Katalog Stron WWW

 
 

Ruda Śląska

Opis Ruda Śląska Misją stowarzyszenia Rudzianie Razem jest doprowadzenie do przestrzegania przez GZM oraz Rudy Śląskiej prawa polskiego i wspólnotowego oraz wypełniania wszystkich procedur.
Dołożymy wszelkich starań, aby w oparciu o prawo polskie, ale też dyrektywy unijne oraz konwencję z AArhus, doprowadzić do przeprowadzenia dogłębnej debaty publicznej, której skutkiem będzie wykorzystanie już w najbliższej przyszłości technologii wydajnych energetycznie i akceptowalnych społecznie. Zastosowanie w Rudzie Śląskiej wydajnych energetycznie i oszczędnych technologii, w celu stworzenia logicznego sposobu gospodarki odpadami. Tak wyobrażamy sobie konsultacje społeczne, które już dziś są warunkiem uzyskania wsparcia finansowego ze strony UE do przeprowadzenia reformy w systemie odpadowym w Polsce.
Url http://www.rudzianierazem.pl
Kategoria Prawo Społeczeństwo
Słowa kluczowe Ruda Śląska   społeczeństwo   społeczności internetowe   stowarzyszenia  
Data dodania Nov 19, 2010
ID linku 10726
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo

Masz kłopoty prawne albo podatkowe? Swoje kompleksowe usługi oferuje adwokat Warszawa. Nasza kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa i podatków. Asystujemy w wypadku problemów z rozliczeniami, prowadzimy kompleksową obsługę kompanii jak i ludzi prywatnych. Reprezentujemy klientów przed urzędem w sprawach karnych jak i cywilnych. Pomagamy w złożeniu pozwów prawnych i kwestiach formalnych. Nasze usługi oferowane są przez wykwalifikowaną kadrę pracowników; mecenasów, prawników i specjalistów od podatków. Masz problemy z prawem lub podatkami? Zgłoś się do Nas. Postaramy się rozwikłać twoje problemy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Zakres usług detektywistycznych
-zbieranie informacji w sprawach cywilnych
-poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się
-zbieranie informacji dotyczących majątku , zdolności płatniczych itp.
-sprawdzanie wiarygodności informacji , dotyczących szkód zgłaszanych zakładom ubezpieczeniowym
-poszukiwanie mienia
-wykrywanie podsłuchów
-wszystkie inne sprawy mogące rozwiązać państwa problemy
-w sytuacjach szczególnych możemy występować jako świadek swojego klienta w postępowaniu sądowym
Biuro Detektywistyczne Moder - posiada wszystkie dokumenty niezbędne do świadczenia usług detektywistycznych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Komornik sądowy jest funkcjonariuszem publicznym powoływanym na stanowisko przez Ministra Sprawiedliwości, podlega on orzeczeniom sądu i prezesowi sądu rejonowego przy którym działa. Działalność taką prowadzi komornik Sławomir Jaworski, którego gabinet znajduje się w Bydgoszczy. Kancelaria ta realizuje wszelkie zadania wskazane przez odrębne przepisy, a przede wszystkim prowadzi działania egzekucji należności pieniężnych i niefinansowych, a także zabezpieczania roszczeń. Prócz tego realizuje inne tytuły wykonawcze wynikające z przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, a także przygotowuje protokoły stanu faktycznego przed rozpoczęciem procesu sadowego lub orzeczeniem sądu czy prokuratora. Poza tymi podstawowymi obowiązkami komornik dostarcza również zawiadomienia sądowe, a ponadto inne dokumenty za potwierdzeniem odbioru i wskazaniem daty. Natomiast na wniosek organizatora licytacji wykonuje dozór urzędowy nad dobrowolnymi licytacjami publicznymi. Więcej o kancelarii na stronie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Każdy cudzoziemiec, który zamierza rozpocząć w naszym kraju legalną pracę musi spełnić kilka wymagań formalnych i skompletować wiele niezbędnych dokumentów. Często procedury te są na tyle zawiłe i skomplikowane, że może się w nich pogubić. Niezbędna jest wówczas pomoc fachowców, orientujących się w zawiłościach formalnych. Tym właśnie zajmuje się nasza firma. Pomagamy uzyskać niezbędne zezwolenie na pracę czy kartę pobytu, dla każdego, kto tylko zechce rozpocząć z nami współpracę. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i terminowe załatwianie spraw formalnych. Zapraszamy do kontaktu Immigration Service - Justyna Wasita tel. 505 169 301
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo
Gocław przyłączono do Warszawy na początku 1916 roku (wraz z Grochowem, Saską Kępą i Gocławkiem) tworząc Komisariat (Okręg) Grochowski (Nr XVII). W jego obrębie zamieszkiwało wówczas ok. 5500 mieszkańców w przeważnie parterowych i drewnianych budynkach pozbawionych większości urządzeń komunalnych. W okresie II RP na Gocławiu planowano drugie po Okęciu lotnisko międzynarodowe, zabezpieczono nawet teren pod budowę Lotniska Gocław.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo