Katalog Stron WWW

 
 

Artykuły elektryczne i osprzęt-Luven.Pl

Opis Artykuły elektryczne i osprzęt-Luven.Pl Osprzęt elektryczny to coś, co na pewno przyda się każdemu budowlańcowi, a w szczególności elektrykom, którzy odpowiadają za montaż i prawidłowe, a przede wszystkim bezawaryjne działanie instalacji elektrycznej. To przede wszystkim różnego rodzaju przewody, końcówki, gniazdka i wyłączniki, czyli po prostu elementy instalacji elektrycznych. Są to również różnego rodzaju źródła światła, które zapewniają jasność pomieszczeń, jak również rozświetlenie mroku na zewnątrz. Jeżeli chodzi o osprzęt elektryczny znajdziemy ogromną różnorodność, ponieważ na rynku istnieje wiele producentów sprzętu elektrycznego, który wciąż starają się jeszcze bardziej udoskonalić swoje produkty. Osprzęt elektryczny to również różnego rodzaju elektronarzędzia, które ułatwiają pracę przede wszystkim budowlańcom, ale także osobom w wielu różnych branżach. W sklepach elektrycznych znajdziemy również osprzęt elektryczny, który jest materiałami eksploatacyjnymi instalacji elektrycznej i urządzeń działających na prąd. Są to różnego rodzaju bezpieczniki i transformatory, a także żarówki, zarówno te zwykłe, jak i energooszczędne.
Url http://www.luven.pl
Kategoria Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze
Firmy wg branż > Elektryczne
Słowa kluczowe sklep elektryczny   osprzęt elektryczny   żarówki.łącznik   gniazdo   wtyczki   puszki   rozłącznik   złączka   żarówka   wkładka   świetlówka energooszczędna   dławik  
Data dodania Mar 4, 2009
ID linku 283
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Elektryczne, pomiary

Sklep oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnych i bezpiecznych układów automatyki, szaf sterowniczych lub instalacji elektrycznych. Oferta skierowana jest do szerokiego grona specjalistów branży elektrotechnicznej oraz kadry utrzymania ruchu. Nasz portal powstał głównie z inicjatywy ludzi posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe i wiedzę. Jesteśmy otwarci na każdego klienta zainteresowanego produktami z dziedziny elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, starając się w pełni rozpoznać indywidualne potrzeby oraz wymagania odbiorców. Na naszej stronie znajdziecie Państwo gamę produktów, poczynając od osprzętu elektrotechnicznego, poprzez źródła światła, a skończywszy na wszelkiego rodzaju przewodach i kablach. Oferujemy markowe produkty po bardzo konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne i logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Prowadząc sprzedaż wyłącznie wysyłkową, troszczymy się o wysokie standardy świadczonych usług, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz czytelne procedury zakupów.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Urządzenia geodezyjne, między innymi niwelatory czy też teodolity to urządzenia standardowo używane w miernictwie oraz budownictwie do mierzenia odległości pomiędzy wybranymi punktami.

ConstrucSystems to polska firma działająca w woj. łódzkim i zachodniej Polsce. W szerokim wachlarzu produktów firmy odnajdą Państwo profesjonalny sprzęt firmy Leica Geosystems, który z pewnością okaże się niezastąpiony na pomiarach geodezyjnych.

Niwelatory serii NA700 to lider w tej klasie. Są wytrzymałe na wstrząsy, kurz oraz są wodoodporne. Są w stanie nieustannie pracować mimo złych warunków nawet po zachodzie słońca dzięki najwyższej jakości optyce oraz konstrukcji.

Wykrywacz instalacji podziemnych DIGICAT to odpowiednik precyzji i bezpieczeństwa. Dzięki wykrywaczom instalacji bezbłędnie określisz położenie instalacji podziemnych a w dodatku określisz głębokość ich umiejscowienia.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Jesteśmy firmą z Wrocławia, która wykonuje instalacje elektryczne i hydrauliczne. Oferta Instalgrupy skierowana jest do osób które nie mają zaufania do przypadkowych firm budowlanych a chcących sprawnie i szybko przygotować dom do zamieszkania. Współpracujące z nami firmy zajmują się: instalacjami elektrycznymi, instalacjami hydraulicznymi, instalacjami gazowymi, tynkami wewnętrznymi i zewnętrznymi, posadzkami betonowymi, wykończaniem poddaszy i strychów, kładzeniem gładzi. Więcej o firmie, zakresie działania, ofercie i naszych budowlanych partnerach dowiedzą się państwo z naszej strony internetowej, na którą serdecznie zapraszamy. Jesteśmy profesjonalistami i tak właśnie wykonujemy swoje zlecenia.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Sawterm to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją czujników temperatury dwojakiego rodzaju rezystancyjnych oraz termoelektrycznych. Wykonujemy czujniki standardowe oraz na specjalne zamówienie klienta ściśle według jego wytycznych. Nasza firma jest w stanie wykonać każdy czujnik. Nasza firma oferuje państwu produkty najwyższej jakości po bardzo atrakcyjnych cenach. mamy krótkie terminy realizacji zamówień co pozwala nam na dynamiczny rozwój.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Ogrzewanie
Elektryka - PHU Arinstal Słupsk (blisko Trójmiasto) - zabezpieczenie obiektów i wykonawstwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych. W ofercie usługi elektryczne - telewizja przemysłowa, monitoring, alarmy, kontrola dostępu, domofony, pomiary i instalacje elektryczne oraz instalacje TV Sat. Elektryk zaprasza - instalacje odgromowe, alarmy Słupsk, woj. pomorskie. Wysokiej jakości oferta na systemy alarmowe SSWiN, CCTV, kontrola pracy wartowników i bramki antykradzieżowe. Domofony instalacja - montaż domofonów, montaż alarmów i telewizji przemysłowej. Do klienta podchodzimy indywidualnie - prace wykonujemy terminowo i rzetelnie.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary