Katalog Stron WWW

 
 

Księgowość i podatki Lublin

Opis Księgowość i podatki Lublin Jako biuro rachunkowe działające na rynku finansowym w Polsce już od ponad czternastu lat - gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję z Naszych usług księgowych.
Wykwalifikowana kadra, zapał do pracy i pasja, to główne czynniki sprawiające, że biuro rachunkowe KONSULTANT Lublin jest NAJLEPSZĄ agencją księgową zajmującą się zarówno doradztwem podatkowym indywidualnym jak i dla przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą na stronie internetowej oraz do odwiedzenie Naszej siedziby - Biuro rachunkowe w Lublinie!
Url http://biurokonsultant.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Consulting
Słowa kluczowe biuro rachunkowe lublin   doradztwo podatkowe lublin   księgowość lublin
Data dodania Oct 9, 2017
ID linku 19414
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Ap-consulting - nowoczesne biuro rachunkowe działające od 2006 r. Pracownicy biura dostosowują się do potrzeb swoich klientów, dzięki czemu pozwalają odciążyć firmy z konieczności tworzenia działu finansowego. Biuro świadczy usługi księgowe z należytą sumiennością. W zakresie usług znajduje się także zakładanie działalności gospodarczych, w tym zakładanie spółki z o.o. Swoje usługi świadczy głównie na terenie miasta Warszawa. W skład zespołu wchodzą doświadczeni pracownicy, którzy dysponują szeroką wiedza na temat zagadnień z dziedziny finansów i rachunkowości. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro zostało założone w 2007 roku przez profesjonalistkę i pasjonatkę księgowości, mgr Annę Jeżynę, która może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie księgowości oraz kadr i płac. Właścicielka posiada również licencję Ministra Finansów (nr 19500/2007) zezwalającą na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Jesteśmy firmą zorientowaną na indywidualne potrzeby Klienta. Cenimy nowoczesne rozwiązania i innowacyjne narzędzia przekazu informacji, które wspomagają nawiązywanie relacji z Klientami.

Z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do rodzaju działalności i potrzeb każdego Klienta. Pracujemy przy pomocy renomowanych, specjalistycznych programów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych na licencji.

Dbamy o rozwój zawodowy kadry pracowniczej poprzez regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz umożliwiamy pracownikom stały dostęp do najnowszych publikacji branżowych oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe Nobis, pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, księgi handlowe, prowadzenie kadr, wirtualne biuro w Warszawie na Saskiej Kępie zakładanie firm, lokalizacja Warszaw Łomianki tel 510 049 806. Odbieramy dokumenty osobiście od klientów, podchodzimy do każdego w indywidualny sposób. Pierwsze dwa miesiące gratis jeśli podasz żę masz tą informacje z hurricane.pl. Zapraszamy do miłej współpracy
Mamy nadzieje że spełnimy wasze oczekiwania
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Jesteśmy Biurem usług rachunkowych MASTER G. J. Osieleniec. Zajmujemy się obsługą finansowo – prawną podmiotów gospodarczych, świadczymy szeroki zakres usług doradczych. Cechuje nas wysoka skuteczność i szybkość w działaniu, punktualność i słowność. Od ponad 15 lat obsługujemy firmy z Lublina i okolic, uczestniczymy w ich rozwoju i doradzamy. Oferujemy pełen zakres usług dla spółek akcyjnych, spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek cywilnych i komandytowych, jak również dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Zapewniamy pełne prowadzenie księgowości, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych dla każdego rodzaju działalności gospodarczej, obsługę ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych – pełna księgowość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.biuro-master.pl lub do naszego biura ul.Rusałka 15/4 20-103 Lublin tel. (081) 534 73 04, (081) 534 73 06, (081) 534 73 08, (081) 443 48 31.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Oferujemy kompetentną obsługę w obrębie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi na rzecz spółek i przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Nasze biuro rachunkowe prowadzi ewidencję w oparciu o pełne księgi rachunkowe jak i księgowość uproszczoną na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowej jak również zryczałtowanego podatku. Ponad to biuro oferuje doradztwo podatkowe, obsługę kadrową, sporządzanie deklaracji na potrzeby urzędów skarbowych i GUS. Prawidłowo prowadzona księgowość jest wymogiem stawianym przez organy państwowe oraz poddawana jest ciągłej kontroli.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe