Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Internet > CMS  

Linki
 • Tworzenie stron www
 • ocena:
 • ocena gości:
Głównym przedmiotem działalności firmy editWEB jest projektowanie i tworzenie stron www, serwisów internetowych dla firm i osób prywatnych na platformie editWEB CMS. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na szybkie terminy i profesjonalne wykonanie, a przy tym na ciekawe promocje i bardzo konkurencyjne ceny. Siedziba firmy znajduje się w Iwoniczu nie daleko Krosna w województwie podkarpackim.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > CMS

Data dodania: May 19, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Projektowanie stron www
 • ocena:
 • ocena gości:
Tworzenie stron internetowych na podstawie autorskiego systemu CMS, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy projektowanie stron firmowych, stron wizytówek, aplikacji internetowych i sklepów. Wieloletnie doświadczenie w pracy nad stronami internetowymi pozwala nam na spełnianie wszystkich oczekiwań naszych klientów. W oparciu o ich opinie tworzymy designy stron oraz dodatkowe moduły do systemu CMS wymagane do wygodnej pracy naszych klientów.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
Internet > CMS

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Darmowe programy
 • ocena:
 • ocena gości:
Darmowe programy dla Windows, Linux i Mac. Wszystko na licencji freeware oraz otwaretego i wolnego oprogramownia. Bądz legalny!. Ściągaj tylko darmowe programy będące równie dobre co komercyjne oprogrmowanie.Najpopularniejsze darmowe programy do ściągnięcia podzielone na kategorie. Ściągnij programy antywirusowe, biurowe, internetowe, p2p, multimedialne, gry itp.
Kategoria:   Internet
Komputery
Internet > CMS

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 13 Ocena: 5.00 Głosów: 5
 • Nemez - Projektowanie stron Poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, prezentacji multimedialnych w tym prezentacji flash, reklamą internetową oraz pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarkach. Realizujemy usługi z zakresu technologii IT, reklamy wizualnej - Corporate Identity, projektowanie logotypów, banerów w technologii flash, grafiki użytkowej oraz proponujemy doradztwo w zakresie zakładania stron i serwisów internetowych.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Pozycjonowanie
Internet > CMS

Data dodania: Dec 28, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Simple Frame-Projektowanie stron www, systemy CMS, sklepy internetowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Profesjonalne tworzenie stron www, sklepów internetowych, systemów CMS. Prezentacje multimedialne, interaktywne flash. Programowanie gier internetowych.

Projektowanie stron
Trudno dziś wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę, która nie posiada własnej strony internetowej. Internet umożliwia kontakt z klientami w każdym zakątku kuli ziemskiej, co czyni z niego najtańszy nośnik reklamy, posiadający jednocześnie największy zasięg.

My stworzymy dla Państwa stronę, która stanie się Waszą wizytówką w wirtualnym świecie i zachęci do korzystania z oferowanych przez Was usług.

Na życzenie zajmiemy się też aktualizacją stron oraz modyfikacją już istniejących serwisów www.

Prezentacje multimedialne
Prezentacja multimedialna jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów prezentacji działalności firmy. Multimedialny przekaz zastępuje tradycyjne formy reklamy i przedstawiania profilu firmy. Wykorzystanie najnowszych technologii wizualizacyjnych: flash, animacje dwu- i trój-wymiarowe, fragmenty filmów wideo, interakcyjną nawigację - zwiększa atrakcyjność przekazywanych treści, wpływa na polepszenie jakości i skuteczność przekazu tworów multimedialnych. Polepsza to także efektowność prezentowania, co podnosi jakość percepcji u potencjalnych odbiorców.

System zarządzania treścią
Simple CMS - jest programem do zarządzania treścią na Państwa stronie www. Zaprojektowany specjalnie dla osób nie znających technik tworzenia i aktualizacji stron www poprzez zaawansowane edytory html.

Dzięki systemowi Simple CMS możliwe jest zarządzanie artykułami oraz kategoriami (działami serwisu), pozwala on także na aktualizację jednego serwisu przez wielu redaktorów, dołączanie grafik/zdjęć do artykułów, formatowanie treści przez edytor WYSIWYG*

Simple CMS pozwoli zaoszczędzić wiele czasu poprzez łatwą i szybką aktualizację Państwa strony WWW.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Komputery > Programowanie
Internet > CMS

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Projektowanie stron WWW
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma avangardo to reklamowa agencja ze Szczecina. Oferujemy Klientom projektowanie stron www, Systemy Zarządzania Treścią (CMS), marketing internetowy i pozycjonowanie w Google. Jeśli doceniają Państwo najwyższą jakość oraz ciekawe kreacje - nasza oferta będzie najlepsza. Pomimo, że wiodącym terenem funkcjonowania jest Szczecin, lecz z sukcesami projektujemy serwisy internetowe dla firm z całej Polski i Świata - odległość nie stanowi dla naszej firmy przeszkody.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Internet > CMS
Internet > Projektowanie stron

Data dodania: Mar 29, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Frontnet - Strony internetowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Frontnet zajmuje się projektowaniem stron www, projektujemy portale i wortale internetowe. Zajmujemy się również tworzeniem baz danych i różnego rodzajem oprogramowania dedykowanego dostosowanego do konkretnych potrzeb klienta. Działam głównie w okolicach Lublina, możliwa jest także współpraca zdalna z klientami z całej Polski. Chętnie służymy pomocą przy różnych projektach związanych z internetem a także przy zakupie sprzętu komputerowego. Moje usługi skierowane są do małych, średnich i dużych firm.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > CMS

Data dodania: Apr 19, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Projektowanie Stron Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Krakowska Agencja Interaktywna Halftone zajmuję się projektowaniem i budową skutecznych stron internetowych. Projekty opieramy na badaniach, dzięki czemu wykonane przez nas witryny są bardziej efektywne. Pracujemy opierając się na technologiach flash, php, asp. Wykonujemy również strony polegające na systemie zarządzania treścią (cms). Ponadto zajmujemy się pozycjonowaniem, kampaniami AdWords oraz programami partnerskimi. Dobra strona internetowa świadczy o marce Twojej firmy. Zapraszamy na naszą stronę!
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Internet > CMS
Internet > Projektowanie stron

Data dodania: Sep 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Strony flash
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy Państwu projektowanie stron internetowych i nie tylko. W ofercie znajdują się: animowana strona internetowa, forum dyskusyjne, wizytówka danej formy, sklep internetowy a także: administracja strony internetowej, hosting, opracowanie materiałów dla poligrafii (DTP), projektowanie interfejsów aplikacji oraz przebudowa istniejących rozwiązań. Stosując nowoczesne rozwiązania technologiczne kładziemy nacisk na jakość grafiki i poprawność oprogramowania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
Internet > CMS

Data dodania: Sep 14, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Studio Reklamy Visual Center
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy działania z zakresu projektowania, przygotowania i przeprowadzenia działań reklamowych. Zajmujemy się usługami z zakresu internetu, reklamy i grafiki. Nasze produkty przygotowujemy z dbałością o szczegóły. Nasz zespół tworzą młodzi ludzie, znamy dzisiejsze trendy dlatego nasze pomysły cechują się świeżością i lekkością. Każdy projekt jest przez nas szczegółowo omawiany, wybieramy tylko te najlepsze pomysły. Każdy z nas posiada doświadczenie w swojej dziedzinie dlatego gwarantujemy profesjonalizm i nietuzinkowe projekty .
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Internet > CMS
Internet > Projektowanie stron

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags