Katalog Stron WWW

 
 

Profesjonalny gabinet ginekologiczny

Opis Profesjonalny gabinet ginekologiczny Profesjonalny gabinet ginekologiczny, jaki prowadzę, gwarantuje przyjemne i bezpieczne prowadzenie ciąży oraz diagnostykę kobiecą. Przeprowadzamy USG przezbrzuszne i USG przezpochwowe, wykorzystujemy pessar położniczy, badamy, doradzamy i wykonujemy cytologię. Również antykoncepcja zawiera się w szerokiej gamie usług, z jakich mogą Panie u nas skorzystać. Znajdą tutaj Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności prowadzonej w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej, zakres świadczonych usług, zdjęcia gabinetu, jak również osiągnięcia i publikacje.
Url http://www.akw.gda.pl/
Kategoria Zdrowie Uroda > Ciąża
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe Ginekolog   gabinet ginekologiczny   położnik   USG przezbrzuszne   przezpochwowe   prowadzenie ciąży
Data dodania Jan 18, 2011
ID linku 11929
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Ciąża

Profesjonalny gabinet ginekologiczny, jaki prowadzę, gwarantuje przyjemne i bezpieczne prowadzenie ciąży oraz diagnostykę kobiecą. Przeprowadzamy USG przezbrzuszne i USG przezpochwowe, wykorzystujemy pessar położniczy, badamy, doradzamy i wykonujemy cytologię. Również antykoncepcja zawiera się w szerokiej gamie usług, z jakich mogą Panie u nas skorzystać. Znajdą tutaj Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności prowadzonej w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej, zakres świadczonych usług, zdjęcia gabinetu, jak również osiągnięcia i publikacje.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Ciąża
Zdrowie Uroda > Gabinety
Pierwszy w Polsce serwis dla eco-rodziców. Gromadzimy praktyczną wiedzę dotyczącą ciąży, porodu, niemowlęcia. Mówimy jak wychowywać i pielęgnować dzieci zgodnie z naturą, jak wykorzystać naturalne produkty, stosować zdrową dietę oraz zachować zdrowie bez ingerencji chemicznych leków. Naszą ideą jest naturalne rodzicielstwo. Zbliżenie się do natury, bliski kontakt z dzieckiem i eliminacja niepotrzebnych produktach cywilizacji oddzielających nas od dziecka.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Ciąża

3. Ciąża

Przed wykonaniem testu ciążowego w odpowiednim czasie albo badania lekarskiego nie stwierdzi się ciąży z całą pewnością. Jednak pewne objawy mogą ją zasugerować. Tak więc warto zwrócić uwagę na pewne symptomy, które daje nam ciało. Już kilka tygodni po zapłodnieniu kobieta odczuje pewne objawy. Oczywiście pierwszym sygnałem jest brak miesiączki w spodziewanym terminie. To już powinno być sygnałem do przyjrzenia się swemu organizmowi. Szczególnie jeżeli do tej pory cykle były regularne i ustabilizowane. Jednym z innych objawów są bóle brzucha oraz piersi. Wiele kobiet odczuwa także nietypowe silne zmęczenie oraz poranne nudności. Tak, to ciąża! Przeczytasz u nas wszystko, ale to wszystko, co musisz na ten temat wiedzieć. Spokojnie, miliony kobiet w Polsce ten temat dotyczy - z nami będzie Ci łatwiej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Ciąża
Zbiór informacji o depresji poporodowej. Czym tak naprawdę jest ta wyniszczająca i tajemnicza choroba, czy da się przed nią obronić, jak leczyć depresje poporodową? Poza informacjami podstawowymi znajdziesz szereg bardziej szczegółowych publikacji, m.in. Syndrom stresu pourazowego po porodzie. Edynburska Skala Depresji Poporodowej. Depresja w czasie ciąży. Depresja poporodowa i odrzucenie społeczne. Psychoza poporodowa. Depresja poporodowa - fakty i mity.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Ciąża
Strona przeznaczona jest dla wszystkich kobiet spodziewających się w najbliższym czasie dziecka, jak również wszystkich młodych rodziców. Portal jest doskonałym źródłem wiadomości o okresie ciąży, wszystkich problemów i dolegliwości związanych z ciążą. Znajdziecie tu Państwo także artykuły na temat przebiegu porodu oraz wychowania dziecka we wszystkich okresach jego rozwoju. Autor opisuje problemy bazując na własnym doświadczeniu.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Ciąża
Zdrowie Uroda > Kobiety