Katalog Stron WWW

 
 

Program do wystawiania faktur

Opis Program do wystawiania faktur Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania zarówno dla indywidualnych klientów jak i dla szerszych grup odbiorców.


Program FOMS umożliwia:
- wystawianie faktur w sposób elastyczny
- porządkowanie zadań w terminarzu
- efektywnie obsługiwanie klientów
- stworzenie wewnętrznej platformy komunikacyjnej w organizacji
- ciągły dostęp do danych przez Internet

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej : www.foms.pl . Tam uzyskacie Państwo więcej informacji.
Url http://www.foms.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Edukacja Nauka > Opracowania
Słowa kluczowe program do wystawianie faktur   wystawianie faktur
Data dodania Feb 16, 2010
ID linku 4458
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Jako biuro rachunkowe działające na rynku finansowym w Polsce już od ponad czternastu lat - gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję z Naszych usług księgowych.
Wykwalifikowana kadra, zapał do pracy i pasja, to główne czynniki sprawiające, że biuro rachunkowe KONSULTANT Lublin jest NAJLEPSZĄ agencją księgową zajmującą się zarówno doradztwem podatkowym indywidualnym jak i dla przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą na stronie internetowej oraz do odwiedzenie Naszej siedziby - Biuro rachunkowe w Lublinie!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Consulting
Przedstawiając Ci wizytówkę naszego biura rachunkowego chcemy Cię zapewnić, że jesteśmy specjalistami, którzy od lat pasjonują się podatkami i którzy wiedzą jak prowadzić księgowość mniejszych i większych firm. Jeśli więc tylko będziesz chciał rozwiać jakąś swoją wątpliwość lub jeżeli będziesz szukać biura rachunkowego ze Stargardu, które chętnie nawiąże z Tobą stałą współpracę, to czekamy na kontakt. Wszystkie niezbędne dane adresowe znajdziesz na stronie. Trafisz tam również na dokładny opis naszej działalności oraz poznasz aktualne ceny. Niemniej jednak, już z tego miejsca zapewniamy, że jesteśmy doświadczoną ekipą pracowników, prowadzimy rodzinną firmę z wieloletnią tradycją i mamy sporą wiedzę na temat podatków. Znamy wszystkie obowiązujące przepisy, wiemy jak je interpretować na korzyść klientów i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Jeżeli zdecydujesz się na podpisanie z nami umowy, to w każdej chwili będziesz mógł liczyć na fachowe wsparcie. Będziemy odpowiadać na Twoje pytania, a przede wszystkim przejmiemy na swoje barki wszystkie obowiązki związane z księgowością. Nasze biuro rachunkowe korzysta ze sprawdzonego oprogramowania i specjalnie na swoje potrzeby wdrożyło system podwójnej kontroli dokumentów. Dzięki tej opcji możesz mieć pewność, że nie przegapimy niczego ważnego i że zawsze w prawidłowy sposób będziemy prowadzić księgowość. Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do mniejszych i średnich firm, dobrze wiemy, że rozliczanie takich przedsiębiorstw nie jest prostą sprawą i dlatego też, oferujemy pełen pakiet usług.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
GK BIURO RACHUNKOWE Gabriela Kwiatkowska . Zajmujemy się doradztwem podatkowym i usługami księgowymi dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych, w tym zwłaszcza dla spółek prawa handlowego. Firma istnieje od 1996 roku, a jej atutem jest doświadczenie w rozliczaniu firm o różnym profilu – handlowym, usługowym, produkcyjnym. Właścicielka biura jest doradcą podatkowym wpisanym na listę w dniu 29.12.1997 r. pod numerem 3427. Ponadto, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów do Usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest absolwentką kierunku Zarządzanie i Marketing na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła też studia podyplomowe o kierunku Rachunkowość w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Doświadczenie zdobyła prowadząc w latach 90. biuro rachunkowe. Następnie, przez ponad 10 lat, obsługiwała jako Główna Księgowa i Dyrektor Finansowy średniej wielkości przedsiębiorstwo produkcyjne. Przez kilka lat sama była przedsiębiorcą – prowadziła firmę szkoleniową – doskonale więc rozumie problemy przedsiębiorców i swoją działalnością chciałaby im dopomóc w tak ważnych i trudnych kwestiach, jakimi są księgowość i podatki. Od 1.02.2011r. ponownie otworzyła biuro rachunkowe pod nowym adresem. Nowy adres: Al. Politechniki 22/24, lok. 209 II piętro , 93-590 Łódź. Tel. 664 040 002, 602 193 999
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biuro rachunkowe K-management posiada długoletnie doświadczenie w całkowitej obsłudze księgowo-podatkowej. Biuro rachunkowe Kraków oferuje między innymi formalności przy zakładaniu działalności gospodarczej, wszechstronną obsługę biur również pełną księgowość firm (zarządzanie księgami przychodów i rozchodów) dodatkowo inne uproszczone formy księgowości. Biuro księgowe Kraków zapewnia atrakcyjne warunki świadczenia usług. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Sumienność, realizowanie usług w wytyczonych wcześniej datach, niezmiernie atrakcyjne ceny. Wszystkie te określenia w stu procentach charakteryzują nasze biuro rachunkowe. Działamy we Wrocławiu od paru lat. Zajmujemy się wykonywaniem usług związanych z księgowością oraz realizowaniem usług kadrowo- płacowych. Pomagamy też w wybraniu najkorzystniejszych form działalności, opodatkowania itp. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów. Cieszymy się, że klienci ufają nam oraz powierzają nam obsługę księgową swoich firm, która przynosi im wymierne korzyści.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość