Katalog Stron WWW

 
 

Artykuły elektryczne i osprzęt-Luven.Pl

Opis Artykuły elektryczne i osprzęt-Luven.Pl Osprzęt elektryczny to coś, co na pewno przyda się każdemu budowlańcowi, a w szczególności elektrykom, którzy odpowiadają za montaż i prawidłowe, a przede wszystkim bezawaryjne działanie instalacji elektrycznej. To przede wszystkim różnego rodzaju przewody, końcówki, gniazdka i wyłączniki, czyli po prostu elementy instalacji elektrycznych. Są to również różnego rodzaju źródła światła, które zapewniają jasność pomieszczeń, jak również rozświetlenie mroku na zewnątrz. Jeżeli chodzi o osprzęt elektryczny znajdziemy ogromną różnorodność, ponieważ na rynku istnieje wiele producentów sprzętu elektrycznego, który wciąż starają się jeszcze bardziej udoskonalić swoje produkty. Osprzęt elektryczny to również różnego rodzaju elektronarzędzia, które ułatwiają pracę przede wszystkim budowlańcom, ale także osobom w wielu różnych branżach. W sklepach elektrycznych znajdziemy również osprzęt elektryczny, który jest materiałami eksploatacyjnymi instalacji elektrycznej i urządzeń działających na prąd. Są to różnego rodzaju bezpieczniki i transformatory, a także żarówki, zarówno te zwykłe, jak i energooszczędne.
Url http://www.luven.pl
Kategoria Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze
Firmy wg branż > Elektryczne
Słowa kluczowe sklep elektryczny   osprzęt elektryczny   żarówki.łącznik   gniazdo   wtyczki   puszki   rozłącznik   złączka   żarówka   wkładka   świetlówka energooszczędna   dławik  
Data dodania Mar 4, 2009
ID linku 283
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Elektryczne, pomiary

Polecamy nasz serwis z rozdzielnicami Gliwice ZPUE. Rozdzielnice wykonane w izolacji powietrznej, w obudowie metalowej, przeznaczone głównie dla odbiorców przemysłowych oraz do stosowania w obiektach gospodarki wodnej i ochrony środowiska. Nasze rozdzielnice są zaprojektowane tak, aby normalna praca, inspekcja, operacje obsługowe mogłyby być przeprowadzone bezpiecznie.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firmy wg branż > Elektryczne
Ogólnopolska sieć hurtowni ELEKTRO SPARK powstała w roku 1991 i oferuje sprzedaż artykułów elektrycznych oraz oferuje usługę instalacji elektrycznych w wielu miastach takich jak np.: Przemyśl. W naszej firmie pracują renomowani pracownicy, w związku z czym oferujemy najwyższy poziom wykonywanych usług. W naszej szerokiej ofercie dostępne są kable, przewody elektryczne, transformatory, rozdzielnice, stacje transformatorowe oraz słupy oświetleniowe. Nasza firma posiada rekomendacje Stowarzyszenia Elektryków Polskich.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firma Venmar z siedzibą w Krakowie, świadczy usługi w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Oferta dostosowana jest głównie do firm, firm budowlanych, także do klientów indywidualnych. W propozycji firmy znajdują się kompleksowe technologie i akcesoria związane z systemami wentylacyjnymi i klimatyzacją jak: wentylacja z odzyskiem ciepła, wentylacja mechaniczna, centrala klimatyzacyjna, są to również odciągi dymów spawalniczych, filtry także dużo innych tego typu technologii i systemów. Firma realizuje kompleksową obsługę klienta począwszy od projektu, poprzez montaż systemów do obsługi gwarancyjnej.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
IRMA Projekt to wyspecjalizowana firma zajmująca się profesjonalnym doradztwem i projektowaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych oraz oceną energetyczną budynków. Wykonujemy świadectwa energetyczne dla budynków i lokali. Przygotowujemy projekty instalacji teletechnicznych i elektrycznych . Prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy dogodne terminy, przystępne ceny, fachową obsługę oraz dokładne wykonywanie prac. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze > Alarmy
Dom Wnętrze > Zabezpieczenia
Urządzenia geodezyjne, między innymi niwelatory czy też teodolity to urządzenia standardowo używane w miernictwie oraz budownictwie do mierzenia odległości pomiędzy wybranymi punktami.

ConstrucSystems to polska firma działająca w woj. łódzkim i zachodniej Polsce. W szerokim wachlarzu produktów firmy odnajdą Państwo profesjonalny sprzęt firmy Leica Geosystems, który z pewnością okaże się niezastąpiony na pomiarach geodezyjnych.

Niwelatory serii NA700 to lider w tej klasie. Są wytrzymałe na wstrząsy, kurz oraz są wodoodporne. Są w stanie nieustannie pracować mimo złych warunków nawet po zachodzie słońca dzięki najwyższej jakości optyce oraz konstrukcji.

Wykrywacz instalacji podziemnych DIGICAT to odpowiednik precyzji i bezpieczeństwa. Dzięki wykrywaczom instalacji bezbłędnie określisz położenie instalacji podziemnych a w dodatku określisz głębokość ich umiejscowienia.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary