Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Dom Wnętrze > Meble metalowe  

Linki
 • KMB – wyroby ze stali nierdzewnej – okapy, narozniki, panele sufitowe,kotwy, posadzki,
 • ocena:
 • ocena gości:
KMB STEEL PRODUCT jest całkowicie polską firmą projektowo - handlowo - usługową, oferującą elementy ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. W naszej ofercie znajdują sie następując wyroby: kotwy, kratki wentylacyjne, obejmy na rury, osłony na rury, panele sufitowe, połączenia kołnierzowe, posadzki, narożniki, numery budynków, odbojniki, poręcze, balustrady, okapy, podesty, półki, regały, wózki, kanały, wpusty, odwodnienia liniowe, punktowe, włazy-czyszczaki oraz urządzenia dla przemysłu spożywczego.Adres strony: www.kmb-steelproduct.eu
Kategoria:   Budownictwo > Instalacje sanitarne
Dom Wnętrze > Meble metalowe
Produkcja Przemysł > Metale

Data dodania: Jun 2, 2009 Trafień: 12 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sklep internetowy - SAFEXIM - kasy pancerne, sejfy, drzwi antywłamaniowe, szafy metalowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Oferujemy zabezpieczenia takie jak: kasy pancerne, sejfy gabinetowe, sejfy ognioodporne, sejfy ścienne, szafy na broń myśliwską. Dla domu proponujemy drzwi antywłamaniowe oraz sejfy meblowe i na wartości. Na wyposażenie biura; sejfy gabinetowe, szafy ognioodporne, szafy kartotekowe, szafy metalowe na akta, szafy bhp. Na wyposażenie kancelarii tajnych oferujemy szafy metalowe na dokumenty niejawne klasy A, klasy B oraz klasy C. Na wyposażenie bankowe, skrytki depozytowe, sejfy ognioodporne. W naszej ofercie również meble socjalne i warsztatowe.
Kategoria:   Budownictwo > Drzwi
Dom Wnętrze > Meble metalowe
Dom Wnętrze > Meble biurowe

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 7 Ocena: 4.00 Głosów: 2
 • M-Plast: kowalstwo artystyczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1995 roku. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży ślusarskiej i kowalstwie artystycznym. Produkujemy i montujemy: bramy, kraty, ogrodzenia oraz inne konstrukcje metalowe takie jak regały, zadaszenia czy elementy małej architektury. W zakres naszej specjalizacji wchodzą również automaty do bram oraz kowalstwo artystyczne.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Meble metalowe

Data dodania: Jun 22, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pneumatyka
 • ocena:
 • ocena gości:
Głównymi minusami sprężanego powietrza tłoczonego przez kompresory są: mikronowe zabrudzenia mechaniczne (pył. rdza), h2o oraz olej który pochodzi z kompresora. Aby uzyskać satysfakcjonujące i trwające długo pracowanie powietrznych mechanizmów, powinno się należycie przygotować sprężane powietrze. Firma Air-Com z Wrocławia zna się na tym najlepiej. Oferujemy liczne urządzenia przygotowania sprężonego powietrza takich jak: kompresory siłowniki, osuszacze sprężonego powietrza, filtry pneumatyczne, zbiorniki pneumatyczne oraz wiele innych elementów armatury powietrznej. Ponadto zajmujemy się serwisem sprężarek i innych urządzeń pneumatyki siłowej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Meble metalowe
Firmy wg branż > Automatyka

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kowalstwo artystyczne meble
 • ocena:
 • ocena gości:
Croll-Art to firma, której specjalnością jest kowalstwo artystyczne oraz wytwórstwo stylowych wyrobów kutych. Oferta firmy to bogato zdobione ogrodzenia, bramy przesuwane i uchylne oraz furtki. Croll-Art oferuje także meble metalowe ogrodowe, elementy wyposażenia wnętrz (karnisze, wieszaki) oraz liczne ozdoby wykonywane technikami ręcznymi (świeczniki, dekoracje). Firma wykonuje również barierki i balustrady balkonowe oraz schody metalowe: kręcone i podwieszane.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble metalowe
Dom Wnętrze > Ozdoby
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz

Data dodania: Oct 6, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

6. meble

 • meble
 • ocena:
 • ocena gości:
Meble do salonu, kuchni i jadalni. Meble gabinetowe, do restauracji i kawiarni, biura i sali konferencyjnej. Firma oferuje bardzo konkurencyjne ceny i dodatkowe upusty przy większych zamówieniach. W salonie znaleźć można szeroką ofertę firmy Domo Faber (sofy, narożniki krzesła kanapy i inne). Poza meblami w stylu klasycznym znaleźć tu można coraz modniejsze ostatnio meble w stylu angielskim. Do każdego modelu dobrać można obicie z szerokiej gamy skór i tkanin włoskiej firmy Italvelluti (istnieje również możliwość zamówienia samych tkanin). Większość modeli w ofercie posiada funkcję spania. Istnieje również możliwość zamówienia krzeseł o obiciu identycznym jak sofa lub narożnik. W ofercie między innymi modele charakteryzujące się ciekawym połączeniem skóry z metalem.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble metalowe
Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble biurowe

Data dodania: Nov 23, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Regały półkowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Log system oferuje Państwu profesjonalne wyposażenie magazynów, biur i warsztatów w wysokiej jakości regały magazynowe, regały paletowe. W naszej ofercie odnajdą Państwo również urządzenia przeładunkowe i dźwignicowe, podnośniki nożycowe, podesty i rampy. Współpracując z naszą firmą otrzymują Państwo rozwiązania logistyczne, które pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni w magazynach i w warsztatach. Szybko reagując na zmieniające się potrzeby naszych klientów, stale doskonalimy i podnosimy jakość naszych produktów, proponując je Państwu w przystępnej cenie.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble metalowe

Data dodania: Dec 25, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Lunar - najtańsze meble biurowe - O nas - cenniki mebli
 • ocena:
 • ocena gości:
Lunar - meble do biura oferuje: ekskluzywne meble gabinetowe w okleinach naturalnych import z Hiszpanii, oraz systemy mebli pracowniczych i gabinetowych w melaminie. Projektujemy meble także od podstaw oraz apartamenty. Cenniki dostępne są na Naszej stronie wraz z opisami technicznymi. Posiadamy stały stan magazynowy z możliwością dostawy w ciągu 5 dni. Poważnym uzupełnieniem oferty są: stanowiska call center, meble metalowe, szafki kartotekowe metalowe i biurowe, szafy ubraniowe, regały aktowe, szafy aktowe, magazynowe, meble do wyposażenia sal konferencyjnych, krzesła, fotele
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Dom Wnętrze > Meble metalowe

Data dodania: Jan 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • taśma polipropylenowa
 • ocena:
 • ocena gości:
LOGTECH - wyposażenie magazynu - to firma zajmująca się montażem regałów magazynowych oraz antresoli na terenie Europy. LOGTECH zapewnia kompleksowe wyposażanie wszelkiego rodzaju magazynów, starając się spełnić wszystkie oczekiwania Klienta oraz zawsze służyć dobrą radą. Firma oferuje jedynie artykuły europejskie, gdzie przeważają producenci polscy. LOGTECH stawia na dobrą jakość w cenie producenta. Obecnie firma stara się poszerzać gamę oferowanego asortymentu o coraz nowsze i bardziej funkcjonalne towary, aby jej klienci osiągnęli maksimum satysfakcji.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble metalowe
Produkcja Przemysł > Meble

Data dodania: Feb 19, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • meble metalowe
 • ocena:
 • ocena gości:
Przedsiębiorstwo produkcyjne MET-LAK działa na runku meblowym od 1989 roku. Przedsiębiorstwo te zlokalizowane jest w miejscowości Skarszewy niedaleko Trójmiasta. Firma MET-LAK zajmuje się opracowywaniem i wytwarzaniem wysokiej jakości mebli i regałów przesuwnych. Naczelną specjalnością prezentowanej firmy są meble metalowe. Da się do nich wliczyć meble warsztatowe, jak stoły oraz szafy narzędziowe. W opisywanej firmie robione są dodatkowo meble socjalne w skład których wchodzą meble BHP i szafki skrytkowe. Zarazem meble warsztatowe i meble socjalne, to bardzo dobrej jakości produkty, które przygotowywane są przez świetną kadrę pracowników. Oferowane meble metalowe cieszą się znacznym zainteresowaniem w tym także za przyczyną własnej sporej ergonomiczności.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble metalowe
Dom Wnętrze > Meble biurowe
Dom Wnętrze > Meble

Data dodania: Feb 26, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags