Katalog Stron WWW

 
 

Księgowość i podatki Lublin

Opis Księgowość i podatki Lublin Jako biuro rachunkowe działające na rynku finansowym w Polsce już od ponad czternastu lat - gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję z Naszych usług księgowych.
Wykwalifikowana kadra, zapał do pracy i pasja, to główne czynniki sprawiające, że biuro rachunkowe KONSULTANT Lublin jest NAJLEPSZĄ agencją księgową zajmującą się zarówno doradztwem podatkowym indywidualnym jak i dla przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą na stronie internetowej oraz do odwiedzenie Naszej siedziby - Biuro rachunkowe w Lublinie!
Url http://biurokonsultant.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Consulting
Słowa kluczowe biuro rachunkowe lublin   doradztwo podatkowe lublin   księgowość lublin
Data dodania Oct 9, 2017
ID linku 19414
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Firma TAX PLUS z Warszawy szczyci się tym, że nie jest po prostu jednym z wielu biur rachunkowych działających w polskiej stolicy, ale podmiotem, który zdaje sobie sprawę z charakteru potrzeb swoich klientów i jest w stanie je realizować. O tym, że twierdzenie to jest prawdziwe można przekonać się odwiedzając jej stronę internetową, która jest skarbnicą wielu cennych informacji. Za jej pośrednictwem można zapoznać się z firmową ofertą, a także skontaktować z osobą zawodowo zajmującą się sprawami podatkowymi albo kwestiami związanymi z kadrami i płacami, można jednak również poznać najnowsze wiadomości gospodarcze, a także aktualne stawki i wskaźniki.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Z oferty biur rachunkowych korzystają miliony przedsiębiorców na całym świecie. Biuro rachunkowe w Katowicach zatrudnia kadrę wyspecjalizowanych księgowych, którzy zajmują się sprawami administracyjnymi firm. Z usług biur rachunkowych korzystają nie tylko wielkie korporacje, ale także małe przedsiębiorstwa jednoosobowe. Każda firma musi rozliczać się ze swoich dochodów, a żeby mieć pewność, że wszystko zostało zrobione poprawnie, warto takie rozliczenia zlecić księgowym, udostępniając im jedynie odpowiednie dokumenty.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Rachunkowe INESSA oferuje prowadzenie księgowości małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy z możliwością dojazdu.

Zapewniamy pełen zakres usług księgowych - prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu - obsługę kadrowo-płacową z ZUSem - pomoc przy zakładaniu firm - wyprowadzenie zaległości - rozliczenia roczne - konsultacje z księgowości.

Znajomość aktualnych przepisów podatkowych i finansowych oraz najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości, gwarantuje fachowość oraz terminową i dokładną realizację powierzonych zleceń.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą świadczonych usług.

POTRAFIMY SPROSTAĆ WYMAGANIOM KAŻDEGO KLIENTA...
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Jeśli prowadzenie ksiąg handlowych sprawia ci trudności w ofercie naszego biura znajdziesz rozwiązanie. Opracowanie dokumentacji opisującej przyjęte przez podmiot reguły (politykę) rachunkowości ( reguł wyceny aktywów i pasywów oraz określenie wyniku finansowego, zakładowy plan kont, wykaz ksiąg rachunkowych, opis systemu przetwarzania danych, opis systemu informatycznego). Opracowanie instrukcji obiegu dokumentów. Wprowadzenie dokumentów rachunkowych do systemu. Prowadzenie na podstawie dowodów księgowych ksiąg rachunkowych (dziennik, księga główna, księgi pomocnicze, zestawienie obrotów i sald kont księgi głównej oraz kont ksiąg pomocniczych). Prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku od towarów i usług. Prowadzenie ewidencji środków trwałych jak również wartości niematerialnych i prawnych. Archwizacja danych księgowych na serwerze przedsiębiorstwa ComArch. Sporządzanie sprawozdań finansowych. Sporządzanie i składanie w imieniu Nabywcy miesięcznych deklaracji podatkowych dla potrzeb rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych. Sporządzanie sprawozdań GUS. Reprezentacja Klienta przed właściwymi urzędami w zakresie bieżącym związanym z wykonaną usługą. To i wiele więcej proponuje nasze biuro. Zapraszamy na strone. Biuro rachunkowe Wrocław.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe Mirosława Pluta, to biuro rachunkowe zlokalizowane w Łodzi. Mieści się dokładnie w budynku spółdzielni mieszkaniowej Batory. Biuro uzyskało certyfikat Centrum Informacji Księgowej oraz objęte jest przymusowym ubezpieczeniem. Pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00. Komunikujemy, iż spotkania z księgową, odbywające się w innych godzinach, ustalane są wcześniej telefonicznie. Biuro rachunkowe podejmuje się kierowania: ksiąg handlowych, ksiąg przychodów oraz rozchodów oraz ewidencji przychodów - ryczałt. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów. Zaprząta się ewidencją VAT, rozliczeniami ZUS i PIT. Podejmuje się przyrządzenia rozliczeń w zakresie VAT od materiałów budowlanych. Biuro rachunkowe z Łodzi zaświadcza doradztwo podatkowe. Informację o usługach księgowych oraz biurze ulokowano na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe