Katalog Stron WWW

 
 

Księgowość Wrocław

Opis Księgowość Wrocław Biuro Rachunkowe IBIS świadczy usługi księgowe Obsługujemy kadry i płace. Pełna księgowość, podatkowa książka przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS.Profesjonalne podejście do każdego klienta.W naszych usługach znajdziecie Państwo również prowadzenie ksiąg handlowych.Gwarantujemy jakość usług na najwyższym poziomie.Jeżeli szukałeś biura rachunkowego we Wrocławiu to dobrze trafiłeś.
Url http://www.ibis.wroclaw.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe wrocław   księgowość wrocław
Data dodania Feb 12, 2010
ID linku 4422
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Działamy jako biuro rachunkowe w mieście Poznań i zajmujemy się zarówno obsługą klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą własnej działalności, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z prawem finansowym. Staramy się jednak jeszcze bardziej przykładać się do obowiązków, aby poziom zadowolenia Klientów, którymi się opiekujemy, cały czas się podnosił. Na stronie www znajdą Państwo więcej informacji na temat oferty naszych usług.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Zakres usług obejmuje: doradztwo oraz kompleksową obsługę ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu, wystawianie deklaracji, obsługa ZUS, kadr i płac, ewidencje VAT, badanie bilansu,doradztwo podatkowe. Uni-Rach posiada odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych, a także do badania bilansów. Rzetelność usług potwierdzają posiadane uprawnienia. Firma została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Szef firmy posiada kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jeden z członków zarządu posiada uprawnienia biegłego rewidenta księgowego. Klienci powierzają nie tylko dokumenty księgowe, lecz także swoje tajemnice biznesowe. Wszystkich klientów firma obsługuje starannie i rzetelnie. Rozliczenia dokonywane są za pomocą komputerowych programów księgowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe milanówek zajmuje się zawodową obsługą dużych i małych firm. Świadczymy całościową obsługę księgowo-podatkową, połączoną z doradztwem podatkowym oraz i obsługę kadrowo-płacową i rozliczenia z ZUS dla podmiotów o bogatym profilu działalności i formie prawnej. Korzystanie z usług naszego biura to oszczędność czasu, który każdy może spożytkować zgodnie z prywatnymi zamiłowaniami, oraz przede wszystkim zajęciem się sprawami związanymi z rozwojem jego firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Przedstawiamy Państwu profesjonalny program Pitax, który ekspresowo pomoże Państwu w rozliczeniu PIT. Dlaczego warto wybrać program Pitax? Program jest niezwykle prosty w użyciu. Nasi eksperci niosą pomoc na każdym etapie współpracy. Ty czerpiesz z tego największe korzyści – zapłacisz możliwie niski podatek i zachowasz jak najwięcej pieniędzy dla siebie. Z Pitax unikasz ryzyka związanego z błędami lub brakami w formularzu. Gwarantujmy Ci 100% bezpieczeństwo. Nasz program to numer 1 na polskim rynku! Zadajemy tylko proste pytania, dzięki którym możemy znaleźć wszystkie odliczenia podatkowe, które Ci się należą. Jak dostarczyć rozliczenie? To proste. Zeznanie wydrukujesz lub wyślesz online. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dajemy Ci możliwość rozmowy ze specjalistą w każdej chwili. Pitax posiada obszerną i przystępnie napisaną bazą wiedzy, z której również możesz korzystać. Chcesz skorzystać z porady telefonicznej – pracownicy Krajowej Informacji Podatkowej są dla Ciebie dostępni codziennie w godzinach 7:00 – 18:00. Co dalej? W razie kontroli skarbowej możesz liczyć na naszą pomoc. Nie ma na co czekać, zainstaluj program Pitax do rozliczania PITów lub uruchom program 2016 w wersji online. W sieci możesz znaleźć setki programów służących do rozliczania podatku, ale niestety część z nich to programy niesprawdzone, zawierające poważne błędy. Po co ryzykować? Postaw na pewniaka, jakim jest Pitax!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe Małopolskie Centrum Finansów i Rachunkowości oferuje kompleksową obsługę księgową w Krakowie. Instytucja współpracuje z różnymi podmiotami, w tym z osobami prowadzącymi działalność jednoosobową, spółkami z o.o. i cywilnymi, stowarzyszeniami, instytucjami kulturalnymi, fundacjami oraz związkami zawodowymi. MCFIR to godne zaufania biuro księgowe w Krakowie przy ulicy Stradomskiej 11/2. Otwarte jest codziennie, można umówić się na pierwszą bezpłatną konsultację oraz porozmawiać o możliwych formach współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość