podkreślić, że ośrodek ten ma w posiadaniu sale trzy oraz czteroosobowe, czyste, ładnie utrzymane a także świetlicę, bibliotekę. Szczegóły na stronie:
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Gocław przyłączono do Warszawy na początku 1916 roku (wraz z Grochowem, Saską Kępą i Gocławkiem) tworząc Komisariat (Okręg) Grochowski (Nr XVII). W jego obrębie zamieszkiwało wówczas ok. 5500 mieszkańców w przeważnie parterowych i drewnianych budynkach pozbawionych większości urządzeń komunalnych. W okresie II RP na Gocławiu planowano drugie po Okęciu lotnisko międzynarodowe, zabezpieczono nawet teren pod budowę Lotniska Gocław.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Najpiękniejszy rynek na Śląsku osaczony barokowymi oraz renesansowymi podcieniowymi kamienicami, średniowieczne zamki, barokowe czy renesansowe pałace - to wszystko oraz wiele innych atrakcji tylko u nas, Jeleniej Górze. Nasze urocze miasto jest określane Perłą Karkonoszy. Według jednej z legend, jego zalążkiem był założony w 1108 r. przez Bolesława Krzywoustego gród. Warto nas odwiedzić. Zarówno miasto, jak i jego malownicze obszary sprzyjają turystyce pieszej, a również rowerowej. Warto wybrać się na nasze Stare Miasto lub odpocząć w najstarszym polskim uzdrowisku w Cieplicach. Polecamy Sobieszów z ruinami XIV-wiecznego zamku Chojnik. Słyniemy również z organizacji festiwali muzycznych i wydarzeń teatralnych. Posiadamy fenomenalnie rozwiniętą bazę noclegową oraz restauracyjną. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Wybory w polskiej polityce - Sejm, Premier, Prezydent; Partie - PO, PiS, SLD, PSL i reszta; Dyskusje, Dylematy, Ciekawostki. Nie tylo smutna politykaolska na bardzo poważnie, gdzie konflikty i wojenki można spotkac co krok, ale także odrobine oddechu i zdroworzsądkowego spojrzenia na rzeczywistośc. Jeśli chcesz wiedziec kto wygra wybory, a kto je przegra i dlaczego tak włśnie się stanie, wejdź na ten portal. Tutaj naga prawda miesza się z głębokimi ideami, które jeszcze są do spotkania w tej nędznej polityce
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Inne > Strony prywatne
Jeżeli poszukujesz kompetentnego notariusza to już dalej nie musisz się starać. Właśnie znalazłeś. W łatwy sposób natrafiłeś na stronę www najlepszej w naszym kraju kancelarii notarialnej. Dzięki niej możesz skutecznie załatwić wszystkie swoje sprawy i rozwiązać problemy związane z aktami notarialnymi. To, co kiedyś musiałeś załatwiać w kilku miejscach dzisiaj możesz załatwić u jednego specjalisty z naszej kancelarii notarialnej. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i skontaktujesz się z nami.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo