Katalog Stron WWW

 
 

Gaz łupkowy

Opis Gaz łupkowy Jeżeli interesuje Cię bezpieczeństwo energetyczne i chciałbys dowiedzieć się co na nie wpływa, to z pewnością musisz odwiedzić naszego bloga. Piszemy na nim o ropie naftowej i gazie ziemnym - najpopularniejszych i najbardziej wydajnych surowcach energetycznych po węglu. Rozpatrujemy znaczenie polityki energetycznej oraz jej roli dla zapewnienia stabilnego rozwoju państwa. Nie wiesz czym jest gaz łupkowy? My Ci to wytłumaczymy, a przy okazji zrozumiesz jak skomplikowane technologię sa wymagane do jego pozyskania.
Url http://weglowodory.pl
Kategoria Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Edukacja Nauka > Ekologia
Internet > Blogi
Sowa kluczowe gaz łupkowy   węglowodory   gaz ziemny   ropa naftowa   gaz   energia   bezpieczeństwo energetyczne   łupki
Data dodania May 14, 2010
ID linku 6546
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne

Yannkes Polska z Poznania jest bezpośrednim dystrybutorem biokominków Globmetal oraz Nice-House. Sklep internetowy z polskimi biokominkami o wysokiej jakości wykonania. Biokominki z szybą skutecznie chronią przed pożarem. Żywy ogień bez dymu, bez popiołu, bez instalacji kominowej. Biokominki idealnie nadają się do mieszkań i apartamentów. W ofercie biokominki wiszące, do zabudowy a także biopaliwo do biokominków w postaci bioetanolu. Biokominki sprzedajemy również w Poznaniu.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Dom Wnętrze > Kominki
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Firma GreenHouse zapewnia dostawy i dystrybucję wysokiej jakości ekologicznych materiałów opałowych takich jak: ekogroszek, pellet oraz brykiet na terenie Wlocławka oraz całego woj. kujawsko-pomorskiego.
Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych, gospodarstw rolniczych a także przedsiębiorstw
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Energia geotermalna pochodzi z wewnętrza Ziemii, jest ciepłem skumulowanym w skalnych masach górnaego i dolnego płaszcza Ziemii oraz w podziemnych wodach gruntowych gromadzących się w porach i szczelinach między skałami. Energia geotermalna to rodzaj energii odnawialnej, która dzieki swojemu pochodzeniu jest praktycznie niewyczerpalna. Największe nagromadzenie źródeł geotermalnych obserwuje się w rejonach aktywnych sejsmicznie i w okolicach wulkanów gdzie ruchy płyt tektonicznych powodują przemieszczanie rozgrzanej magmy w wyższe partie litosfery, a od niej nagrzewają się skały i wody. Energię geotremalną można pozyskać poprzez pompy ciepła zamontowane na powierzchni ziemii na ogniskami geotremalnymi.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Budownictwo > Ogrzewanie
Jeżeli interesuje Cię bezpieczeństwo energetyczne i chciałbys dowiedzieć się co na nie wpływa, to z pewnością musisz odwiedzić naszego bloga. Piszemy na nim o ropie naftowej i gazie ziemnym - najpopularniejszych i najbardziej wydajnych surowcach energetycznych po węglu. Rozpatrujemy znaczenie polityki energetycznej oraz jej roli dla zapewnienia stabilnego rozwoju państwa. Nie wiesz czym jest gaz łupkowy? My Ci to wytłumaczymy, a przy okazji zrozumiesz jak skomplikowane technologię sa wymagane do jego pozyskania.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Edukacja Nauka > Ekologia
Internet > Blogi
Firma Eco-pal jest producentem wysokiej jakości brykietu do kominka. Na rynku są od ponad 8 lat i zyskali znaczne zaufanie u swoich odbiorców. Przede wszystkim dzięki temu, że produkują przyjazny środowisku opał z trocin bukowych, dębowych oraz sosnowych. Decydując się na zakup brykietu od tej firmy możesz być pewny, iż nie będziesz żałował wydanych pieniędzy. Pamiętaj, że o kominek powinno się dbać i nie można kupować sztucznego opału, naprawdę warto zaufać firmie Eco-pal, gdyż posiada ona solidne doświadczenie w tym.
Kategoria:   Budownictwo > Ogrzewanie > Paliwa odnawialne
Dom Wnętrze > Kominki
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie