Katalog Stron WWW

 
 

Księgowość Wrocław

Opis Księgowość Wrocław Biuro Rachunkowe IBIS świadczy usługi księgowe Obsługujemy kadry i płace. Pełna księgowość, podatkowa książka przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS.Profesjonalne podejście do każdego klienta.W naszych usługach znajdziecie Państwo również prowadzenie ksiąg handlowych.Gwarantujemy jakość usług na najwyższym poziomie.Jeżeli szukałeś biura rachunkowego we Wrocławiu to dobrze trafiłeś.
Url http://www.ibis.wroclaw.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe wrocław   księgowość wrocław
Data dodania Feb 12, 2010
ID linku 4422
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Szereg usług z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac oferuje Państwu Biuro Rachunkowe Kancelarii Doradztwa Podatkowo-Księgowego Pani Danuty Kubińskiej. Siedziba biura zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Jego klientami są podmioty gospodarcze, takie jak na przykład jednoosobowe i małe firmy, ale również duże spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne. Działalność Biura obejmuje prowadzenie i przechowywanie księgowości w formie ksiąg rachunkowych księgi przychodów i rozchodów, a także ryczałtu ewidencjonowanego. Zajmuje się ono też prowadzeniem rozliczeń z podatku dochodowego, ewidencją rozliczeń podatku od towarów i usług, przygotowywaniem deklaracji PPC. Oprócz tego ustala należności z tytułu wykonanych na rzecz klienta usług na podstawie umowy zlecenie lub innych tytułów, prowadzi ewidencję wynagrodzeń oraz wykonuje inne jeszcze usługi. Szerzej na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Jesteś właścicielem własnej firmy i poszukujesz takiego centrum rachunkowego, jakie zagwarantuje Ci fachowe wsparcie oraz konkurencyjną propozycję cenową? Jeśli działasz na terenie Łodzi czy najbliższych okolicach, nie zapomnij zaznajomić się z ofertą utworzoną przez nasze biuro! Oferowane przez nas warunki współpracy oraz wieloletnie doświadczenie na tym rynku, sprawiają, że nasze centrum księgowe kwalifikowane jest na tle innych do bardzo interesujących. Sprawdź to osobiście przenosząc do nas swoją księgowość. Nie będziesz swojego wyboru żałował, bo obsługujemy liczne grono usatysfakcjonowanych Klientów. Dołącz do nich możliwie najprędzej i z nasza niewielką pomocą i wsparciem naszych doświadczonych pracowników zacznij rozwijać swoje przedsiębiorstwo.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Spółka fachowa księgowość warszawa świadczy wszystkim zainteresowanym konsulting usług rachunkowych po atrakcyjnych stawkach. Teraz wybranie księgowego jest koniecznością. Ponadto wysokość oprocentowania obligacji jest niewielkie. Jeżeli więc planujemy oszczędzać w banku, zorientujmy się czy jednostki TFI mieszczą się w ofercie. W związku z tym oferujemy wiedzę na temat rzeczy takich jak: doradztwo podatkowe, solidne usługi rachunkowe, solidny biegły rewident warszawa, szyte na miarę rozliczenia podatkowe, czy rachunkowość warszawa. Zlokalizowani jesteśmy w Warszawie. Ponadto należy pamiętać, że najmizerniejsze fundusze dają głównie zauważalne profity. Wieloletnie inwestowanie w akcyjne jednostki TFI, nawet nieznacznymi sumami, mogą dać widoczny profit. W związku z tym nie powinno pomijać sprawy wyboru – biuro rachunkowe jest priorytetowy czynnikiem. Kancelarię powinno wyróżniać drobiazgowość. Zobacz ofertę - wzorowa księgowość Warszawa!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Księgowe Lublin Unisono świadczy pełen zakres usługi księgowe Lublin, usługi rachunkowe Lublin i usługi finansowe Lublin dla przedsiębiorstw.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla małych i średnich firm, potwierdzone licencją Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę współpracujemy z biegłymi rewidentami, kancelarią prawniczą oraz specjalistą ds. BHP.

Księgowość Lublin

Pełna księgowość Lublin

Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami polskiej ustawy o rachunkowości.

Sporządzanie bilansu otwarcia.

Bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych.

Prowadzenie ewidencji środków trwałych i sporządzanie bieżących planów amortyzacji.

Sporządzanie deklaracji podatku VAT oraz deklaracji podsumowujących VAT-UE.

Sporządzenie rocznego bilansu, rachunku zysków i strat, sprawozdania z przepływu środków pieniężnych oraz zestawienia zmian w kapitale.

Sporządzenie rocznego zeznania podatkowego w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych.

Sporządzenie rocznych sprawozdań wymaganych przez Główny Urząd Statystyczny oraz NBP.

Reprezentacja Klienta przed poszczególnymi urzędami.

Wyprowadzanie zaległości księgowych i podatkowych.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kancelaria doradztwa podatkowego w warszawie. Pomoc podatkowa w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego lub problemów z Urzędem Skarbowym. Wydawanie opinii podatkowych. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji klienta w postępowaniu kontrolnym prowadzonym przez organy podatkowe, w postępowaniach przed Sądami Administracyjnymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach dotyczących podatków. Kancelaria udziela porad i wydaje opinie w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Współpracujemy z renomowanymi i skutecznymi kancelariami prawnymi, doświadczonymi rewidentami oraz specjalistami z innych dziedzin niezbędnych w celu efektywnej realizacji zlecenia.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe