Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Internet > CMS  

Linki
 • Tworzenie stron www
 • ocena:
 • ocena gości:
Głównym przedmiotem działalności firmy editWEB jest projektowanie i tworzenie stron www, serwisów internetowych dla firm i osób prywatnych na platformie editWEB CMS. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na szybkie terminy i profesjonalne wykonanie, a przy tym na ciekawe promocje i bardzo konkurencyjne ceny. Siedziba firmy znajduje się w Iwoniczu nie daleko Krosna w województwie podkarpackim.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > CMS

Data dodania: May 19, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Projektowanie stron www
 • ocena:
 • ocena gości:
Tworzenie stron internetowych na podstawie autorskiego systemu CMS, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy projektowanie stron firmowych, stron wizytówek, aplikacji internetowych i sklepów. Wieloletnie doświadczenie w pracy nad stronami internetowymi pozwala nam na spełnianie wszystkich oczekiwań naszych klientów. W oparciu o ich opinie tworzymy designy stron oraz dodatkowe moduły do systemu CMS wymagane do wygodnej pracy naszych klientów.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
Internet > CMS

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • Darmowe programy
 • ocena:
 • ocena gości:
Darmowe programy dla Windows, Linux i Mac. Wszystko na licencji freeware oraz otwaretego i wolnego oprogramownia. Bądz legalny!. Ściągaj tylko darmowe programy będące równie dobre co komercyjne oprogrmowanie.Najpopularniejsze darmowe programy do ściągnięcia podzielone na kategorie. Ściągnij programy antywirusowe, biurowe, internetowe, p2p, multimedialne, gry itp.
Kategoria:   Internet
Komputery
Internet > CMS

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 13 Ocena: 5.00 Głosów: 5
 • Nemez - Projektowanie stron Poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, prezentacji multimedialnych w tym prezentacji flash, reklamą internetową oraz pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarkach. Realizujemy usługi z zakresu technologii IT, reklamy wizualnej - Corporate Identity, projektowanie logotypów, banerów w technologii flash, grafiki użytkowej oraz proponujemy doradztwo w zakresie zakładania stron i serwisów internetowych.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Pozycjonowanie
Internet > CMS

Data dodania: Dec 28, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Simple Frame-Projektowanie stron www, systemy CMS, sklepy internetowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Profesjonalne tworzenie stron www, sklepów internetowych, systemów CMS. Prezentacje multimedialne, interaktywne flash. Programowanie gier internetowych.

Projektowanie stron
Trudno dziś wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę, która nie posiada własnej strony internetowej. Internet umożliwia kontakt z klientami w każdym zakątku kuli ziemskiej, co czyni z niego najtańszy nośnik reklamy, posiadający jednocześnie największy zasięg.

My stworzymy dla Państwa stronę, która stanie się Waszą wizytówką w wirtualnym świecie i zachęci do korzystania z oferowanych przez Was usług.

Na życzenie zajmiemy się też aktualizacją stron oraz modyfikacją już istniejących serwisów www.

Prezentacje multimedialne
Prezentacja multimedialna jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów prezentacji działalności firmy. Multimedialny przekaz zastępuje tradycyjne formy reklamy i przedstawiania profilu firmy. Wykorzystanie najnowszych technologii wizualizacyjnych: flash, animacje dwu- i trój-wymiarowe, fragmenty filmów wideo, interakcyjną nawigację - zwiększa atrakcyjność przekazywanych treści, wpływa na polepszenie jakości i skuteczność przekazu tworów multimedialnych. Polepsza to także efektowność prezentowania, co podnosi jakość percepcji u potencjalnych odbiorców.

System zarządzania treścią
Simple CMS - jest programem do zarządzania treścią na Państwa stronie www. Zaprojektowany specjalnie dla osób nie znających technik tworzenia i aktualizacji stron www poprzez zaawansowane edytory html.

Dzięki systemowi Simple CMS możliwe jest zarządzanie artykułami oraz kategoriami (działami serwisu), pozwala on także na aktualizację jednego serwisu przez wielu redaktorów, dołączanie grafik/zdjęć do artykułów, formatowanie treści przez edytor WYSIWYG*

Simple CMS pozwoli zaoszczędzić wiele czasu poprzez łatwą i szybką aktualizację Państwa strony WWW.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Komputery > Programowanie
Internet > CMS

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Studio Reklamy Visual Center
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy działania z zakresu projektowania, przygotowania i przeprowadzenia działań reklamowych. Zajmujemy się usługami z zakresu internetu, reklamy i grafiki. Nasze produkty przygotowujemy z dbałością o szczegóły. Nasz zespół tworzą młodzi ludzie, znamy dzisiejsze trendy dlatego nasze pomysły cechują się świeżością i lekkością. Każdy projekt jest przez nas szczegółowo omawiany, wybieramy tylko te najlepsze pomysły. Każdy z nas posiada doświadczenie w swojej dziedzinie dlatego gwarantujemy profesjonalizm i nietuzinkowe projekty .
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Internet > CMS
Internet > Projektowanie stron

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Mediaflex
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy firmą technologiczną, która wykorzystuje nowoczesne technologie w obszarze IT. Oferowane przez nas rozwiązania gwarantują naszym Klientom biznesowy sukces. Nieustannie wdrażamy innowacyjne funkcjonalności, aby dostosować się do ciągle zmieniających się wymagań rynkowych. Nasze atuty to:
* Szeroki wachlarz stosowanych technologii
* Szybka realizacja zaawansowanych aplikacji
* Doświadczenie w implementacji serwisów o bardzo wysokiej oglądalności
* Zakończona sukcesem realizacja dużych i skomplikowanych projektów
* Stała współpraca z największymi portalami (Wirtualna Polska, Onet, inne)
Kategoria:   Internet > CMS
Internet > Hosting
Internet > Projektowanie stron

Data dodania: Mar 2, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Projektowanie stron WWW
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma avangardo to reklamowa agencja ze Szczecina. Oferujemy Klientom projektowanie stron www, Systemy Zarządzania Treścią (CMS), marketing internetowy i pozycjonowanie w Google. Jeśli doceniają Państwo najwyższą jakość oraz ciekawe kreacje - nasza oferta będzie najlepsza. Pomimo, że wiodącym terenem funkcjonowania jest Szczecin, lecz z sukcesami projektujemy serwisy internetowe dla firm z całej Polski i Świata - odległość nie stanowi dla naszej firmy przeszkody.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Internet > CMS
Internet > Projektowanie stron

Data dodania: Mar 29, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Agencja Interaktywna Bestudio Wojciech Faliszek
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma zajmuję się tworzeniem i publikowaniem stron internetowych oraz reklamą w Internecie. Wraz ze stronami internetowymi tworzymy grafikę użytkową na potrzeby tradycyjnej kampanii reklamowej.

Oferujemy profesjonalne aplikacje internetowe zarządzane w całości przez internet, wspomagające sprzedaż oraz obsługę klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem, niezależnie od tego czy tworzymy prostą stronę wizytówkę czy rozbudowany serwis.
Kategoria:   Internet > Projektowanie stron
Internet > Sklepy internetowe
Internet > CMS

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Tworzenie serwisów internetowych Wrocław / Szczecin.
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferta TeleIT to zintegrowane rozwiązania z zakresu mediów elektronicznych dla każdej z małych, średnich i dużych firm i instytucji, a także osób indywidualnych. Integracja rozwiązań polega m.in. na połączeniu wiedzy z zakresu optymalizacji jakości kodu serwisów internetowych ze sprawdzonymi rozwiązaniami z zakresu użyteczności. Powyższe traktować należy jako składniki, które są niezbędne przy realizacji dobrego serwisu internetowego. Dodatkowo proponujemy też skorzystanie z opcjonalnych usług marketingu internetowego, w zakresie reklamy internetowej i copywritingu maksymalizujących określone cele.Dziesiątki opartych o najnowsze rozwiązania, a zrealizowanych z pasją projektów, sukcesywnie powiększa grono naszych zadowolonych Klientów, którzy polecającą nas swoim kontrahentom. Umiejętności poszerzane wraz z każdą kolejną realizacją oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje, gwarantują uzyskanie produktu na najwyższym poziomie, zarówno pod względem technologicznym, graficznym jak i marketingowym. Uważamy, iż naszym kapitałem prócz posiadanego doświadczenia oraz zakresu kompetencji jest pasja, każdego członka naszego zespołu, sprawiająca, iż realizowane projekty pozytywnie oddziałują na ich odbiorców. Zapraszamy!
Kategoria:   Internet > CMS
Internet > Projektowanie stron

Data dodania: Jun 7, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags