Katalog Stron WWW

 
 
Opis Firma budowlana Gdańsk | Barzowski.pl Jesteśmy profesjonalna firmą budowlaną oferującą kompleksowe usługi budowlane na terenie województwa pomorskiego, w szczególności na terenie Gdańska, Gdyni i Kartuz. Podstawą naszej działalności jest budowa domów jednorodzinnych. Od dłuższego czasu dysponujemy większym parkiem maszynowym i zasobami ludzi - fachowców, co bezpośrednio przełożyło się na otrzymanie większych zleceń budowlanych - biurowców i hal targowych. Nasze prace charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, co ma bezpośrednie przełożenie na obniżenie kosztów przy wykańczaniu budynku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Idealnie równo murowane ściany powodują znacznie mniejsze zużycie zaprawy murarskiej przy kładzeniu tynków, jak i zmniejszenie zaprawy klejowej podczas układania terakoty. Zapraszamy do współpracy.
Url http://www.barzowski.pl
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Słowa kluczowe firma budowlana   budowa domów   usługi budowlane   firma budowlana gdańsk
Data dodania Feb 14, 2016
ID linku 18382
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

Firma ALGOR zajmuje się instalacją wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa we wszystkich typach budynków. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierów i projektantów jesteśmy gotowi wykonać nie tylko zlecone projekty, ale również zaprojektować i wybudować nowe realizacje.
Klimatyzacja - odpowiednio dopasowana i zainstalowana klimatyzacja sprawia, że możliwe staje się utrzymanie założonych warunków we wnętrzach pomieszczeń. Dotyczy to w szczególności odpowiedniej temperatury, kótrą można regulować według uznania i dostosowywać ją do bieżących wymagań. Jest to szczególnie istotne w miejscach pracy, gdzie komfort pracowników bezpośrednio wpływa na ich efektywność oraz zadowolenie. Nasza firma wykonuje instalacje klimatyzacji już od wielu lat, zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz wypracowaliśmy najefektywniejsze metody pracy. Możemy pomóc doborze najlepszych klimatyzatorów lub nawet od podstaw stworzyć cały projekt klimatyzacji w danym budynku. Zajmujemy się także serwisem klimatyzacji zarówno w miejscach, gdzie taką instalację wykonywaliśmy jak i założoną przez inne podmioty. Działamy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jak i w jego okolicach.
Chłodnictwo - zajmujemy się dostawą oraz montażem urządzeń chłodniczych do wszystkich miejsc, gdzie są one potrzebne - sklepy, hurtownie, zakłady produkcyjne. Doradzamy przy wyborze najlepszych sprzętów oraz zajmujemy się serwisem. Posiadamy konkurencyjną ofertę cenową na wszystkie usługi związane z chłodnictwem. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.
Wentylacji - bez wentylacji ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujący budynek. Może dochodzić do zawilgoceń ścian, a wszelkie skażenaie powietrze nie są w sposób prawidłowy odprowadzane na zewnątrz. Nasza firma zajmuje się instalacją wentylacji we wszystkich typach budynków - hale, biurowce, centra handlowe czy też budynku mieszkalne. Możemy sprostać każdemu zadaniu.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
ZODAN to jeden z krajowych liderów wśród producentów domów z drewna. Firma obecna jest na rynku od 1985 roku. Świadczy usługi zarówno w kraju, dokąd trafia 70 procent produkcji, jak i za granicą, m.in. we Francji, w Niemczech, Szwecji, we Włoszech i Wielkiej Brytanii. Z ofertą firmy ZODAN, obejmującą domy drewniane, domy z bali, można się zapoznać odwiedzając ekspozycje w Cieplewie koło Gdańska i w Pobórce Wielkiej koło Piły. Firma dysponuje wysokiej klasy specjalistami, własną suszarnią i nowatorskim parkiem maszynowym. Jest zaliczana do krajowej czołówki producentów domów z bali.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Posiadanie własnego domu to marzenie nas wszystkich. Jeśli i Ty masz takie marzenia, zgłoś się do naszej firmy. Budową domów trudzimy się od dawna - w związku z tym mamy duże doświadczenie. Budujemy domy jednorodzinne, domy szkieletowe, oraz wszystko, czego sobie zażyczysz. Jesteśmy firmą ze zgranym zespołem ludzi, który w krótkim czasie zbuduje każdy dom. Zapewniamy wysoką jakość usług. Zapraszamy na witrynę internetową - tam znajduje się więcej informacji o firmie oraz naszych dotychczasowych realizacjach.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Działamy na rynku budowy narzędzi od 1969 roku. Produkujemy maszyny do cięcia i profilowania blach. Zaginarki o dł.gięcia 1-3mb,
nożyce gilotynowe o dł.cięcia 1-3mb,zwijarki,rozwijaki do taśm stalowych.
Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn do produkcji kanałów wentylacyjnych;
felcarek i wywijarek obrzeży .Produkujemy także maszyny do usztywniania blach .
Więcej informacji na www.zaginarki-nozyce.pl kontakt zakmet@sk.home.pl
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Maszyny
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firma ogólnobudowlana MTW Orle to doświadczona firma z województwa pomorskiego. W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju usługi związane z osuszaniem budynków oraz odtwarzaniem izolacji pionowej i poziomej od wewnątrz budynku. Firma dokonuje także napraw zapraw betonowych i wykonuje hydroizolacje. Jeżeli Twoim problemem jest np. woda w piwnicy, koniecznie zgłoś się do MTW Orle. Zapraszamy na nasza stronę internetową, na której mogą Państwo zasięgnąć więcej informacji.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie