Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Produkcja Przemysł > Telewizja przemysłowa  

Linki
 • Sp-art - Bydgoszcz
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma SP-Art zajmuje się handlem i dystrybucją sprzętu sklepowego. Świadczymy usługi z zakresu montażu, wdrażania oprogramowania oraz serwisu kas fiskalnych, kamer sklepowych, czytników kodów kreskowych i oprogramowania dla handlu. W naszej ofercie znajdują się kasy fiskalne, wagi sklepowe, sprawdzarki cen, kolektory danych, rejestratory cyfrowe, obudowy, karty wizyjne, testery bankomatów oraz wiele więcej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Kasy fiskalne
Komputery > Oprogramowanie
Produkcja Przemysł > Telewizja przemysłowa

Data dodania: May 14, 2010 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
 • BreTerm - Alarmy Bydgoszcz
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma BreTerm świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej elektryki. Wykonujemy profesjonalne i bezpieczne instalacje elektryczne, odgromowe, CCTV, alarmowe, teletechniczne, radiowe czy telewizyjne. Wykonujemy przyłacza, badania okresowe instalacji, oględziny urządzeń. Specjalizujemy się również w pomiarach termowizyjnych. Nasi inżynierowie przeszli odpowiednie, spejalistyczne szkolenia. Wykonujemy audyty i certyfikaty charakterystyki energetycznej budynku.
Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze > Alarmy
Produkcja Przemysł > Telewizja przemysłowa

Data dodania: Feb 7, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • sprzęt-sieciowy.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasz sklep internetowy www.sprzet-sieciowy.pl , oferuje Państwu szeroki asortyment oryginalnego i najlepszego sprzętu oraz akcesorii telekomunikacyjnych.

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą detaliczną oraz hurtową.

Jest dostawcą sprzętu i oprogramowania do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych dedykowanych dla przedsiębiorstw, administracji publicznej, operatorów telekomunikacyjnych, provider'ów internetowych oraz do użytku domowego.

Oferowany przez nas sprzęt jest najwyższej jakości i spełnia najwyższe wymagania oraz oczekiwania Klientów.

Dzięki zaangażowaniu naszego personelu oraz fachowców, którzy chętnie udzielają porad informacyjnych, zakupy dla Państwa w naszym sklepie będą czystą przyjemnością.

Życząc udanych zakupów, oddajemy się do Państwa dyspozycji !
Kategoria:   Internet > Sklepy internetowe
Zakupy Online
Produkcja Przemysł > Telewizja przemysłowa

Data dodania: Feb 23, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Telewizja IP - SATLAN Sp. z o.o.
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Satlan obecnie jest wiodącą spółką, która oferuje kompleksowe i sprawdzone rozwiązania dla prężnie rozwijającej się branży kablowej, cyfrowej oraz IPTV. Firma działa na terenie całej Polski oferując sprawdzone i jakościowe rozwiązania , a oprócz tego produkty. Firma Satlan cieszy się na dzień dzisiejszy dużą popularnością z względu na posiadane poprzez nią ogromne praktykę oraz wszystkie niezbędne kwalifikacje.
Kategoria:   AGD RTV > Sprzęt RTV
Produkcja Przemysł > Telewizja przemysłowa
Komputery > Sprzęt komputerowy

Data dodania: Sep 5, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Systemy alarmowe Katowice
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma Alarmix para się szeroko rozumianymi systemami zabezpieczenia zarówno lokali użytkowych, mieszkalnych jak i przemysłowych. Najwyższej jakości urządzenia pojawiające się na rynku Polskim jak i zagranicznym. Propozycja skierowana do kontrahentów obejmuje alarmy, sejfy i kasetki pancerne, telewizję przemysłową, systemy przeciw pożarowe, a także rolety zewnętrzne. Dbałość o jakość montowanych towarów, niemniej jednak także edukację pracowników posiadających licencję ochrony II stopnia, sprawia że współpraca z firma Alarmix jest najlepszym rozstrzygnięciem jakie pojawia się na rynku.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Alarmy
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Produkcja Przemysł > Telewizja przemysłowa

Data dodania: Sep 17, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :
Przejdź do kategorii:

Popular Tags