Katalog Stron WWW

 
 

Alarmy Wrocław

Opis Alarmy Wrocław Oferujemy kompleksowe wykonanie systemów alarmowych, monitoringu, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu oraz sieci komputerowych i instalacji domofonowych. Naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość wykonania i profesjonalizm. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego potrzeb i wymagań. Wykonujemy usługi na terenie miasta Wrocław i jego okolic.
Url http://www.alarmy.i-wroclaw.pl
Kategoria Produkcja Przemysł > Elektronika
Motoryzacja > Samochody
Słowa kluczowe alarm   alarmy   usługi   instalacje   alarmowe   domofony   videofony   sieci komputerowe   montaż   serwis   alarmów   elektryk   Wrocław   Wroclaw
Data dodania May 11, 2010
ID linku 6512
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Elektronika

Jesteśmy firmą elektryczną z długoletnim doświadczeniem na rynku. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Zajmujemy się min. wykonywaniem instalacji elektrycznych i sieci komputerowych w nowo wybudowanych obiektach oraz remontujemy i modernizujemy instalacje elektryczne już istniejące. Wykonujemy wszelkiego rodzaju pomiary elektryczne oraz badania skuteczności ochrony przeciwporażeniowej. Usługi wykonujemy bardzo solidnie co potwierdzają otrzymane przez nas referencje. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Warszawa.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Dom Wnętrze > Remonty kompleksowe
iPhone jest sprzętem, który zawiera w sobie bardzo wiele możliwości, których może używać jego posiadacz. Niewielkie wymiary pozwalają na noszenie go zawsze przy sobie. Podstawowymi funkcjami, jakie zawiera iPhone jest telefon komórkowy, platforma rozrywkowa i komunikator w sieci. Jako najpopularniejsze urządzenie na rynku, dorobił się wielu witryn i for internetowych poświęconych jego pracy i nowościom rynkowym. Nowoczesność i funkcjonalność, jakie daje swoim użytkownikom iPhone powoduje, że działalność pewnych społeczności jest oczywista. Odpowiadanie na pytania, oferty i wstawiane artykuły umożliwiają poszerzenie swojej wiedzy w tym jakże szerokim temacie. Na całym świecie istnieje wiele społeczności powstających na forach w internecie, które kontaktują się nieustannie tylko i wyłącznie w dziedzinie iPhone'ów.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Internet > Fora dyskusyjne
Wybierając ciepłomierz lub wodomierz, nie mając stosownego zorientowania, warto kierować się renomą producenta oferowanych systemów mierniczych. Bmeters to włoska marka z ogromnym doświadczeniem na rynkach całej Europy. Od jakiegoś czasu nasze wodomierze i ciepłomierze trafiają też do naszych domów. Zajmujemy się wytwarzaniem i dystrybucją nie tylko wymienionych na początku liczników wody czy też mierników ciepła. Nasza specjalizacja to również przepływomierze do ścieków. Prawie każdy z proponowanych przez nas produktów zawiera system zdalnego odczytu!
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
System Navifleet służy do lokalizacji GPS pojazdów . Jego ogromną zaletą jest monitorowanie samochodów w czasie rzeczywistym. Idealne sprawdza się w firmach transportowych oraz usługowych. Koszt systemu Navifllet zaczyna się już od 1 zł. dziennie. Na stronie firmowej systemu można zapoznać się z wersją demo Nevifleet. System sprawdza się także w samochodach osobowych w przypadku kradzieży jesteśmy w stanie precyzyjnie namierzyć samochód.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Motoryzacja
Programatory USB do odczytu i programowania pamięci eeprom, eprom, flash. Firma Weilei proponuje takie programatory jak VP998, VP798, AUTO-300 oraz VP598. Proponuejmy VP798 - następca VP596, pozwala na obsługę ponad 36 000 układów i zapewnia wsparcie dla najistotniejszych flashy. Do podanych urządzeń proponujemy adaptery do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, bga czy tsop. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
AGD RTV > Naprawa serwis
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie