Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Dom Wnętrze  

Linki
 • klimatyzacja,wentylacja sprzedaz , montaz ,serwis
 • ocena:
 • ocena gości:
Wykonujemy systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne w obiektach mieszkalnych, biurowych,
restauracyjnych i handlowych. Od ponad 10 lat działamy w branży klimatyzacyjnej. Jesteśmy autoryzowanym dealerem znanej na całym świecie firmy DAIKIN. Dostarczamy i instalujemy urządzenia firm : Daikin, Sanyo LG ,Sanyo ,McQuay, Samsung, Mitshubishi zależnie od potrzeb i wymagań Klienta. Oferujemy: doradztwo, sprzedaż, montaż, montaż. ,serwis i naprawę. Pragniemy być doskonałym partnerem w biznesie i spełniać pokładane w nas oczekiwania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Dom Wnętrze

Data dodania: Jan 27, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Baseny ogrodowe Basenland
 • ocena:
 • ocena gości:
Baseny producent Basenland oferuje baseny kąpielowe, baseny ogrodowe, baseny poliestrowe, basen kąpielowy. Budowa basenu kąpielowego jest poważną inwestycją, którą należy przemyśleć oraz wybrać profesjonalną firmę, która inwestycję tą wykona. Pomożemy Ci zaprojektować basen oraz doradzimy i otoczymy Cię opieką, abyś czuł, że związałeś się z godnym Twego zaufania partnerem.
Kategoria:   Dom Wnętrze
Dom Wnętrze > Baseny

Data dodania: Feb 5, 2010 Trafień: 11 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Meble kuchenne - Pomysł na wnętrze
 • ocena:
 • ocena gości:
Meble kuchenne.org.pl - jest to strona poświęcona tematyce aranżacji wnętrz. Znajdziesz na niej codziennie rozbudowywany zbiór artykułów o tym jak zaprojektować, zainstalować, oraz dbać nie tylko o meble kuchenne,ale także łazienkowe do salonu, lub sypialni. Na stronie znajdują się także porady dotyczące doboru kolorystyki, czy układu pomieszczeń, przykładowe aranżacje, ostatnie ciekawe zbierane z całego świata trendy, jakie można zaobserwować w ostatnich latach przy projektowaniu pomieszczeń. Jeśli szukasz inspiracji przed zaplanowaniem wystroju swojego domu, lub mieszkania to z pewnością miejsce warte odwiedzenia.
Kategoria:   Dom Wnętrze
Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble kuchenne

Data dodania: Mar 2, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • świadectwo energetyczne warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Odpowiadając zapotrzebowaniu rynku na usługi certyfikacji energetycznej budynków i auditingu w związku z realizacją zaleceń UNII EUROPEJSKIEJ co do zmian w prawie budowlanym oferujemy Państwu usługi naszej firmy. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, zarządców nieruchomości, firm deweloperskich, pracowni projektowych, oraz instytucji publicznych. URSAE Inżynieria jest firmą specjalizującą się w sporządzaniu świadectw – certyfikatów charakterystyki energetycznej budynków oraz projektów instalacji sanitarnych, a także nadzoru inspektorskiego wykonawstwa prowadzonych prac instalacyjnych. Nasi CERTYFIKATORZY to: Inżynierowie posiadający uprawnienia budowlane BEZ OGRANICZEŃ w zakresie projektowania wykonawstwa i nadzoru instalacji sanitarnych, a także INŻYNIEROWIE posiadający uprawnienia do wykonywania ŚWIADECTW CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW - specjalnie do tego celu przeszkoleni i profesjonalnie przygotowani przez specjalistów Politechniki Warszawskiej z Zakładu Systemów Ciepłowniczych i Gazowniczych, Zakładu Klimatyzacji i Ogrzewnictwa oraz specjalistów Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne wykonanie opracowania, profesjonalną i miłą obsługę, doradztwo dotyczące audytów energetycznych i termomodernizacji.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze

Data dodania: Mar 7, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • mieszkania Bielany
 • ocena:
 • ocena gości:
Domo Vere specjalizuje się w pośrednictwie kupna i sprzedaży mieszkań i apartamentów w Warszawie. Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców w branży nieruchomości, dbając o najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług. Dbamy o jak najdokładniejsze prezentowanie mieszkań, uzupełniając je zdjęciami i opisem, pozwalającym klientowi na szybkie
Kategoria:   Firmy wg branż > Nieruchomości
Dom Wnętrze

Data dodania: Mar 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • De Korek - akcesoria meblowe
 • ocena:
 • ocena gości:
W firmie De Korek zajmujemy się realizacją produktów z materiałów Corian , Hi-Macs , Staron czy Kerrock® . Współpracujemy na tym polu z największymi producentami mebli biurowych i kuchennych, a także projektantami, architektami i deweloperami. Od 2003 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski niemieckiej firmy Schulte Elektrotechnik, produkującej listwy zasilające EVOline® . Jesteśmy importerem akcesoriów meblowych niemieckiej firmy Naber specjalizującej się w technice kuchennej , W 2009 roku poszerzylismy swoją oferte o produkty hiszpańskiej firmy Vondom i niemieckiej firmy Fischer Mobel . Są to linie mebli z przeznaczeniem do dużych obektów urzyteczności publicznej (takich jak centra handlowe, hotele, centra rozrywki itp.), restauracji, ogrodów czy rezydencji prywatnych. Vondom jest także producentem dekoreacyjnych elementów zewnętrznych i wewnętrznych typu duże i małe donice, lampy itd.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze

Data dodania: Mar 23, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Schody, drzwi zewnętrzne Warszawa
 • ocena:
 • ocena gości:
Ofertę firmy stanowią przede wszystkim drzwi zewnętrzne, wewnętrzne drewniane. Oferujemy wyroby z drewna egzotycznego w różnych kolorach oraz wykończone naturalnymi okleinami (sosna, olcha, jesion). Realizacja nietypowych, indywidualnych zamówień. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, kalkulacje cenowe i bezpłatny pomiar. Wszelkie detale wykończenia są ustalane z Klientem w chwili złożenia zamówienia. Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Powinny więc być estetyczne, mocne, odporne na wypaczenia i ciepłe.
Kategoria:   Dom Wnętrze

Data dodania: Mar 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • .: Projektowanie wnętrz Poznań
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasz zespół stanowią graficy, architekci i urbaniści posiadający wieloletnie doświadczenie zdobywane zarówno w kraju jak i za granicą. Zajmujemy się tworzeniem wizerunku firm i budowaniem silnej marki. Sprawimy, że Twoja firma stanie się widoczna zarówno w Internecie – poprzez zaprojektowanie i wdrożenie strony www, jak również w otaczającej ją przestrzeni – stworzymy zapadający w pamięć logotyp czy wizytówkę. Naszą pasją jest szeroko pojęty design, dlatego nasze projektowanie obejmuje również Twoją najbliższą przestrzeń. Jesteśmy pracownią architektoniczną, która zaaranżuje dla Ciebie wnętrze mieszkalne czy biurowe, zaprojektuje meble i elementy małej architektury. Nasza oferta obejmuje również projektowanie, urządzanie oraz inwentaryzację ogrodów. Stworzymy dla Ciebie zieloną przestrzeń, która stanie się miejscem inspiracji i źródłem radości.
Kategoria:   Dom Wnętrze
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Dom Wnętrze > Architekci

Data dodania: Mar 29, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Odgromy piorunservice
 • ocena:
 • ocena gości:
Systemy odgromowe oparte na niezawodnej, tradycyjnej technologii
zawierającej otok i system zwodów. Instalacja odgromowa jednak dla zabezpieczenia instalacji wewnętrznych wymaga także wprowadzenia nowych elementów w istniejącej instalacji elektrycznej. W wyniku przepływu prądu elektrycznego (wyładowanie atmosferyczne) o natężeniu 140-200kA przy narastaniu tego prądu od 0 w trakcie 1,2 milisekundy w promieniu
500-600 metrów indukuje się na instalacjach niezabezpieczonych napięcie prądu udarowego około 35 - 70 kV. Nie ma urządzeń które nie ucierpią przy takim przepięciu. Stopień ochrony przeciw przepięciowej realizujemy poprzez dwu lub trójstopniowe instalowanie automatycznych wyłączników przeciwprzepięciowych.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze

Data dodania: Apr 19, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Projektowanie wnętrz Milena Maciak - Architek
 • ocena:
 • ocena gości:
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem architektury wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów, biur, lokali usługowych. Wykonujemy autorskie projekty wnętrz łącznie z projektami mebli, doborem materiałów i wyposażenia oraz z nadzorami autorskimi nad ich realizacją.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Staramy się, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz, dbając przede wszystkim o wysoką jakość projektu i wykonawstwa. Wiele z naszych realizacji zostało opublikowanych w prasie fachowej.
Kategoria:   Budownictwo
Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze

Data dodania: Apr 25, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags