Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Docieplenia  

Linki
 • TOP AIR-SOFIK
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma nasza powstała w Polsce w kwietniu 1996 roku. Klimatyzacją, chłodnictwem zajmowaliśmy się przez przez wiele lat, w tym 20 lat w Afryce równikowej. Tam też stosowaliśmy technologię kanałów z płyt z wełny szklanej FIB-AIR®, którą tu w Polsce wprowadziliśmy jako pionierzy. Na Polski rynek wprowadziliśmy materiał najwyższej światowej klasy, materiał z najwyższej półki i z prawie 50 letnią historią. Pierwsze instalacje z tej płyty powstały we Francji pod koniec lat 60-tych. Od kilku lat sprzedajemy ten materiał pod nazwą własną TOP AIR/CLV 284. Płyta TOP AIR/CLV 284 to najlepszy światowej klasy materiał na kanały wentylacyjno-klimatyzacyjne, to po prostu TOP technologia. Pracuj z nami a będziesz na TOP-ie.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Ogrzewanie

Data dodania: Apr 14, 2009 Trafień: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • pompy ciepła
 • ocena:
 • ocena gości:
Nie wiesz jak oszczędnie i dobrze zainwestować w ogrzewanie? Xenergy polecamy tanie ogrzewanie! Polecamy Systemy Taniego Ogrzewania Słonecznego, pompy ciepła, kolektory słoneczne i wiele innych. W dzisiejszych czasach szukamy oszczędności energii w budownictwie. Pokażemy Państwu ile można zaoszczędzić rezygnując z autonomicznego systemu ogrzewania, ile kosztują dodatkowe inwestycje w energooszczędny budynek.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła

Data dodania: Apr 19, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • termowizja.org.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Serwis poświęcony szeroko pojętej termowizji, termomodernizacji, audytom termowizyjnym oraz certyfitkatom energetycznym. Zawiera szereg ważnych informacji dotyczących problematyki i systematyki badań termowizyjnych oraz artykuły nt. certyfikatów energetycznych i sposobu ich przyznawania. Posiadamy katalog firm termowizyjnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką termowizji.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Ogrzewanie

Data dodania: Apr 22, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • WIELITERM - świadectwo energetyczne Myślenice
 • ocena:
 • ocena gości:
WIELITERM - wykonujemy certyfikaty energetyczne / świadectwa charakterystyki energetycznej, inwentaryzację oraz okresowe przeglądy techniczne budynków.

Obsługujemy: Wieliczka, Kraków, Gdów, Dobczyce, Niepołomice, Myślenice, Świątniki Górne, Zakopane, Nowy Sącz, Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Sandomierz i wiele innych

Działamy szybko, sprawnie i odpowiedzialnie w oparciu o pomiary i wizję lokalną. dbamy aby wyniki były rzetelne, a klient miał spokojną głowę na przyszłość!

Gwarantujemy niskie ceny !

Zrealizowaliśmy już certyfikaty energetyczne wielu budynków od domków jednorodzinnych poprzez lokale w budynkach wielorodzinnych, hotele i pensjonaty jak również budynki użyteczności publicznej jak sklepy, apteki, przedszkola i inne. Wykonujemy świadectwa energetyczne budynków o każdym stopniu skomplikowania. W razie potrzeby działamy bardzo ekspresowo - rozumiemy potrzeby klientów.

Zajmujemy się również wykonywaniem inwentaryzacji dla budynków bez dokumentacji lub w przypadkach gdy stan faktyczny budynku odbiega od projektu.

Współpracujemy z kilkoma biurami projektowymi oraz firmami wykonawczymi.

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu:

Tel: 698 656 047, 606 471 235 pozostałe numery telefonów na stronie www.wieliterm.pl

Adres e-mail: biuro@wieliterm.pl
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Projekty domów
Budownictwo > Docieplenia

Data dodania: May 13, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Remonty Białystok - GRG-bracia
 • ocena:
 • ocena gości:
GRG Białystok. Przedmiotem naszej działalności są usługi remontowe. Jesteśmy firmą działającą świadczącą usługi od 2005 roku. Zajmujemy się wykonywaniem kompletnych, kryciem dachów, elewacjami itp. Działamy na terenie województwa podlaskiego. Z naszej strony możemy zapewnić indywidualne podejście do każdego nowego zlecenia. Wykonując zadane nam prace staramy się wykorzystać w pełni nasze doświadczenie.
Kategoria:   Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Docieplenia

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Docieplanie budynków, elewacje
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma budowlana Polconstruct będąca częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej Pressiton oferuje kompleksowy zakres prac elewacyjnych. Realizujemy projekty na terenie Polski, Anglii, Irlandii, Szwecji oraz Szkocji. Systematycznie poszerzamy obszar naszych działań o nowe kraje w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 w wykonawstwie usług remontowo - budowlanych w zakresie: ocieplania budynków, montażu konstrukcji, prac wykończeniowych, montażu stolarki okiennej i drzwiowej.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • USĹ�UGI BRUKARSKIE PoznaĹ�, BRUKARSTWO PoznaĹ�
 • ocena:
 • ocena gości:
Usługi brukarskie na wysokim poziomie, nasze prace wykonujemy na terenie Poznania i okolic
Firma DOR-BRUK zajmuje się kompleksowymi usługami brukarskimi, pracami wykończeniowymi również dociepleniamii budynków, zakładaniem ogrodów, budową oczek wodnych. Ponadto prowadzimy sprzedaż kostki granitowej i brukowej, a także innych materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także trawniki na rolce i podłoża ogrodnicze.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Dom Wnętrze > Ogrody

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Docieplenia, stropodachy - www.salome.com.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Posiadamy duże doświadczenie w branży budowlanej. Specjalizujemy się w robotach budowlanych w zakresie docieplenia ścian, dachów, stropodachów i stropów piwnic w różnych technologiach. O naszych kwalifikacjach i profesjnaliźmie świadczą otrzymane certyfikaty. Wykonujemy zabytkowe elewacje oraz stylizowane wnętrza. Realizujemy przestrzenne projekty sufitów podwieszonych. Wykonujemy roboty w technologii suchej zabudowy wnętrz.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Aug 21, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Fasady, elewacje szklane, stolarka aluminiowa, konstrukcje aluminiowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Przedsiębiorstwo budowlane Pressiton Construction będąca częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej Pressiton oferuje pełen zakres prac elewacyjnych. Realizujemy projekty na terenie Anglii, Irlandii, Polski, Szwecji oraz Szkocji. Systematycznie staramy się poszerzać obszar naszych działań o nowe kraje w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 w wykonawstwie usług remontowo - budowlanych w zakresie: ocieplania budynków, montażu stolarki okiennej i drzwiowej, montażu konstrukcji, prac wykończeniowych.
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Sep 15, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Swiadectwa energetyczne Kraków
 • ocena:
 • ocena gości:
Bez świadectwa energetycznego zgłoszenie zakończenia budowy nie zostanie przyjęte! Certyfikat jest niezbędny gdy kupujemy lub sprzedajemy dom lub mieszkanie na rynku wtórnym!W przypadku przebudowy, remontu domu właściciel jest zobowiązany uaktualnić jego świadectwo energetyczne! Zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje naszego biura na Stałej Wystawie Budownictwa przy ul Klimeckiego 14 pawilon 8D, 30-705 Kraków
Kategoria:   Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Usługi budowlane

Data dodania: Feb 12, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags