Katalog Stron WWW

 
 
Opis Księgowoscinternetowa24.pl Sporo drobnych i średnich firm, aczkolwiek głównie freelancerów korzysta aktualnie z rachunkowości internetowej, która oszczędza przede wszystkim czas oraz pieniądze firmy, która dopiero inauguruje swoje pierwsze kroki w biznesie. Na naszej witrynie odszukasz rady jaki system rachunkowości www wybrać, aby być w pełni zadowolony. Warto pamiętać, iż z takiego systemu księgowości śmiało można korzystać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok, nie ogranicza nas tu czas, jak w przypadku tradycyjnej rachunkowości. Wystarczy Ci dostęp do internetu i masz na bieżąco dostęp do faktur, rachunków, rozrachunków, książki przychodów i rozchodów tudzież pozostałych dokumentów firmowych. Wejdź na naszą witrynę oraz zapoznaj się z ofertami firm oferujących rachunkowość internetową.
Url http://www.ksiegowoscinternetowa24.pl/
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe internetowa księgowość   drobra księgowość   książka przychodów i rozchodów
Data dodania Jan 21, 2014
ID linku 17105
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe JULIA istnieje na rynku od ponad 17 lat. Prowadzimy księgowość małych i dużych firm - oferujemy kompleksową i terminową obsługę wszelkich podmiotów gospodarczych - ZUS, deklaracje VAT, sprawy kadrowe, PIT-y roczne, sprawozdania i bilanse.

Posiadamy koncesję MF o numerze 4551 oraz pełne ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych.

Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Investum to biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach i Mysłowicach. Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców oraz spółek kapitałowych i obejmuje usługi księgowe oraz kadrowe. Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgi handlowe oraz podatkowe, również w językach obcych. W naszej ofercie znajduje się również świadczenie usług tłumaczeniowych, doradztwo podatkowe oraz gospodarcze. Zapoznaj się z nasza kompletną oferta zawartą na stronie www lub skontaktuj się telefonicznie z naszym konsultantem.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Księgowość i rozliczanie dla przedsiębiorców prowadzących działania dofinansowane z funduszy unijnych. Kompleksowy zakres usług od kadr i płac, przez podatki do rozliczania projektu przed instytucją nadzorującą. Nasza oferta obejmuje świadczenie usług polegających na kompletnym rozliczeniu projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, tj.: sporządzanie wniosków o płatność, przygotowywanie opisu dokumentów księgowych niezbędnych do rozliczenia projektu, przygotowywanie oświadczeń, wyjaśnień i uzupełnień do wniosków, sporządzanie umów z podwykonawcami, zleceniobiorcami i pracownikami etc. Rozumiemy, że każdy z projektów UE jest unikatowy dlatego też nasza oferta jest elastyczna i chętnie dopasujemy się do najbardziej złożonych wymagań.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biuro Rachunkowe Iwona Kopertowska działa na rynku już od 2005 roku. Specjalizuje się w usługach księgowo-kadrowych.

NASZE USŁUGI:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych wraz z wymaganymi ewidencjami do celów rozliczeń z Urzędem Skarbowym

Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów wraz z wymaganymi ewidencjami do celów rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS za właściciela

Prowadzenie ewidencji ryczałtowych ewidencje poych.

Obsługa kadrowo-płacowa w tym sporządzanie:

- list płac,

- deklaracji ZUS,

- deklaracji PFRON,

- przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS,

- przygotowanie akt pracowników nowozatrudnionych

DANE KONTAKTOWE:

ul. Renesansowa 56 lok. 63
01-905 Warszawa

tel. kom. 602 708 375

e-mail: iwona.kopertowska@wp.pl
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Rachunkowe NUMERA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, świadczy kompleksową obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw po konkurencyjnych, niskich cenach.

Jeśli szukasz firmy, która zdjęłaby ciężar samodzielnego prowadzenia księgowości i przygotowywania dokumentów dla Urzędu Skarbowego czy ZUS czy innych sprawozdań,

ZAPRASZAMY DO NAS!

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele tracili do tej pory cenny czas na rozpoznawanie ciągle zmieniających się przepisów podatkowych i wypełnianie papierkowych formalności.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe