Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Kultura Sztuka > Literatura  

Kategorie

Sentence, Cytyaty, Aforyzmy@ (13)


Linki
 • Giełda książek - bookandmore.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Czytasz książki ?

Tysiące atrakcyjnych ofert od prywatnych użytkowników i firm czekają na Ciebie …
Spraw sobie przyjemność i zrób zakupy nie wychodząc z domu, ten wygodny sposób pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

A może sam chcesz sprzedać książki, podręczniki …, których już nie potrzebujesz ?

Pohandluj książkami w sieci !

Skorzystaj z bezpłatnej rejestracji i wstaw oferty za darmo na czas nieograniczony !

bookandmore.pl – największa wyspecjalizowana giełda internetowa !
Z nami możesz więcej !

Kup-sprzedaj-książki-bookandmore.pl

Zapraszamy !!!

Internetowa giełda, antykwariat i księgarnia na jednej stronie – bookandmore.pl
Kategoria:   Kultura Sztuka > Antykwariat
Kultura Sztuka > Księgarnia
Kultura Sztuka > Literatura

Data dodania: Mar 23, 2009 Trafień: 10 Ocena: 5.00 Głosów: 3
Najlepszy
 • ANTYKWARIAT - Antykwariat-MIT.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona Antykwariat-Mit.pl to miejsce dla wszystkich miłośników książek. Prezentowane tytuły często niedostępne są w na pułkach księgarń. Szeroka i ciągle poszerzająca się oferta pozwala na odnalezienie poszukiwanej pozycji co ułatwia wyszukiwarka oraz tematyczne kategorie. Rzetelny i uczciwy opis pozycji, zarówno treści, danych bibliograficznych jak i stanu pozycji pomaga podjąć decyzję. Szybka realizacja zamówienia- 24 godziny pozwala na cieszenie się z zakupów bez długich oczekiwań. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu i ważeniu każdej pozycjii każdy klient płaci za przesyłkę książki wg cenników dostawców, a nie wg ryczałtu (koszt dostawy najczęściej waha się między 3,60 a 6,80 zł.) co znacznie obniża koszty zakupów.
Kategoria:   Zakupy Online > Sklepy internetowe
Kultura Sztuka > Antykwariat
Kultura Sztuka > Literatura

Data dodania: May 13, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Opinie o książkach
 • ocena:
 • ocena gości:
Odkryj fascynujący świat literatury, recenzje, wywiady z autorami najpopularniejszych książek, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zbiór najlepszych książek od najlepszych wydawnictw w Polsce. Jeśli trafiłeś na tę stronę znaczy to, że jesteś wielkim miłośnikiem książek. Tutaj możesz poczytać opinie innych o wielu lekturach tych bardziej i mniej znanych, napisać coś od siebie, wdawać się w dyskusje i komentować innych. Chcemy każdego czytelnika zainteresować chociaż jednym tytułem.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Literatura

Data dodania: May 29, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • i-RECENZJE - recenzje książkowe, filmowe, teatralne - wypowiedz się
 • ocena:
 • ocena gości:
Strona zawierająca recenzje filmowe, książkowe, teatralne. Napisz jeśli chcesz się wypowiedzieć, czytaj co myślą inni. Nie musisz być literatem by mieć własne zdanie. zapraszamy do wspólnego tworzenia strony, u nas znajdziesz recenzje wszystkiego co warto zobaczyć, przeczytać, usłyszeć lub co należy omijać szerokim łukiem. Recenzje książek, filmów, spektakli teatralnych to to co nas interesuje i mam nadzieje zainteresuje również CIEBIE
Kategoria:   Kultura Sztuka > Film
Kultura Sztuka > Literatura
Kultura Sztuka > Teatr

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 3 Ocena: 5.00 Głosów: 3
Najlepszy
 • Miłosne przypowieści
 • ocena:
 • ocena gości:
Miłosne przypowieści skłaniające do zastanowienia się nad własnym życiem, związkiem czy partnerem. Przypowieści, które w sposób ciekawy i symboliczny przypomną o tym, co jest najważniejsze w naszym życiu i do czego powinniśmy zawsze dążyć - o miłości, związku, rodzinie oraz partnerstwie. Opowiadania, które potrafią zmienić nasz światopogląd - zmienić na lepsze, zaangażować miłość i uczucia do naszego życia.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Literatura
Zdrowie Uroda > Kobiety

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 9 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Antykwariat internetowy Nie Tylko Dla Moli
 • ocena:
 • ocena gości:
Antykwariat prowadzi sprzedaż ciekawych i często poszukiwanych książek i czasopism. Mamy dla Ciebie w codziennej ofercie nowe pozycje. Zawsze też możesz liczyć na ciekawe promocje. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci dobrać ksiązkę do Twoich potrzeb. Jednym z wielu naszych atutów sa tanie wysyłki. bez logowania i bez zbędnych formalności zakupisz interesującą Cię literaturę. Weź udział w naszych konkursach.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Antykwariat
Kultura Sztuka > Literatura
Internet > Księgarnia internetowa

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Twilight - Saga Zmierzchu
 • ocena:
 • ocena gości:
Saga twilight zaprasza! Najnowsza strona poświęcona wiadomościom związanym z kultową już sagą Zmierzchu, książkami i ekranizacjami światowego romantycznego hitu autorstwa Stephenie Mayer o wampirach i wilkołakach. Znajdziesz tu tapety na pulpit, twilight'owe ankiety, plakaty, tatuaże i torty oraz galerie dotyczące dwóch pierwszych sfilmowanych części: Zmierzch i Księżyc w nowiu. Strona zawiera cenne informacje o bohaterach sagi Zmierzch, autorce oraz genezie powstania tego niepowtarzalnego romantycznego thrillera. Strona oferuje rónież ploteczki, aktualności z planu filmowego, rozmaite prace fanów, trailery, szczegółowe informacje o adaptacjach filmowych i dodatkach na dvd oraz oficjalnych soundtrackach.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Film
Kultura Sztuka > Literatura

Data dodania: Dec 18, 2009 Trafień: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Wydawnictwo Gdańsk
 • ocena:
 • ocena gości:
Wydawnictwo Międzymorze to nowo powstałe wydawnictwo literackie, którego zamiarem jest publikowanie dzieł literackich Europy Środkowej, Wschodniej i Bałkanów. Dotychczas ukazały się 2 książki: „Noc w Lublanie. Antologia współczesnej krótkiej prozy słoweńskiej” oraz hit literatury słoweńskiej "Czefurzy raus!", który napisał Goran Vojnović. Powieść Czefurzy raus! wciąga nas w narrację, która w słoweńskiej przestrzeni literackiej porusza w dotychczas najbardziej złożony sposób tematykę imigrantów.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Wydawnictwa
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Kultura Sztuka > Literatura

Data dodania: Jun 7, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Polski Cmentarz Wojenny na Monte Cassino
 • ocena:
 • ocena gości:
Historia powstania Polskiego Cmentarza Wojennego na Monte Cassino,lista wszystkich pochowanych żołnierzy,zdjęcia wszystkich nagrobków na cmentarzu Monte Cassino,historia pomników na Monte Cassino, opis uroczystości rocznicowych, wskazówki dotyczące poszukiwań dokumentów po żołnierzach PSZ na Zachodzie, linki do ciekawych stron o tematyce pokrewnej, księga gości
Witryna przedstawia historię powstania polskiego cmentarza na Monte Cassino, lista wszystkich pochowanych na cmentarzu żołnierzy, zdjęcia wszystkich nagrobków, reportaże z uroczystości rocznicowych na cmentarzu, wskazówki jak i gdzie szukać dokumentów i śladów po żołnierzach 2Korpusu Polskiego. Zaglądając pod nasz adres doświadczysz historii budowy i odsłonięcia wszystkich pomników na Polskim Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino, sylwetki dowódców i kapelana, plan orientacyjny cmentarza. Oferujemy przydatne porady dla podróżnych z Polski. Księga gości.Linki do stron o podobnej tematyce.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Prawo Społeczeństwo > Polonia
Kultura Sztuka > Literatura

Data dodania: Jul 16, 2010 Trafień: 7 Ocena: 3.00 Głosów: 2
 • eClicto - nowa kultura czytania
 • ocena:
 • ocena gości:
Projekt eClicto jest pierwszym w Polsce kompletnym systemem dedykowanym e-bookom, czyli elektronicznym książkom, i ich czytelnictwu.
Na projekt eClicto składają się cztery ściśle powiązane ze sobą obszary:
-Księgarnia eClicto, czyli sklep internetowy ze zbiorem elektronicznych książek beletrystycznych i specjalistycznych.
-Czytnik eClicto – urządzenie mobilne, wykorzystujące nie stosowaną dotychczas w Polsce technologię elektronicznego papieru, które pozwala czytać e-booki i inne publikacje elektroniczne,
-Manager eClicto – darmowy program, zapewniający łatwy dostęp zakupionych e-booków i szybkiego przenoszenia ich na czytnik,
-Blog eClicto – z informacjami o projekcie eClicto i e-papierze, zapowiedziami i recenzjami e-booków, także aktualnościami ze świata kultury.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Księgarnia
Kultura Sztuka > Literatura

Data dodania: Sep 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags