Katalog Stron WWW

 
 

ekogroszek

Opis ekogroszek A.U.H. Zgoda zajmuje się handlem wszelkimi rodzajami węgla opałowego nasza oferta obejmuje produkty takie jak: koks, miał węglowy, ekogroszek, węgiel groszek, węgiel kostka, węgiel orzech, węgiel groszek oraz torf i muł które jednak są produktami przeznaczonymi tylko do sprzedaży hurtowej dla firm. Od 5 lat naszym głównym produktem dystrybucyjnym jest ekogroszek który wypiera sukcesywnie i skutecznie tradycyjne źródła ogrzewania.
Url http://www.zgoda.eu
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Sowa kluczowe ekogroszek   eko groszek   eko-groszek   węgiel   sprzedaż węgla   handel węglem   miał węglowy   cena ekogroszku   ekogroszek luzem   ekogroszek workowany
Data dodania Oct 6, 2009
ID linku 2444
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne

Jeżeli interesuje Cię bezpieczeństwo energetyczne i chciałbys dowiedzieć się co na nie wpływa, to z pewnością musisz odwiedzić naszego bloga. Piszemy na nim o ropie naftowej i gazie ziemnym - najpopularniejszych i najbardziej wydajnych surowcach energetycznych po węglu. Rozpatrujemy znaczenie polityki energetycznej oraz jej roli dla zapewnienia stabilnego rozwoju państwa. Nie wiesz czym jest gaz łupkowy? My Ci to wytłumaczymy, a przy okazji zrozumiesz jak skomplikowane technologię sa wymagane do jego pozyskania.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Edukacja Nauka > Ekologia
Internet > Blogi
Coraz częściej słyszymy o ekologicznych paliwach odnawialnych. Związane jest to przede wszystkim z ogólnoświatowym ruchem ekologicznym, a także z wizją coraz to mniejszych zasobów paliw kopalnianych. Na tej stronie można zapoznać się właśnie z różnego rodzaju biopaliwami, czyli ekologicznymi paliwami, takimi jak bioolej, biogaz, brykiet, słoma, pellet. Znajdują się tutaj też inne informacje na tematy pośrednio związane z biopaliwami.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Budownictwo > Ogrzewanie
Motoryzacja > Dodatki do olejów
A.U.H. Zgoda zajmuje się handlem wszelkimi rodzajami węgla opałowego nasza oferta obejmuje produkty takie jak: koks, miał węglowy, ekogroszek, węgiel groszek, węgiel kostka, węgiel orzech, węgiel groszek oraz torf i muł które jednak są produktami przeznaczonymi tylko do sprzedaży hurtowej dla firm. Od 5 lat naszym głównym produktem dystrybucyjnym jest ekogroszek który wypiera sukcesywnie i skutecznie tradycyjne źródła ogrzewania.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Fanola to opatentowane płynne paliwo do biokominków. Będąca na bazie etanolu pochodzenia roślinnego, Fanola jest całkowicie przyjazna środowisku. Oprócz zalety ekologicznej, inne ważne cechy to brak dymu i nieprzyjemnego zapachu wytwarzanego podczas spalania. Dzięki temu właśnie, biokominek nie wymaga instalacji kominowej przez co jest w pełni mobilny. Nieograniczony jakąkolwiek instalacją, kominek działający na biopaliwo Fanola może być teraz dowolnie aranżowany.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Dom Wnętrze > Kominki
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Energia geotermalna pochodzi z wewnętrza Ziemii, jest ciepłem skumulowanym w skalnych masach górnaego i dolnego płaszcza Ziemii oraz w podziemnych wodach gruntowych gromadzących się w porach i szczelinach między skałami. Energia geotermalna to rodzaj energii odnawialnej, która dzieki swojemu pochodzeniu jest praktycznie niewyczerpalna. Największe nagromadzenie źródeł geotermalnych obserwuje się w rejonach aktywnych sejsmicznie i w okolicach wulkanów gdzie ruchy płyt tektonicznych powodują przemieszczanie rozgrzanej magmy w wyższe partie litosfery, a od niej nagrzewają się skały i wody. Energię geotremalną można pozyskać poprzez pompy ciepła zamontowane na powierzchni ziemii na ogniskami geotremalnymi.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Budownictwo > Ogrzewanie