Katalog Stron WWW

 
 

Producent kolektorów słonecznych – Caldoris Polska

Opis Producent kolektorów słonecznych – Caldoris Polska Obniżenie bieżących rachunków za ciepłą wodę użytkową jest prostsze i przede wszystkim tańsze niż myślisz. Kolektory słoneczne to źródło zielonej energii na miarę XXI wieku, energii przyjaznej dla środowiska. Już teraz zacznij myśleć ekologicznie i skorzystaj z możliwości słonecznej energetyki. Firma Caldoris Polska jest jednym z wiodących producentów oraz dystrybutorów solarów, zestawów słonecznych i systemów fotowoltaicznych. Innowacyjny charakter naszej firmy został potwierdzony przez przyznanie wielu prestiżowych certyfikatów m.in. Instytutu Energetyki Odnawialnej. Poznaj nas i odwiedź naszą stronę internetową.
Url http://www.caldoris.pl/
Kategoria Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Produkcja Przemysł
Sowa kluczowe kolektory słoneczne   solary   systemy solarne   baterie słoneczne   fotowoltaika
Data dodania Aug 26, 2013
ID linku 15999
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Kolektory słoneczne

Energia odnawialna to przyszłość. Kolektory słoneczne to kapitalna możliwość dla standardowego ogrzewania. Istotny jest wybór producenta kolektorów, tak, aby zakupiony produkt spełniał oczekiwania nabywcy. Gwarancja dla kolektora słonecznego to nie zaledwie bezpośredni okres opieki nad produktem ze strony producenta, ale również inne czynniki, na które warto zwrócić uwagę. Podstawowym poświadczeniem dla jakości kolektora jest potwierdzenie zgodności z wymaganiami normy PN-EN 12975-1 „Słoneczne systemy grzewcze i ich elementy -- Kolektory słoneczne -- Część 1: Wymagania ogólne”. W praktyce znaczy to obecnie, że kolektor słoneczny powinien posiadać certyfikat Solar Keymark, który opiera się o zastosowanie ww. normy.

Na rynku dostępne są kompletne zestawy solarne. Zwykle w skład zestawu wchodzą kolektory, podgrzewacz, płyn solarny, automatyka sterująca i zestawy przyłączeniowe. Porównując ceny zestawów należy porównac także jego skład.

Wyróżnić można dwa typy kolektorów słonecznych: kolektory płaskie oraz kolektory próżniowe. W polskim klimacie zdecydowanie lepiej sprawdzają się kolektory płaskie. Zimą śnieg przysłania powierzchnię absorbera, przez co kolektor nie pracuje. Kolektor płaski można "odśnieżyć" odwracając obieg i podgrzewając kolektor. W przypadku kolektorów próżniowych nie ma takiej możliwości.

Montując w domu instalacje solarne możesz odczuć zdecydowaną różnicę w twoich rachunkach. Pomijając aspekt gospodarności należy zwrócić uwagę na kwestię ekologii. Cena kolektorów słonecznych kolektorów słonecznych jest bardzo różna. Nie warto jednak kierować się wyłącznie kryterium najniższej ceny. Liczy się tu zarówno technologia wytworzenia, jak i parametry: sprawność optyczna i współczynnki strat. Nie bez znaczenia jest również czas gwarancji.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Galmet - ciepło w Twoim domu.

Od 25 lat produkujemy urządzenia ogrzewające wodę w Państwa domu.
W swoich produktach stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne.
Nasze procesy technologiczne są przyjazne naturalnemu środowisku.
Nowoczesna linia produkcyjna zapewnia długą żywotność wyrobów i umożliwia stałą kontrolę jakości.
Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zrealizować indywidualne zamówienia klientów.

Proponujemy Państwu:
Ogrzewacze wody.
Bezciśnieniowe i ciśnieniowe elektryczne ogrzewacze wody podumywalkowe i nadumywalkowe - mogą pracować jako ciśnieniowe i bezciśnieniowe.
Elektryczne ogrzewacze wody typ SG - pionowe i poziome.
Wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną, dwiema wężownicami spiralnymi lub bez wężownicy.
Zbiorniki buforowe nieemaliowane.
Niskotemperaturowe i ekologiczne kotły c.o.
Kolektory słoneczne i kompletne zestawy solarne. Projektowanie systemów solarnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorcy.
Pompy ciepła w systemie ziemia - woda, powietrze - woda.

Zostaliśmy docenieni - Złoty Laur Konsumenta 2009 dla firmy Galmet.

Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Ogrzewanie
Jeżeli szukasz firmy, która mogłaby postawić instalację odnawialnych źródeł energii, to sprawdź naszą ofertę. Od wielu lat zajmujemy się tą branżą, z roku na rok zwiększając ilość zadowolonych klientów. Zajmujemy się kompleksową obsługa całego procesu od dokumentacji, projektów poprzez realizację. Zapraszamy do naszego biura lub na naszą stronę internetową w celu zapoznania się szczegółowo z ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Eko - K.R.A.B.B. z Podstolic niedaleko Wieliczki. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu zestawów solarnych najnowszych generacji. Obsługujemy klientów z województwa małopolskiego. Posiadamy szeroki dobór odnawialnych źródeł energii, m.in. kolektory słoneczne płaskie oraz próżniowo - rurowe. Montujemy również wentylację mechaniczną oraz klimatyzację. Pragnąc w pełni zadowolić klientów, stosujemy nowoczesne technologie i korzystamy z funkcjonalnego sprzętu, który podnosi postać świadczonych przez nas usług. Od 20-11-2012 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Zapewniamy terminowe realizacje zleceń oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z nasza stroną internetową, na jakiej mieści się pełna oferta oraz więcej informacji o firmie.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim usługami związanymi z szeroko pojętą energetyką. Wykonujemy więc między innymi świadectwa energetyczne, ekspertyzy oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na różne działania związane z zieloną energią. W naszej ofercie znajdziesz także liczne usługi związane z badaniem budynków i nie tylko. Wybierając GS ENERGIA możesz być pewien, że wybierasz wysoką jakość usług i pomoc w każdej sprawie związanej z szeroko pojętą energetyką, ale przecież nie tylko.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne