Katalog Stron WWW

 
 

Wirtualne zwiedzanie

Opis Wirtualne zwiedzanie Zbiór interaktywnych prezentacji panoramicznych w sieci Internet. Wirtualny spacer po interesujących miejscach regionu świętokrzyskiego oraz innych regionów kraju. Wirtualne zwiedzanie zabytków, obiektów kulturalnych i sportowych, instytucji publicznych w danej miejscowości. Wirtualne panoramy umożliwiają zapoznanie się z krajobrazem i architekturą wybranego miejsca, oraz wirtualne zwiedzanie wnętrz budynków przechodząc z jednego pomieszczenia do drugiego.
Url http://www.wkraj.pl
Kategoria Inne
Sport Turystyka > Ciekawe miejsca
Kraje Miasta Regiony > Świętokrzyskie
Słowa kluczowe wirtualny spacer   wirtualne zwiedzanie   panoramy
Data dodania Jul 6, 2010
ID linku 7826
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Inne

Art. Clean Professional carpet & upholstery cleaning End of tenancy cleaning Business & office cleaning Builders site cleaning Spring cleaning
cleaning,carpet cleaning Surrey,carpet cleaning west Sussex,End of tenancy cleaning Surrey,End of tenancy cleaning west Sussex,End of tenancy cleaning Crawley,
End of tenancy cleaning Redhill, End of tenancy cleaning Horsham, carpet cleaning Crawley,carpet cleaning Redhill, carpet cleaning Horsham, professional carpet cleaners
Kategoria:   Inne
Nasza firma istnieje od 2002 roku. Jesteśmy obecni na polskim rynku jako producent grot solnych, oraz firma która posiada sieć gotowych jaskiń solnych, ale także posiadamy nasze inne produkty takie jak - sauna solna, sauna parowa, sauna sucha lub hamamem. Zdjęcia już wykonanych przez nas obiektów obejrzeć można w "Fotogalerii" na stronie głównej www.solana.pl Nasze groty solne oraz inne elementy wellness, powstające w systemie SOLANA są coraz popularniejsze, a marka SOLANA gwarantuje wysoki standard tak w Polsce, jak również w innych krajach min. Czechach, Niemczech, Holandii czy Belgii. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej strony www, oraz kontaktu z nami.
Kategoria:   Inne
Poznańska firma Fabryka Plecaków posiada duże doświadczenie i kwalifikacje w dziedzinie produkcji wyrobów kaletniczych. Jako specjalność firma wybrała plecaki i torby reklamowe, z różnego rodzaju zdobieniami, wykonywanymi w technologii haftu, flocka, sitodruku i transferu, które mogą służyć firmom z różnych branż w realizacji jednorazowych akcji promocyjnych oraz długofalowych strategii marketingowych. Wysoka jakość wykonania, trwałość i estetyka to najważniejsze atuty toreb i plecaków reklamowych.
Kategoria:   Inne
REGALUX zajmuje się dystrybucją regałów paletowych, półkowych, przejezdnych, wyjezdnych, regałów wspornikowych. Prowadzimy sprzedaż i wynajem wózków widłowych nowych jak i używanych. Oferujemy wózki widłowe takich producentów jak: LINDE, MANITOU i innych, z napędem gazowym, benzynowym, diesel i elektrycznym. REGALUX spełni Państwa oczekiwania co do jakości oraz szybkości realizacji zamówień.
Kategoria:   Inne
Marketing medialny to układanie ofert za pomocą mediów. Wiele uczelni tworzy konferencje marketingowe. Dziennie odbywają się konferencje poświęcone branży marketingowej. Wiele spotkań dotyczy w obecnych czasach branży marketingu. Marketing to myśl, iż interesant jak również jego pragnienia to ważny element biznesu. Ogrom uniwersytetów aranżuje spotkania marketingowe. Na naszym portalu odnajdziesz ogrom informacji o naradach tego rodzaju. Marketing medialny to komponowanie oferty za pomocą różnego rodzaju mediów. Dziennie odbywają się konferencje przeznaczone specjalizacji marketingowej.
Kategoria:   Inne