Katalog Stron WWW

 
 
Opis DANLAB wyposażenie laboratorium Danlab to znany na polskim rynku dostawca sprzętu laboratoryjnego. Od ponad 10 lat dostarcza sprzęt do laboratoriów w całym kraju. W ofercie firmy znajdujemy sprzęt do laboratoriów analitycznych,medycznych, badawczych, biotechnologicznych, chemicznych oraz przemysłowych. Danlab to szeroka oferta zmywarek laboratoryjnych, suszarek laboratoryjnych, chłodziarek farmaceutycznych oraz urządzeń do analizy. Firma Danlab świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla szerokiej oferty dystrybuowanego sprzętu laboratoryjnego. Oferuje również walidacje dla dostarczanego sprzętu.
Url http://danlab.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Ekologia
Kraje Miasta Regiony > Podlaskie
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Słowa kluczowe ph meter   elektroda ph   cieplarka   inkubator co2
Data dodania Oct 16, 2017
ID linku 19428
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Ekologia

Dzisiejsze czasy zmuszają człowieka do poszukiwania nowych źródeł zasilania. Oczywiście jedną z możliwości jest zastosowanie OZE czyli odnawialnych źródeł energii, co jest wielce pozytywne. Na naszej stronie Biogazownie.org.pl na pewno uda wam się znaleźć wiele informacji na temat jak działa biogazownia i gdzie występuje biogaz.Dzisiejsze czasy zmuszają człowieka do poszukiwania nowych źródeł zasilania. Oczywiście jedną z możliwości jest zastosowanie OZE czyli odnawialnych źródeł energii, co jest wielce pozytywne. Na naszej stronie Biogazownie.org.pl na pewno uda wam się znaleźć wiele informacji na temat jak działa biogazownia i gdzie występuje biogaz.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Nowy Portal przyrodniczy, który prężnie się rozwiją i nie traci czasu na zbędne trele-lele.Jesteśmy grupą znających się ludzi, który umieją pomagać i nie zbyt wiele. Nasza strona oferuje Wam przygotowanie do zdania matury z Biologii,Chemii,Fizyki i dostać się na studia medyczne, które w tych czasach są dostępne dla ludzi. Aktualnie posiadamy system ekopunktów, które są bardzo popularne w naszym serwisie,oferujemy za punkty nagrody (e-mail,doładowania a NAWET KSIĄŻKI!!).
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze
Edukacja Nauka > Kursy
EKO-SIL przydomowe oczyszczalnie ścieków to najprostszy i najtańszy sposób unieszkodliwiania ścieków pochodzących
z gospodarstw domowych. Projektujemy i montujemy kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, separatory tłuszczy
i węglowodorów oraz pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów.Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla małych gospodarstw,jak i dużych osiedli mieszkaniowych, zakładów czy gmin. Oferujemy Państwu wykonanie pełnych projektów wraz z infrastrukturą, instalacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Działalność firmy jest zgodna z systemem zapewniania jakości ISO 9002.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Danlab to znany na polskim rynku dostawca sprzętu laboratoryjnego. Od ponad 10 lat dostarcza sprzęt do laboratoriów w całym kraju. W ofercie firmy znajdujemy sprzęt do laboratoriów analitycznych,medycznych, badawczych, biotechnologicznych, chemicznych oraz przemysłowych. Danlab to szeroka oferta zmywarek laboratoryjnych, suszarek laboratoryjnych, chłodziarek farmaceutycznych oraz urządzeń do analizy. Firma Danlab świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla szerokiej oferty dystrybuowanego sprzętu laboratoryjnego. Oferuje również walidacje dla dostarczanego sprzętu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Kraje Miasta Regiony > Podlaskie
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Wszystkich zainteresowanych alternatywnymi źródłami energii i fotowoltaiką zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Pro Solare specjalizuje się w montażu oraz serwisowaniu farm, elektrowni oraz paneli fotowoltaicznych na rzecz Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy pomoc od zaprojektowania elektrowni, przez konsultacje, wsparcie przy uzyskiwaniu funduszy na budowę, aż po kompleksową instalację, obsługę czy serwis i znacznie więcej. Pracujemy na terenie całej Polski, zapewniając również rozsądne warunki finansowe współpracy. Szczegóły na www.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Budownictwo > Usługi budowlane