Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne  

Linki
 • Korepetycje
 • ocena:
 • ocena gości:
Korepetycje, a właściwie Giełda Ogłoszeń Edukacyjnych to szybko rozwijający się serwis działający na zasadzie Gumtree, z tą różnicą iż nie jest tak skomercjalizowany, oraz dotyczy tylko i wyłącznie ogłoszeń edukacyjnych. Jeśli więc udzielasz korepetycji, posiadasz szkołę językową, tudzież jesteś tłumaczem zapraszam do umieszczenia swojej oferty zupełnie za darmo. Co dziennie odwiedza nas kilkaset osób, myślę więc iż warto poświęcić kilka minut i dodać ogłoszenie
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Internet > Ogłoszenia

Data dodania: Feb 2, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Arkusze maturalne
 • ocena:
 • ocena gości:
MATURALNE.NET to zbiór wszelkich materiałów dla maturzystów. Kiedy stoisz przed swoim pierwszym poważnym egzaminem w życiu, arkusze maturalne mogą się wydawać wielkim wyzwaniem. Dlatego zamieszczamy dziesiątki arkuszy z poprzednich lat aby za pomocą treningu każdy mógł dobrze się przygotować do testu. Polecamy wszystkim, którym zależy na miejscu w dobrej uczelni wyższej. Matura wcale nie musi być taka straszna!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Opracowania
Edukacja Nauka > Matematyka

Data dodania: Feb 12, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Studia dla Ciebie
 • ocena:
 • ocena gości:
Prezentacje uczelni połączone z ich stronami internetowymi oraz aktualna, dotycząca rekrutacji w roku akademickim 2009/2010 oferta studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów podyplomowych.
W serwisie publikowane są również prezentacje pracodawców oraz informacje o praktykach, stażach i ofertach pracy.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

Data dodania: Mar 4, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Okna PCV, Okna plastikowe
 • ocena:
 • ocena gości:
OKNA PCV - jak kupić dobre okna PCV? Współczynnik przenikania ciepła okna, izolacja akustyczna okna, Klasy okienne A B C czym się różnią? Wentylacja w oknie - po co? Dlaczego okno pcv nie może być wyższe niż 2,5m? Odpowiedzi na te pytania dotyczące okien PCV znajdziesz na naszej stronie. Strona jest na bieżąco uzupełniania nowym materiałem dotyczącym branży okiennej i okien pcv.
Kategoria:   Budownictwo > Okna
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Hobby Rozrywka > Media

Data dodania: Mar 11, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Medytacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Serdecznie zapraszamy na forum poświęcone : fizyce kwantowej, rozwoju duchowemu oraz medytacji . Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji, które mogą odmienic twoje życie, będziesz mógł się podzielic także swą opinią .
To jedyne takie forum, łączące te, przez wielu ludzi owiane tajemnicą, dwa tematy. Jeśli masz jakieś pytanie, możesz bez problemu zapytac, na pewno zostanie ci udzielona odpowiedź ! Zapraszamy !
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Hobby Rozrywka > Hobby

Data dodania: Mar 26, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Gabinet Terapii Pedagogicznej - MAGIA ORTOGRAFII
 • ocena:
 • ocena gości:
Gabinet Terapii Pedagogicznej MAGIA ORTOGRAFII powstaje z myślą o dzieciach, rodzicach i nauczycielach, którym nie jest obca problematyka niepowodzeń szkolnych.
Dysleksja, dysgrafia i dysortografia to specyficzne trudności w nabywaniu umiejętności czytania i pisania, które są podstawowymi umiejętnościami człowieka. Trudności w ich nabywaniu często współwystępują z innymi trudnościami w nauce szkolnej. Każde dziecko, u którego zauważamy symptomy występowania specyficznych trudności w uczeniu się powinno być jak najwcześniej zdiagnozowane i objęte specjalistyczną terapią pedagogiczną.
Terapia pedagogiczna zmierza do spowodowania określonych, pozytywnych zmian w zakresie sfery poznawczej i emocjonalno - motywacyjnej oraz w strukturze wiedzy i umiejętności szkolnych dziecka. Prawidłowe funkcjonowanie analizatorów wzrokowego i słuchowego oraz prawidłowy rozwój ruchowy jest niezbędnym warunkiem opanowania przez dziecko umiejętności czytania i pisania w czasie przewidzianym programem szkolnym. W wyniku zaburzeń w funkcjonowaniu analizatorów dziecko może napotykać na wiele trudności podczas nauki szkolnej m.in. w zakresie wypowiadania się, czytania, pisania, rysowania a także w nauce innych przedmiotów.
Wychodząc naprzeciw problemom związanym ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się proponuję swoją pomoc w przezwyciężaniu napotykanych trudności. Zachęcam do kontaktu dzieci, rodziców oraz nauczycieli.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauczyciele
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Data dodania: Mar 26, 2009 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Angielski24.com - Nauka języka angielskiego
 • ocena:
 • ocena gości:
Chcesz nauczyć się języka angielskiego? Wejdź na Angielski24.com Znajdziesz tu testy, wypracowania, gramatykę języka angielskiego, forum, pomoc w nauce angielskiego, słownictwo angielskie. Rejestracja oraz korzystanie z portalu jest bezpłatne. Rozpocznij naukę języka angielskiego już dziś z portalem Angielski24.com ! Zapraszamy! FCE, CAE, CPE, Matura i inne egzaminy
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Kursy językowe

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Najlepszy
 • Burza-Mozgow.pl - korepetycje online
 • ocena:
 • ocena gości:
Umieść pytanie, zadanie, wypracowanie czy pomoc z danego przedmiotu a wśród setek korepetytorów znajdziesz rozwiązanie swojego szkolnego problemu.Masz problemy z nauką? Trudne zadanie domowe spędza Ci sen z powiek?

A może chciałbyś poszerzyć swą wiedzę w danym temacie?

Portal Burza-Mozgow.pl wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na najbardziej skomplikowane pytania, rozwiązania zawiłych problemów oraz karkołomnych zadań. Nasz serwis jest miejscem, w którym spotykają się korepetytorzy z osobami chcącymi zlecić realizację projektu szkolnego lub uczelnianego w określonym czasie.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Matematyka
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

Data dodania: May 15, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Matura z historii
 • ocena:
 • ocena gości:
II wojna światowa - historia konfliktu. Bitwy, kampanie, wydarzenia i postacie, które wpłynęły na dramat lat 1939-45. Matura z historii i języka polskiego, przygotowania do egzaminu dojrzałości dla uczniów liceum i technikum. Liczne serwisy tematyczne dotyczące wojny w różnych aspektach. Współczesne reminiscencje konfliktu - książki, filmy, gry komputerowe - recenzje i atrakcyjne konkursy. Ogromna baza danych budowana przez lata i opublikowana w jednym miejscu z przystępną nawigacją i piękną grafiką.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Hobby Rozrywka > Hobby
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Liczyc.pl - Kalkulatory pensji, kredytowy, oszczędności itp.
 • ocena:
 • ocena gości:
Wyliczymy wszystko co jest tylko możliwe. W serwisie Liczyc.pl dokonanie obliczeń z różnych dziedzin życia jest proste i szybkie przy zastosowaniu nieskomplikowanych kalkulatorów. Narzędzia, które ułatwią Wam życie w ogromnym stopniu. Kalkulator kredytowy, pensji netto brutto, oszczędności, hipoteczny, rozmiarów ubrań, jednostek miar i mnóstwo dalszych.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Biznes Ekonomia > Kredyty

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags