Katalog Stron WWW

 
 

ekogroszek

Opis ekogroszek A.U.H. Zgoda zajmuje się handlem wszelkimi rodzajami węgla opałowego nasza oferta obejmuje produkty takie jak: koks, miał węglowy, ekogroszek, węgiel groszek, węgiel kostka, węgiel orzech, węgiel groszek oraz torf i muł które jednak są produktami przeznaczonymi tylko do sprzedaży hurtowej dla firm. Od 5 lat naszym głównym produktem dystrybucyjnym jest ekogroszek który wypiera sukcesywnie i skutecznie tradycyjne źródła ogrzewania.
Url http://www.zgoda.eu
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Sowa kluczowe ekogroszek   eko groszek   eko-groszek   węgiel   sprzedaż węgla   handel węglem   miał węglowy   cena ekogroszku   ekogroszek luzem   ekogroszek workowany
Data dodania Oct 6, 2009
ID linku 2444
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne

Firma GreenHouse zapewnia dostawy i dystrybucję wysokiej jakości ekologicznych materiałów opałowych takich jak: ekogroszek, pellet oraz brykiet na terenie Wlocławka oraz całego woj. kujawsko-pomorskiego.
Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych, gospodarstw rolniczych a także przedsiębiorstw
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Fanola to opatentowane płynne paliwo do biokominków. Będąca na bazie etanolu pochodzenia roślinnego, Fanola jest całkowicie przyjazna środowisku. Oprócz zalety ekologicznej, inne ważne cechy to brak dymu i nieprzyjemnego zapachu wytwarzanego podczas spalania. Dzięki temu właśnie, biokominek nie wymaga instalacji kominowej przez co jest w pełni mobilny. Nieograniczony jakąkolwiek instalacją, kominek działający na biopaliwo Fanola może być teraz dowolnie aranżowany.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Dom Wnętrze > Kominki
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Energia geotermalna pochodzi z wewnętrza Ziemii, jest ciepłem skumulowanym w skalnych masach górnaego i dolnego płaszcza Ziemii oraz w podziemnych wodach gruntowych gromadzących się w porach i szczelinach między skałami. Energia geotermalna to rodzaj energii odnawialnej, która dzieki swojemu pochodzeniu jest praktycznie niewyczerpalna. Największe nagromadzenie źródeł geotermalnych obserwuje się w rejonach aktywnych sejsmicznie i w okolicach wulkanów gdzie ruchy płyt tektonicznych powodują przemieszczanie rozgrzanej magmy w wyższe partie litosfery, a od niej nagrzewają się skały i wody. Energię geotremalną można pozyskać poprzez pompy ciepła zamontowane na powierzchni ziemii na ogniskami geotremalnymi.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Budownictwo > Ogrzewanie
Gazbut - od dziś ta nazwa będzie kojarzyła Ci się z solidnymi usługami, fachową obsługą, a także konkurencyjnymi cenami. Jest to wielobranżowe przedsiębiorstwo, które dzięki uważnej obserwacji lokalnego rynku dostosowało swe usługi adekwatnie do jego zapotrzebowania. W jednym miejscu nabędziesz paliwa gazowe, gazy techniczne oraz części do ciągników i maszyn rolniczych, a oprócz tego elementy stalowe (wszelkie blachy, pręty oraz kątowniki). Ponadto w Gazbut możesz skorzystać z usług wulkanizacyjnych, a do tego możliwości transportu towarów. A z tych szczególnych proponujemy prace ziemne koparko-ładowarką. Oprócz bogatego asortymentu gwarantujemy Ci najwyższą jakość naszych usług, gdyż dla nas najważniejszy jest zadowolony klient. Wobec tego zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Firmy wg branż > Transport
A.U.H. Zgoda zajmuje się handlem wszelkimi rodzajami węgla opałowego nasza oferta obejmuje produkty takie jak: koks, miał węglowy, ekogroszek, węgiel groszek, węgiel kostka, węgiel orzech, węgiel groszek oraz torf i muł które jednak są produktami przeznaczonymi tylko do sprzedaży hurtowej dla firm. Od 5 lat naszym głównym produktem dystrybucyjnym jest ekogroszek który wypiera sukcesywnie i skutecznie tradycyjne źródła ogrzewania.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Śląskie